Споделена история от Секс и интимност

Смени ме за жена с големи цици
С приятеля ми се разбирахме добре и секса ни беше на ниво, винаги ми повтаряше, че имам малки гърди и "това ми е проблема". Постоянно говореше, че искал да има приятелка с "големи бомби" за да бъдело изживяването с нея в леглото пълно и да се пъчи с нея по улиците. Според него едрогърдестите били по-емоционални в любовта, тъй като притежавали повече женски хормони, по-чувствителни били на докосвания, а в леглото викали и пъшкали силно. След като се разделихме го видях наскоро с една цицореста жена, беше я прегърнал през кръста и се разхождаха. Обадих му се по телефона за да го попитам дали сега е доволен, той ми каза "да, много, праскам я здраво и пъшка добре, а и ми духа като за световно". Почувствах се зле. Едни гърди ли са причината да ме оставят?

Коментари

1.   И аз харесвам жени с големи гърди. И мисля, че цицорестите са по-страстни в леглото, както е леко по-пълничките дами. Сексът със слаба жена е голяма мъка, все едно храниш умряло куче. Но за всеки влак си има пътници. Успех и дано да намериш истинската любов!

2.   Едва ли е заради циците. Те са важни само за да те забележат, след това вече няма значение.
Освен това големите цици на 20 години са добре, ама като станеш на 35 големите цици стават висящи цици и придават бабаешки вид на жената.
Явно приятеля ти е идиот и само си е търсил повод.

3.   Не ти трябва такъв мъж. Моят също си пада по жени с големи гърди. Всеки е различен. Този е и простак без отношение. Търси си мъж дето се интересува как си, да ти е добре, да ти угажда. Не го мисли този.

4.   Всеки си има предпочитания. Имах приятелки с малки гърди, наистина малки, дотолкова че не запълваха най-малкия размер вутиен, но не са останали без гаджета.
Е, аз съм от онези, които наричаш цицорести и съответно всичките ми гаджета бяха цицомани и по време на секс, все за гърдите ми са хванати. Единият дори ми каза, че трябва да се гордея с гърдите си.
Разбира се, не възприемам себе си като едни гърди и не желая да ме възприемат така, но е факт, че гърдите са силна ерогенна зона.
Не съм се замисляла коя е причината и дали се дължи на хормоните, но обичам секса не по-малко от мъжете и за мен е много важно да доставя удоволствие на партньора. Не съм разпитвала приятелките ми с каква сексуалност са.
Причината да се разделите едва ли са твоите гърди, по някакви причини сте били неподходящи. Възможно е да не си подхождате емоционално в леглото, а и на интелектуално ниво.
След като ти говори подобни неща смятам, че става дума за голям комплексар и простак с първично съзнание.
Бъди спокойна, ще си намериш подходящ мъж, който да те хсресва и да те обича каквато си, но най-важното е ти да харесваш и да обичаш себе си.

5.   Била е едни гърди напред, както се казва.

6.   Какъв елементарен екземпляр на вида Homo Sapiens. Кажи му, че му е недостатъчно онова там, ама най-вече не му достига мозък.

7.   Приятелят ти просто не те е ценял и обичал достатъчно и постъпката му е много грозна. Знам, че ти е тежко, но не допускай това, че те е оставил заради гърдите ти, да те наранява. Той просто не те заслужава. Трябвало е да оцени цялата теб, душата ти, разбиранията ти, личността ти, а той не го е направил. Гърдите ти са много малка част от това, което си. Ти чифт цици ли си само? Знам, че си мнооого повече от това! Освен това, лично за мен, малките гърди са много красиви, женствени и изящни. Ако един мъж истински те обича и цени, допадате си и се разбирате, никога не би те оставил заради размера на гърдите ти. Аз лично никога не бих оставил жена, която обичам, и с която си допадам, заради гърдите й. Всъщност размерът на гърдите на гаджетата ми и партньорките ми в живота никога не ме е интересувал. Горе главата, ще срещнеш мъж, който истински ще те цени за това, което си. Бившият ти приятел просто не е такъв човек.

8.   Не, причината да те оставят, е липсата ти на достойнство! Как е възможно, приятелят ти толкова да те подценява, да ти повтаря, че си непълноценна, защото нямаш гърди, че иска някоя с големи бомби, и ти да не му биеш дузпата на минутата! Пък, и даже му звъниш след това, за да го питаш дали е доволен!
То, от друга страна, за какво ти е такъв, за който най-важното са циците!

