Споделена история от Други

Не искам Мария Габриел да е министър-председател
Притеснен съм, че обществото заслепено от профила млад, образован и идващ от чужбина ще вземе да я подкрепи и даде шанс. На мен лично тя ми е изключително неприятен човек. По две причини. Първо защото за мен нито е млада, нито е образована. Жена на 43 години, колкото родителите ми, а образованието й е от Пловдивският университет. Второ защото зад нея ще се скрият партиите които ще я подкрепят (ГЕРБ/ДПС/БСП). Разбирайте предлагат ви Габриел - получавате Бойко, Доган и Нинова.

Разбира се, аз тук не говоря против никого. Ако поддържате някоя от трите изброени партии отлично, няма проблем. Просто не ми харесва как се крият зад нея и как хората ще вземат да се навият. И да, трето, на мен не ми харесва да ме управлява и представлява такъв чиновник като нея - поне да беше харизматична. Аз в нея виждам Плевнелиев номер 2.

Коментари

1.   A кой искаш? Коцето Копейкин? Мен този вариант много повече ме притеснява.

2.   Спокойно няма да я сложат
Аз пък не я харесвам, заради факта че за мен тя отдавна не е българка и не вярвам че би се борила за българия. Ако случайно я сложат ще прокара важните за евроатланитиците закони, например за дженърите, после ще си грабне шапката и никога няма да чуем за нея както до онзи ден не знаехме за нея, а нашите политици тук ще казват тя Габриел е виновна.

3.   Кой пък те пита теб?
Ако си мислиш че нещо става случайно или просто ей така, жестоко се лъжеш.
"Ако изборите променяха нещо щяха да ги забранят" е казал Марк Твен.

4.   Хора, толкова ли не се усещате за какво става въпрос н?

От поне 10 години почти всички ключови политици, журналисти и олигарси ви се инсталират директно от САЩ.

България е окупирана страна. вие не решавате нищо. И дефакто и де юре.

Нещата са много прости, въпросната е обучена, оценена и категоризирана като подходящ 'профил', за да бъде назначена да управлява колонията наречена България.

За никакъв министър-председател не става въпрос, а за генерал-губернатор на колония, компрадор, който редовно ще оходи да получава инструкции и бисквитка9поощребние за добре свършена работа в американсокото посолство.

Извинявам се за грешките, от клавитурата е1

Т. Т.

5.   НЕЩАТА СА МНОГО ПРОСТИ.

тиквата(бойко) трябва да влезе в затвора и ще влезе в затвора, ако тази не я сложат за негово протеже и министър председател.

Тиквата е пътник, ако не изпълнява точно всичко, което му кажат в чужибина.

6.   Ако не е тя, ще е друга безгласна пионка, така че вече ми е все тая, стига да имаме работещо правителство, че вече за смях станахме с тия безкрайни избори, да не говорим, че никой не поема отговорност и положението започва да излиза от контрол. Така, че дали ще е тя или Пешо, все тая, важното е да се върши работа в полза на държавата и народа (наясно съм колко оптимистично звучи, особено за България).

7.   Аз предупраждавах да не се гласува за умно-красивите и мутрите. Сега да чакаме призовките за Украйна, тъй като тези предатели няма да се спрат пред нищо, за да угодят на американците!

8.   1, по-добре той, да. Поне е живял в България и знае какво е тук, а не като някой чиновник живял последните 10 години в Белгия.

Автора

9.   Женският аналог на Киро, , какво не те кефи... Мисис и Мистър евроатлантизъм. Двамата ще ни "оправят" не за 800, а за 80 дни...

10.   Като не искаш Мария Габриел и ГЕРБ емигрирай от България както направиха над милион българи. Никой не те кара насила да седиш в държава, чието правителство не харесваш. Капиш?

11.   Номер 4 е абсолютно прав/а!
Гледайте какво пише, мислете с главите си и се учете!
И утре, като раздадат на мъжете до 60 години автомати и ги пратят насила да се бият срещу Русия, изобщо не се чудете откъде ви е дошло.
Дори и Швеция и Финландия се поддадоха - нации, които доскоро са ми били кумири за независимост и свобода...

12.   Споко, няма да стане министър-председател, защото герберите няма да успеят да сформират правителство.
Правителстви ще има напело с ПП-ДБ, но без ГЕРБ.

13.   Който ми е следил постовете знае какво съм писал и преди..

Да се глесува в момента е все едно да ходиш да си купиш сирене от магазина и да се чудиш сумати време между две марки сирене, дали едното е по-хубаво, дали другото, кое е по-отлежало, кое е по-качествено и т. н...

Накрая какво се оказва? Че МАНДРАТА е собственост на един и същ човек и ви продава ЕДНО И СЪЩО сирене само че в различни опаковки и различни цветове..

