Споделена история от Други

Самочувствието без покритие!!!
Здравейте!
Аз съм 23 г.
Имам следният проблем от скоро се сдобрихме с една приятелка (на 22 г. ) и тя се променила до неузнаваемост, самочувствието и е станало до небето, обаче е без покритие и не казвам това, защото и завиждам, а защото всяко едно излизане с нея вече е мъчение направо... Когато излизаме и тя всеки път говори как я заглеждали момчетата и не само въобще всички все нея гледали, но това е далеч от истината тя се втренчва в хората, бута се в тях и после парадира как я гледали.
Казвам и че не е така, но тя отрича, на мен това ми адски досадно защото е всеки път и дори не е истина. Не разбирам, защо постоянно го прави в крайна сметка себе си лъже.
А и най-досадното е, че това като ми го казва уж само на мен чуват и хората в радиус от 5км смятайте как крещи като говори.
Как да я накарам да престане, защото ме побърква, иначе във всяко друго отношение се разбираме.

Коментари

1.   Не се занимавай с нея, толкова просто! Или я ползвай за развлечение,

2.   Типична мегаломанка, до това водят соц. мрежите и разглезването от родителите. Иска да е важна принцеска, няма как да се оправи, ако почнеш да и говориш, че не е толкова важна, ще те намрази, защото всъщност с това си поведение избива комплекси за малоценност.

3.   Да си жена на 22 и да те заглеждат мъжете не значи абсолютно нищо. Не биха я заглеждали само ако беше грозноват мъж.

Като цяло звучи доста си е повярвала и за това ти препоръчвам да си намериш по скромна приятелка.

4.   Ами ти яко й завиждаш. Сигурна съм, че преувеличаваш и изкривяваш нещата. Имах приятелка като тебе, сподрлях й за някои мъже, с които спя, тя завидя и се изпокара с мене. Със сигурност тя е по-красивата и нея я заглеждат повече, след като само това забелязваш. Иначе е ясно, че не се заглеждат всички по нря и дори да го е казала няколко пъти, не е насериозно. Преувеличава.

5.   Да не би да е смъкнала някое килце и рязко да забравила, че не е единствена и неповторима? !?
Няма как да я накраш да спре. Остави я да си живее в фантазиите си.
Щом това постоянно го говори и се нуждае да се бута в момчета т. е. сама се бута за вниманието което явно никой не и дава можеш да си направиш изводите що за човек имаш за приятелка най малкото.

6.   Игнорирай я, търси си качествени хора за общуване, това е пътят към щастието в живота, казваш и деликатно, че сте различни типове хора и няма смисъл да си губите времето взаимно, отстояваи мнението си, пожелай и да открие своята среда и да има каквото търси в живота си.

7.   Ами просто не излшзай с нея. Вие 6 ти клас ли сте? В каквото вярваш това е реалността.