9.   Защо страдаш за някой, който не страда за теб?

10.   Пак не можеш да разбереш защо те е оставил, въпреки че ти го е казал директно. Не е заради циците, а заради това че си скучна в леглото, лежиш като скумрия и въобще не се интересуваш какво иска той. Например малко духане, но не с отвращение а със страст да се прави секс. Най-вероятно го караш да се чувства едва ли не насилник, че иска да прави секс с теб. И го правиш по такъв начин, че направо му се отщява. Абе с една дума - ужас. Това че те е лъгал че секса е на ниво е да не се скофтиш съвсем, и въобще да не искаш. А се е опитвал с тези лъжливи комплименти малко поне да ти вдигне самочувствието и да станеш поне малко по страстна в секса. Но като му е писнало най-накрая ти е бил шута.

11.   Не се коси. Сигурно са й силиконови, ти поне си естествена. Бъди такава каквато си, и ще намериш истински мъж, който да те обича и цени заради самата теб, а не заради едните млеконадойни жлези.

12.   Жените с малки цици в моите връзки, са били с палави (разработени) дупета. Може да е случайност, или пък закономерно, компенсираш едното с другото.

13.   Не бъди комплексирана! Всички модели са именно са с малки гърди! Да има, рядко изключение. А знаеш ли, че жените с по-големите гърди са по-застрашени от рак на гърдата? Аз искам малки гърди ама... не става. Приятелят ти е, много интересен, още на първата среща е трябвало да разбере, че не си с големи гърди. Защо се е занимавал с теб? Много глупаво момче. Не съжалявай..

14.   Забрави го. Не разбирам защо си го търпяла след такива коментари?

15.   Комплексар нещастен му се вика на този индивид!

16.   Човека иска ъпдейт. И аз като разкарах Тойотата исках Мерцедес, не Дачия

17.   Няма лоши цици! Има малки цици, но те не са лоши цици! Или пича е болен цицоман или не е бил в това проблемът. Изглежда, че ти е създал комплекси покрай тия цици... споко, ще си намериш друг, а циците си ги остави такива каквито са.

18.   И аз да напиша, че темата е фалшива. Сто про е от мъж, който иска да покаже на жена си колко по-яки има от нея, да я комплексира и да си спечели малко оралки.
Няма да стане - ха ха ха, няма, по-скоро ще те отсвири пак.

19.   Класическа жена се търси от мъжът винаги, всичко друго не е опция, това, е истината

20.   Ти ни си добре, той прост, ама и ти... защо му се обаждаш? Това ли ниско падаш? Какво се доказват? Това ли е най-голямата ценност. Даваш договоди, който нямат връзка, като големи гърци и пускане, пълна глупост. Ако ги е такъв комплекс направи си операция иначе чети и се развивай.

22.   Вкус- за всеки е различно. Аз примерно харесвам по-малки. И няма нищо верно в това, че жените с големи гърди са по-чувствени. То като си е дърво, едва ли големите гърди ще са и от полза. Затова - горе главата и знай, че повечето мъже не си падат по огромни

23.   Ами аз зарязах приятелката си заради момиче с огромни гърди.. разбира се имахме скандали и неразбирателство много преди това да се случи, както и не правехме секс просто защото спря да ме привлича. Бъди сигурна че не само гърдите са причината Ами по скоро е спрял да те обича и най вече да има тръпка към теб. Повярвай за нас мъжете да имаш гадже с големи гърди е мечта, на едни се сбъдват на други не

24.   Твоят бивш приятел е тъп на мотика и страшно повърхностен. И това ти го казвам като мъж. Тези глупости, които ти ги е казал... даже нямам коментар за тях. Жена ми е с малки гърди и прави същото като "секс бомбата с големите гърди".

Според мен, просто си е търсил оправдание да те зареже.

25.   Жените с гърди са по-женствени. Ако няма гърди, къде да я докосна, докато лежим на дивана и гледаме ТВ? Като няма гърди, как ще ми направи турска чекия? Като няма гърди, за какво да се хвана, докато я опъвам?

26.   Отървала си се от някакъв пълен льохман. Радвай се.

27.   Въпросът не е в размера на циците. Просто не те е обичал. Когато мъжът обича една жена, я харесва такава, каквато е