Споделена история от Други

Как да бъде постигнат вечен мир в Европа?
Здравейте, искам да ви споделя моето мнение за това какво трябва да се направи, за да се оправи положението в Европа.
Знам, че много хора ще се ядосат от предложенията, но според мен това е най-разумното решение.

1. Украйна и Беларус трябва да бъдат дадени на Русия. Може да не бъдат анексирвани, просто да си останат суверенни държави, но обвързани с Русия, а не със Запада.
2. САЩ трябва да напуснат (частично) Европа.
3. Прибалтийските държави и Полша могат да получат американски военни бази с американски военни там, които да гарантират тяхната сигурност от Русия. Затова казах частично по-горе.
4. Границите на Балканите биват променени:
a) Румъния получава Молдова (без Приднестровието).
b) Сърбия признава независимостта на Косово и получава Република Сръбска в Босна и Херцеговина.
c) Албания присъединява Косово и териториите населявани с албанци в РСМ.
d) България получава Северна Македония и Западните покрайнини от Сърбия.
5. В Европа се създава нов военен съюз, който включва всички страни на континента.
6. САЩ и Русия сключват нов договор за намалянето на ядрените си оръжия.

Като цяло има много губещи, но за сметка на това е справедливо. Отделих внимание на Балканите, защото и ние сме част от Европа, а тук също възникват конфликти. Това е моето виждане, което ако не донесе "вечен мир" поне би решило много проблеми.

Коментари

1.   Пич, съседите в един блок не се понасят, а ти някакви държави да се асимилират и просперират... Това просто няма как да стане. Нито доходите са еднакви, нито можеш да заличиш анти-настроенията и предразсъдъците, насаждани с десетилетия.
Украинците се напъват да си върнат Крим, Луганска и Донецка области, но питат ли хората там дали искат отново да са под тяхна шапка? Целия цирк тръгна от "тих" (финансов) геноцид, мина през по-класическия (тук и там някой зверски убит заради основното си човешко право да се самоопредели и да поиска независимост и някакъв по-достоен живот) и завърши на положението от преди година до ден днешен... Схемата е стара, но си е все така ефективна.
По-скоро ще се връщаме в Средновековието (във всякакви отношения) - всеки да се трепе със всеки (фили-фоби, българи-македонци, сърби-албанци, ... ), отколкото да се случат тези неща. После ще минат по-големите да съберат остатъците от териториика и до там.
Колкото и на никой платен фанатик да не му се иска да признае, нито Запада е в състояние да гътне Русия (а и няма да им е изгодно да го правят), нито Русия е в състояние да ги пребори (а и на тях не им е изгодно). Кочината и стагнацията е пълна, но поне пред природата (климатичния апокалипсис) всички са равни.

2.   Румъния ако получат Молдова то ще се откажат ли от териториите, населявани с унгарци?

3.   В голяма заблуда си!
- Русия няма интерес Румъния и Молдова, както и България и Македония да са тясно свързани.
- Сърбия е в близки взаимотношения с Русия, така че шанса да признае Косово е нула.
- Военен съюз има и това е НАТО
- Украйна не иска да е обвързана с Русия, то затова се води и война

4.   Когато бъде премахнато руското влияние и дестабилизация чрез всвяване на паника от руската пропаганда. Русия е най-големия враг на Европа и на България главно.

5.   №4, много промит мозък си, нямаш представа кой ти съсипва живота. Русия ли ти натрапва джендърството, или западните джендъри настояват то да се изучава в училище и децата в четвърти клас да избирали пола си, дали са момчета или момичета? От такова поколение какво бъдеще ще има? Явно си много още зелен, затова ръсищ глупости, но ти препоръчвам да си стегнеш торбичка с бельо, защото скоро ще разбереш кой съсипа България, ще те пратят като жива мишена да громиш Русия, краварите търсят точно такива подлоги, верни и готови да мрат за САЩ. Войната в Украйна е точно между САЩ и Русия,

6.   Страхът от "джендър" показва слаб интелект и липса на образование. Където се появява "джендър" обикновено има също кемтрейлс илюминати и други митични същества...

7.   4, на какви наркотици си, наркоманче изтрещяло? Очевидно дрогата, която пафкаш тотално ти е изпила и последната капка мозък, щом мислиш така (ако това изобщо може да се нарече мислене, защото за мен е зомбирано преповтаряне на едни и същи заучени глупости като папагал, без влагане на мисловен процес). Изобщо си нямаш представа срещу кого лаеш и, че лаейки срещу него, ти автоматично режеш клона, на който седиш. Русия не е твой враг, а твой приятел. Русия те е освободила от турско робство и не на някой друг, а именно на нея дължиш факта, че сега се казваш Иван, а не Мехмед или Али Реза. Колко жалко. Поредният джендърофилски мозък, безвъзвратно промит от краварската помийна пропаганда.

8.   Владимир Путин не ме е освободил от нищо и сегашните му приумици са точно като на Турция към България едно време! Или както на Хитлер към Франция и Полша. Толкова сте елементарни, че само си ви представям какви сте в реалния живот - жалки, озлобени, пропаднали, бедни! Все Америка и Европа ви виновни, а вие никога. Точно твойте фрази са заучени.

Най-големия убиец на България е Русия - била е и винаги ще бъде. Това е най-големия саботьор.

Слава на Украйна, Геройм Слава!

9.   Догодина, републиканците ще спечелят президентските избори, новият президент ще спре военната помощ и тогава е свършено със, , славата и, , героите". Между 2025 и 2030 г. Русия ще завладее цяла Украйна. След това, пряко ще анексира източните и част от южните райони, където мнозинството са руснаци. На останалата част, ще постави про - руски управляващи, нещо като режима като в Беларус. Дори, държавата вече може да не се казва Украйна, а Малорусия или Малорус.

10.   Няма смисъл да се спори с дървени празни глави като на №8, толкова е куха, като кратуна е!

11.   До Номер 9, Републиканците скоро спечелиха сената, което влияе директно върху военната помощ. И о, Чудо... така не само ще има, ами и ще се увеличава.

Украйна се доказа като много по-силна от Русия и показа на целият свят колко е прогнила от престъпност и корупция тази държава. Путин стана жертва на собствената си глупост и пропаганда. А Украйна ще е като Франция! Санкциите срещу изгнилата ви Расия ще бъдат жестоки и никой не може да предотврати това. Чакат я брутален глад и инфлации, каквито света не познава.

Режими като този в Чечня, Беларус и Иранския ще бъдат унищожени, както си му е реда, защото са човеконенавистни! Америка и Европа ще станат още по-сплотени и силни, а тролчета като вас ще ги наемем да мият и да чистят тоалетните ни! Защото става само за това. Промити мозъци и предатели срещу българския народ сте вие и нищо повече!

Тя и Номер 10 е куха лейка, ама не съм и казал нищо на нея.

13.   Най-големия убиец на Българите са Русия и нейната пропаганда и партии, които работиха изцяло за руския интерес последните години, докато от Европа и Америка се опитаха да. У помогнат и да ни направят независими.