ИЛЮЗИЯ ЗА ИЗБОР.. това имате в момента.. избирате между червеното и синьото хапче.. все едно какъв е изборът и цветът на партията..

Първо ви инсталираха КИРО тъпото и Кокорчо.. Сега последния хит е нов парашутист.. Мария Габриел..

Това са хора, завършили и индоктринирани в чужбина, нямат капчица родолюбие, те са подбрани по профил от специалисти-психолози и човешки ресурси, така че най-добре да отговарят на интересите на голямата империя зад океана..

Сегашната история е мрачно петно, България е съсипана и окрадена. Не мислете за себе си. Мислете за децата си.

Не ги карайте да учат английски от 5 годишни. Не ги пращайте в чужбина след 12 клас. Учете ги на истинската българска история. Че България е била велика страна.

Че климатично и географски сме много облагодетелствани и е грях да зарежеш земята, за да ходиш слугиняр на Запад.. учете ги на труд и скромност и развивайте творческите им и професионални заложби тук, в страната.

Те ще мимат шанс да я оправят. Вашите деца и внуци. В момента България я отпишете. Загубена е. Не ходете да гласувате.

Т. Т.

14.   Авторе, не се притеснявай, няма да бъде премиер на България. Първо защото е от еврогейския контингент и Възраждане няма да го допуснат, второ първата и задача ще е да ратифицираме истанбулската конвенция, след което народът ще се вдигне и ще измете политическите разбойници, налагащи ни педерастията и американското робство, и трето защото е много грозна, с дълъг нос, че и с пъпка до дясната и ноздра, видя се от камерата при приемане на мандата.
Най-лошото от всичко обаче е това, че е жена!!! Никога, ама никога обществото ни не трябва да допуска да бъде управлявано от жени! Номера с Цачева не мина, и с тази няма да мине. Вижда се колко много е "умна" акушерката дето управлява Европа. Така че бъди спокоен, и тази ще отиде на бунището, както и всички жени, на чело на държави, сложени от Сорос! Светът се променя, и еднополюсната тирания скоро ще свърши.

15.   9, Кирил Петков беше харизматичен и с образование от Харвард. Тази нито изглежда добре, нито има диплома от някакъв елитен западен университет. По-скоро аналогия на Плевнелиев.

16.   15 образованието на Кирил е фалшиво!

13 да бе как ще я оправят като от връзкари няма да се вредят на хубава работа? ! Всички на хубави позиции в БГ ги спускат от горе и са синове и внуци на номенклатурата от соца.

17.   Единственият и плюс е, че е омъжена за французин. Иначе като политик няма да е нищо повече от проводник и изпълнител на указанията от Брюксел. Да реши реалните проблеми на страната и да има някаква автономност просто забравете. Просто поредната порция години застой за страната. Но Коцелан си е виновен с това негово излизане от НАТО и връщане на наборната казарма в България, ако не беше тази му идиотия, можеше той да е на нейно място сега и реално за пръв път да бъде направено нещо смислено с тая тъпа страна.

18.   17, Коцелан си е абсолютно прав. Излизането ни от НАТО ще ни освободи от зависимостта на САЩ. Европейският съюз ни зароби с помоща на САЩ и никога няма да живеем по-богато и щастливо, докато сме в окупация и то доброволна. Не ни трябват ни ЕС, ни НАТО ни шенген. Тези дето ни управляват и крадат са слуги на запада и крадат и за него, нищо че народът мизерства и умира. И за какво ни е този шенген? Я им сложи крути мита на всички преминаващи през България, спри да внасяш боклуците им и си произвеждай сам хранителни продукти, както едно време. Възроди промишлеността както преди, внасяй си евтини енергийни продукти и суровини за промишлеността от където е ефтино и винаги е било, и да ги видим колонизаторите какво ще направят. Да, могат да ни нападнат както нападнаха Русия чрез Украйна, но и за това има цяр. Щом КНР има ядрен арсенал, защо и ние да нямаме? Има кой да ни го достави и ще го направи с голямо удоволствие. Тогава да ги видим западните изедници, ще посмеят ли да ни диктуват условия. Още от време оно те ни мразят защото сме ги били във войните и целта им е да ни унищожат човешкия фактор и да дойдат те да живеят на нашата територия. До сега са ни вземали 7 пъти повече, от колкото са ни дали, само златото което изнасят от България щеше да вдигне стандарта ни на живот много над техния, ако беше останало за нас, да не говорим за златния ни резерв в английска банка, чрез който ни държат като заложници. Дори насила пак под тяхно давление поръчаните самолети ще видим на ккуково лято. Обраха ни по дай-демократичен начин. За това вън натовските бази от България, излизане от ЕС, шенген да върви по дяволите и ДА на българския лев. Само така ще постигнем независимост, която нямаме още от преди 44 година.