Споделена история от Други

Транссексуални хора
Здравейте. Може ли някой запознат да ми обясни какво представляват тези хора. Едни хора ми казват, че това са хора, които правят операция за смяна на пола, а други хора ми казват че това са хора, които се чувстват сякаш са от другия пол, но не е задължително да са направили операция. Е, тогава как мога да разпознаят дали някой човек е транс?

Коментари

1.   Обикновено пият хормони, рядко имат пари за някакви драстични операции - например премахване на пенис. Повечето са мъже, но има и жени.
Няма как да ги познаеш, ако от години приемат хормони.
Но си остават от другия пол, полът зависи от хромозомите, а не от друго. А мисленето им си оставя типично за истинския им пол, така че цялата работа е само за заблуда откъм външен вид, един вид фалш.

2.   Психично болни хора с тежка форма на личностно разстройство.

3.   Тва са уязвими хора с проблеми, поради което са лесно индоктринирани от джендър идеологията и се кастрират сами.

5.   Транс хората трудно може да ги различиш, но си има начини. Примерно ако е бил мъж, все още може да видиш адамовата ябълка, имат също така по-здрави крака и ръце (типично мъжки). Общо взет това са двата метода. За мен лично транс хората са откровено най-изврътените от всички други и въобще не мога да ги понасям.

6.   Недейте да съдите и обиждате хората, те така са решили, че се чувстват щастливи и е техен избор какъв ще бъде животът им. Аз също не ги разбирам или не удобрявам дадено неща, но не говоря лошо за никого. И жените също имат адамови ябълки, преди мислех, че нямаме, но и ние имаме. Някои могат да се различат лесно, а други много трудно, зависи. Трябва повече време наблюдение за да се разбере и пак не е сигурно, че ще разбереш, че са транс.

7.   Храните травеститите тука, ама всеки бължарски мъж си мечтае да има дискретна връзка с траверстит за да не го знаят и сочат с пръст и Емили Тротинетката насаме да му го набримчи отзад докато е надула песента Colin Newman - Alone. В пъти повече го предпочитат от идеалът им за жена - курвенцата с тонове грим и надути джуки, дето за нищо не стават. Та кой е по-ненормалният незнам? Хомосексуализмът и смяната на пола е от провалено възпитание и психически травми от провалени родители нямащи нито акъл, нито възпитанието. Демек каквито са основната част от българските мъже. Емили е повече мъж от вас защото има куражът да не се крие както и да лети на магистралата с тротинетка със 120, а българските мъже знаете само как да изневерявате на жените си с травестити докато се криете като мишки. Затова нормалните българки са при чужденците.

8.   На запад са го измислили - като се представяш виртуално винаги си слагат обръщението което предпочитат да се ползва за тях - Той/Тя/Те... и там останалите... Можеш да си жена или мъж примерно, но да си небинарен, и да искаш да ти викат "те". Това пак се води "транс".

Може би се чудиш на живо как става разпознаването... Не се притеснявай, личат си... Всичките страдат от очевидни психически проблеми... Нали има разни спорове дали хомосексуализмът е нещо естествено или не. Според мен е, защото повечето не можеш да ги разпознаеш и имат общо взето нормално поведение. Дори т. н. меки китки или мъжкарани... пак можеш да ги възприемеш като нормален човек. Транс са хора които имат СЕРИОЗНИ проблеми в психиката. И в погледа им си личи, и поведението, знаеш, че нещо наистина не е наред с тоя човек...

9.   Това са полезни идиоти, които не знам точно с каква цел се развъждат, но дори тези които ги субсидират всъщност знаят че са безполезни. Най-често са психично болни, безполезни и ненужни индивиди, които трябва и ще изчезнат по една или друга причина.