Споделена история от Други

Може ли врачка да ти внуши нещо?
Преди време бях на една врачка и тя сякаш ми позна някои неща. Наред с тях ми каза, че ще живея в един град в чужбина, в близка държава. А аз честно казано не искам да живея там. Никога не ми е допадала чак толкова тази държава, въпреки, че ни е съседка не съм стъпвал още там дори, но органически не ги понасям, не се разбирам и с хората от там, които съм срещал и тук в България и по чужбините. Но след като бях при нея с времето ми се отключи силно влечение точно към тази страна, много ми е съмнително. Аз дори се боря с това чувство, но още повече ме тегли натам. Въпреки това не виждам как бих отишъл там, защото и работа си търсих там - я сайтът ще блокира, я веднага ще ми откажат дори и интервю. Реших поне да отида на екскурзия да видя дали наистина там ще срещна може би любовта, та белким остана, но точно пък тогава от работата се запънаха и закъсняха с одобрението на почивните ми дни. Дотам няма нискотарифни самолетни компании, съответно цените на билетите ще скочат твърде много и май пак няма да отида там. И въпреки това ме влече това място. Като дете не съм се интересувал хич от тази държава. Много странно, но може ли едно посещение при врачка да ни вкара мисли и желания, които не идват от нас? Възмоно ли е врачка да те тласне към грешната посока? Ако дори местните от тази страна не искат да си намеря работа там защо след като тя ми каза това нещо ме тегли там и зорлем се бутам?

Коментари

1.   Врачките контактуват с нечисти сили(демони уи бесове), които могат да ти натрапват мисли и желания.

Врачките са грешници и заблудени хора.

2.   Естествено, че може да ти внуши и явно при теб е успяла. Проявил си интерес към тази държава донякъде насила, заради казаното от нея, но както виждаш не е писано.
Има наистина хора със способности, но има и много, които просто говорят каквото им дойде и както те усетят. Момичетата от класа ходихме при една туркиня, която гледаше уж на кафе. Предсказваше ни все някакви неща за момчета. Като ми каза, че само с руси ще ми върви, спрях да забелязвам тъмнокосите изобщо. Оттогава минаха 15тина години, мъжът ми е брюнет.

3.   Леле, има и и по-ужасни съдби от живот в друга страна! Смешно е колко си лековерен.
Не, не може.

4.   3 ами аз харесвам тази страна, но не бих живял там защото не понасям хората им и съвременна им култура. Ако друсане на сиртаки, разчитане на древна история и пословичен мързел и измамничество може да минат за култура.

6.   Голяма тайна коя е държавата. Сега отиди и я питай тази врачка, дай и 1000, не 10 000 лв. за са има сигерност в това, което казва.
Абе ти добре ли си? Една врачка я заляха скоро с киселина, защо ли? Кой знае какви глупости е говорила и колко пари е взела. Голяма тайна, голяма драма, мнителност леле отпуска ти забавили, като не си си свършил работата на време. Каквото човек сам си направи, никой не може да му го направи. Отиди, виж и не се филмирай.

7.   4, мусиш се на Гърция? ! Сериозно ли? !
Друго си е чалгията, липсата на морал всеки ден и тарикатлъкът.

8.   7 България има 4 сезона и пясъчни плажове