Споделена история от Други

Клинове за мъже
Аз съм фен на клиновете. Първо почнах да нося клин в фитнеса и сега нося клин на различни места. Установих, че долнищата на анцузите правят така, че да изглеждаш изтърбушен и грозно. Клина прави така, че да изглеждаш стилно. Стигнах до извода, че в повечето магазини не се продават мъжки клинове или ако се продават, те се продават в ограничена бройка модели и човек няма много възможности за избор, а и често цената и изкуствено завишена. Затова и почнах да пазарувам дамски клинове. При дамските клинове често се правят промоции и избора от различни модели е голям.
Въпросът ми е защо в магазините за дрехи често не се продават клинове за мъже или ако се продават, то моделите на клиновете са ограничени?

Коментари

1.   Еми има защо да не се продават, мъж с клин изглежда като педераст.

2.   Нещо като балетист или цирков акробат. Клинът впит в задника, отпред пакета очертан. Педерастка работа.

3.   Лошо ми става, само като се сетя. Може и токчета да сложиш. Розов клин най-добре.
За колоездене, разни спортове разбирам. Мъж с клин само за други мъже може да е добре.

4.   Щото педалите не са мнозинство.

5.   Защото масово мъжете са с криви крака и опаковани в клин дефектът им се подчертава. А и ако се одървите, много повече ще си личи...

6.   Така се започва, първо с дамски дрехи, после и с други атрибути!? Не се притеснявай, джендърите са на мода, а вече и магазини ще им направят.

7.   Нека си носи човекът каквото му харесва, всеки трябва да се изкаже тук...