Споделена история от Други

Случайна среща
Здравейте,

случвало ми се е, а ми се случи и днес, да видя момиче, което да ми привлече вниманието. Та се запитах, как би реагирала жена, ако някой непознат, ей така от нищото, й каже нещо. Нямам предвид - "колко е часа, дай си фейса". Просто нещо според ситуацията, което да не я ангажира с досаден разговор с непознат, но да й стане ясно, че той има интерес да се запознае с нея.

Интересно ми е, как бихте се почувствали и евентуално, какво би ви провокирало да продължите разговора? Въпроса ми е към жените.

п. п. моля, ако момичето, което видях днес прочете това, да ми отговори следващия път когато се засечем!

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   споко, брат, ако е хубава поне по 1 на ден се пробва, свикнала е

2.   Здравей! На мен също си ми случи вчера подобно нещо! Може ли да дадеш повече информация как изглеждаше момичето? Някаква информация за нея, къде си я срещнал?

3.   Авторе за кой град става на въпрос и в колко часа се случи? Защото вчера видях едно момче, което ми допадна визуално, а въпросното момче също изглеждаше, че проявява интерес към мен, защото не откъсваше поглед от мен.

4.   малко преди 17 часа в София, на булевард Мадрид, близо до черковна. А момичето беше много красиво. Може би 26-27 години.

5.   Ще го игнорирам напълно. Не разговарям с непознати по улиците.

6.   Откровено казано, шансът да се получи нещо на улицата, в мола или в автобуса не е много голям. Трябва много да те е харесала визуално или да ѝ кажеш нещо супер впечатляващо, или да се създаде някаква (да я наречем по-сближаваща) ситуация помежду ви, например да ѝ помогнеш за нещо, за да последва нещо повече от размяна на две изречения. Много зависи и от момичето, някои обичат подобно внимание, но това пак не ти гарантира кой знае какъв успех.

7.   Аз по сходен начин се запознах с приятеля си. Няма да изпадам в детайли, но се видяхме на концерт, оттам той предложи да се видим някой път и си разменихме контакти. Излязохме на разходка, после на още една, и така докато се усетим... 6 години.
Според мен просто тогава общата ни любов към музиката ни събра - бяхме на концерт на любима група. Общо взето почти веднага стана ясно, че си пасваме и като интереси и характер.
Съветът ми е да внимаваш с тези погледи и заговаряния на непознати момичета на улицата, обаче, защото не се знае дали няма да ти извади спрей и да извика полиция... или пък гаджето ѝ да те изненада внезапно отнякъде с юмрук. :)

8.   Откровено казано в София няма чак толкова хубави момичета, освен може би в Студентски град и Левски Г.

9.   Според мен авторе следващият път се сблъскай случайнно уж в не, извини й се, питай добре ли е, че много съжаляваш не си я видял, ей такива измисли, по-следващият път я поздрави, питай я как е, извини й се за предходния сблъсък и я покани на кафе, кино.