Споделена история от Други

Какво мислите за "Ергенът"?
Здравейте,

Напишете мнението си за предаването:
Жените или мъжът ви харесва повече?

Коментари

1.   Ох... какво да ти кажа? Някакви кокошки се борят за някакъв си там, даже най - вероятно всичко е продуцирано.

2.   Ще повърна, това мисля.

3.   Никой, прочетете някоя книга, а не си губете времето. Дори от хорското мнение тук можете да научите повече за реалния свят.

4.   Под нивото ни е да гледаме такива неща ;)

5.   Участничките са много грозни. Какво трябва да им харесвам?

6.   Аз съм мъж, няма как да ми хареса Евгени, мисля че трябва да направат подобно предаване, но с мъже които се борят за жена (Момата). Иначе от участничките най-много ми допада Айлин.
Също да добавя че има доста хора които го гледат но не си признават. Това е предаване е за забавление, но по скоро оза възрастни, не бих позволил на деца под 10г да го гледат...

7.   Абсолютен дебилизъм висша степен. Някакви скочубри, с 10 пласта груба замазка по лицето, влезли там, за да си вдигнат тарифата. Жалка работа. Наистина не проумявам как другите мъже могат да се кефят на тези "жени".

М30

8.   Пошло, безсмислено предаване, направено за хора с долнопробни вкусове. Насочено да показва хора с нечитав манталитет, на които зрителите ( от същия тип като участниците ) се радват. А някои даже не само го гледат ами и правят групи за него, разискват. Лоша работа.

9.   Най-великото предаване правенето в България!!!
Гледам го всеки епизод!!!
Дано направят и другите версии Момата и Гей Ергенът, за да има разнообразни сезони, колко повече любов в ефира толкова по добре!!!

10.   Погледах малко в ютюб да видя що е това. Нищо хубаво не мисля за хора, които участват в подобна глупост.

11.   Тъпо и нагласено предаване.
Жените го играят актриси и единствената цел да отидат е да привлекат към себе си вниманието на заможни мъже с които да се срещат като приключи предаването.
Мъжът този сезон е грозноват, не виждам какво може да им харесва на жените.

12.   От една страна, това предаване е триумф на пошлостта и вади на показ в ефир всички възможни ниЗки страсти, породени от съвсем оскъден интелектуален капацитет при участничките. От друга страна, чрез подобни формати можем да си "сверим часовниците" за тенденциите в съвремнното ни общество, за посоката в която стремглаво сме се устремили. Най-потресаващия факт е, че това нещо се излъчва по национална ТВ, гледа се от подрастващи, като "обещава" и чертае едно доста мрачно бъдеще.

13.   Пълен баркоч! Такъв цирк е просто трагедия. Най-вече жените са трагедия. Това предаване учи модерния мъж да си седи и да чака някоя да дойде при него, а не той да е активния и да се бори за жената. Много е жалко, дано по-малко хора го гледат!

14.   Хората, които го определят за простотия (каквото е) ми харесват най-много.

15.   Да се изгорят с лава всички носители, на които го има и да се опише в историческите книги, като моралното падение на древните.

17.   Сегашният ерген изглежда някак по- естествен от предишния, но за едва два изгледани епизода и то - непълни, само това мога да кажа. Повечето жени, както и от предния сезон - грозно селяндурско поведение и пошла външност, но пък с претенции за класни дами. Има няколко сносни жени и това е. Джуките и ц*ците на някои са зловещи.
Онзи ден разбрах, че някаква "порно актриса" е напуснала "Сървайвър"... ето такива жени ни бутат в родния ефир - кифляци, к*рви, п*ачаври, а за мъжете разни маймунести батчици. Лошото е че това се приема с отворени обятия от българите, особено по- младите. Няма да изберат хора с качества и потенциал, а само разни дупки и пръчки и тук- таме някой/ някоя ставащ/а, колкото да мине номера. Свиквайте с новото нормално.

Black Sabbath

18.   Сценаристите са си изгубили ума. Това мисля.

19.   Интересно ми е като турска сапунка. Вътре жените са представителна извадка на повечето типажи българки.

20.   13 да се бориш за жена тип балкански боклук струва ли си обаче? !

21.   Не си губя времето гледайки проститутки в национален ефир. Повечето там са такива, но скъпоплатени, които обикновените хорица няма как да видят в сайтовете например. Само платежоспособни господа спят с тях.

22.   абсолютна тъпня. Не съм го гледал и не бих, но имам мой познати които го гледат.

23.   Я, оказа се, че освен тук, то и в раздел "Любов и изневяра" има тема посветена на предаването. :)

24.   Ще ми се жените на работата ми да приличаха поне малко на тези в шоуто. А не е като операциите да са чак толкова скъпи, все ще могат да съберат пари за един силиконов бюст, екстеншъни и надуване на устата. Даже в БГ някои от най-платените жени изглеждат ужасно, като например програмистките. Не казвам да се правят на чучела като Мони и като Габи с огромната уста и виметата, а по-скоро като Крисия, тя само малко си е пипнала нослето и е станала много по-красива от преди.

25.   Визуално само Крисия Д, Кристина, Айлин и донякъде синеоките Ирина и Поли ми харесват. Мили не е зле, но е малко тип селска хубавица, твърде много бие на чалга и село. Елена е готина като характер, но визуално не ме привличя хич.

Валерия е като някакво гърчаво цигане от махалата, нищо чудно че само в Азия може да си намери работа като модел. Чедя се как може да е толкова надута, типичната ненормална кучелюбка-веганка. И аз обичам кучетата и животните, но това нейното е съпроводено с омраза към хората. Мони е била хубава преди интервенциите и въпреки, че е точно тип чалга гърла май ще излезе доста по-начетена и умна от прехВалерия. Габи и Елисавета са си прости чалга парчета. Крисия Д е пяла и чалга, но е много по-умна от тях.

26.   Налагат ни брадясали мъже, които приличат на турци и заформят харем около тях. Предаването противоречи на природните закони за естествения подбор, при които мъжкият винаги е в ролята на активния индивид, борещ се за женската.
Съжалявам момчета, но в живота няма да ви се поднесат жени на тепсия..
Видът на участничките е представителна извадка за съвременните жени, на които предстои създаване на семейство. Положението е отчайващо. Интелектуалното ниво - потесаващо. Претърпелите обезобразяващи интервенции - твърде много. Дотам, че бих ги нарекла съвременните ДжУконди, заради гротескните им Джуки.
Само в 1-2 от участничките се забелязва интелект, останалите са елементарни същества. Всъщност кандидатстването или участието в подобно предаване би било унижение за всяка хубава и интелигентна жена.
P. S. Ако повечето жени в Пловдив изглеждат като съгражданката си Габи, то е съвсем разбираемо защо един от главните герои в spodeli -Кифлоориземител все още е ерген.

27.   Не го гледам... само като видя рекламата и ми става зле.
До номер 24 - много си кух, човеко.

28.   26, не, повечето жени в Пловдив изобщо не изглеждат като ДжУконди. Иначе чувството ти за хумор е добро и споделям мнението ти за предаването.

29.   Изгледах два епизода. Пълно с лицемерки и курви. И въпреки това бяха най-скучните 4 часа от живота ми. Най-много ме дразни Габи. Последно като го гледах говореше за Мони и как тя си е правила 100 корекции преди да почнат да снимат шоуто и аз умрях от смях, защото въпреки, че Мони има обработки пак изглежда по-добре от тая откачалка която не е стъпвала във фитнеса(за какво и е да се бъхти като има хирург). Най-много ми допаднаха Мони и Пам. Обаче не знам къде им беше ума да се запишат в такова предаване. Но е очевидно че всичко е по сценарии. Повече нямам намерение да гледам тази простотия.

31.   Мернах го за няколко минути. Грозни и стари жени с множество корекции. Ергенина мяза на педеруга. Представителна извадка на момите и момците в днешна България. 30 години преход, 30 години демокрация.

Чингис Хан-Скандинвеца

32.   Напълно режисирано скеч реалити, в което влизат хора заради хонорара и търсещи повече популярност, като предварително е ясно, че популярността няма да е в добър аспект. Гледах около час общо. Да, вярно, за човек с хумор става долу-горе, но това не е адекватно поведение на зрели хора, и е ясно, че всички вътре са начинаещи актриси и един лош актьор. Някой знае ли колко им плащат за излагацията? Наистина наподобява на турски сериал, но с много по-лошо качество. За да е по-достоверно следва за следващия сезон да се наемат хора - професионалисти, а не такива със скромен сценичен опит. Страшно много си личи сценария и кой какъв образ играе. А реакцията в социалните мрежи и форуми на наивната публика най ме озадачава. Приличат ми на реакцията на публиката в романа на Иван Вазов "Под игото" - глава XVII. ПРЕДСТАВЛЕНИЕТО - образът на Голос са взели 3-4 силиконки, а ергенът е Многострадална Геновева, публиката бурно участва и коментира.

33.   Шоу със сюжетна линия.
Ергенът или вече си има жена или е гей.
Курвите учаснички се кикотят и забавляват, защото вече са получили тлъст хонорар за да им гледат простотиите.
Ако някой си мисли нещо различно от това значи е много заблуден.

34.   Не разбирам какво е лошото на това човек да търси популярност?

35.   Не е лошо предаването за разтоварване след напрегнат ден. С някои моми даже е смешно. Тази година има и амбициозни момичета, дошли да бъдат противоположност на кухите силиконки с джуки, визирам Пам и Антоанета - Елена. Ергенът е симпатяга. Само не ми е ясно как изпускат тайната за победителката много преди финала, тази година била Меган. Мой близък познат, също приятел и на Меган показа снимка на двамата от края на миналата година заедно, когато още никой не ги е познавал. Ако се поразтърсите в мрежата, снимката я има.

36.   Към номер 10 Айлин изобщо не ме кефи, много е лигава, не знам какво и харесвате мъжете

37.   Към номер 6,вие мъжете по лигли ли си падате?

38.   Ергенът е като някой арабин. И е много злобен към някои момичета, типичния нисък комплексар с наполеонов комплекс и мания за величие. Победителката реално е губеща. Направи ми впечатление как като говореше с Елена за бившата си започна да говори за нея в мъжки род, уж случайно мина на общото "човек".

39.   Ергенът Евгени е нисък, космат, темерут, никакъв чар. Говори с голямо неуважение към предишните си връзки, унизи приятелките си. Виктор е направо цвете спрямо него. И момичетата миналата година бяха по-красиви като че ли, Дениз например. Тази година е отврат.