Споделена история от Други

Първо е жената :)
За някои "мачовци" специално е насочен постът.
Всички, повтарям: ВСИЧКИ фетуси до около 7- гестационна седмица сме от женски пол.
После се "впръсква" понякога малко тестостерон, това, което иначе е клитор се видоизменя, появява се хромозома "У" и воала- имаме мъж оформен от жена :)))
Обяснено като за интелигентни баш мачовци.
Образовайте се, бг мачовци!

Коментари

1.   е, И? природата си знае работата и съотношението мъже/жени е приблизително 50/50

Всъщност жените са малко повече, защото обикновено живеят по-дълго.

Интересно без мъже за къде сте - една кола и един асансьор няма да оже да си оправите сами :)

Т. Т.

2.   Първо е човека, ама не всички стават хора.

3.   Ха ха-браво авторке, забавен пост, размя ме:))) Представям си физиономиите на дядо Кифльо и един трол, който наскоро се беше появил в някои теми, да си развява мачовщината и да се сърди, че някои го били наричали-малкопишковец.

5.   Не знам каква е целта на темата, ама предполагам си жена, та... Иначе да, жената е базовият модел, мъжът е ъпгрейда. Така както детето, се развива в мъж. Добре разбиран факт преди до към 50 години...

6.   Авторке, не "мачовците", а ти трябва да се образоваш, преди да дрънкаш феминистични глупости!!! Мъжкото семе е в основата на живота и без него няма никъде живот, каквито и простотии да измисля псевдо-джендър "науката". Мъжът притежава X и Y-хромозома, което означава, че може да се размножава и без женско участие и е напълно независим от жената, за продължаване на рода си. Жената има две X-хромозоми и нито една Y, затова не може да се размножава без мъж нито на теория, нито на практика и без мъжко семе нищо няма да ражда, освен чехълчета, зелени еуглени и венерически болести. Ако веднъж е клитор, винаги си остава клитор и никога не става мъжки пенис, колкото и да им се иска на феминистките. Така че да, мъжът е пръв, и в Библията е написано, че Ева е създадена от реброто на Адам, а не обратното!

8.   Пълни простотии. Y-хромозомът го има от самото начало. Къде чете тия... мисли?

9.   Малоумна тема. Първо У хромозомата си е там още от самото зачеване. Второ какво се опитваш да покажеш с темата? Че жените сте много велики? Не, не сте. И какво е това натрапчиво мислене тия години, че мъжете и жените трябвало да се конкурират и състезават кой е по важен за обществото. Американски простотии дойдоха и до България.

10.   До н. 6-селския мачо-И как точно ще се размножаваш, като няма къде да се развие съответното бебе? То само да си изхвърлиш сперматозоидите-не става... А за Адам и Ева-НЕ ми казвай, че вярваш в тия детски простотии и ИЗМИСЛИЦИ, че от реброто, че от не знам си къде. Вижда се колко ти е акъла!
Колкото и да ти е мъчно-няма как сам да създаваш деца- ха ха ха!

11.   8 и 9 образовайте се, сладурчета! Или за по- лесно питайте генетисти.
6- не мога да ти помогна, не съм психиатър.

12.   Да бе наистина. Какво се опитваш да покажеш с темата? Струва ми се че гледаш твърде много ютуб кратки клипчета, ама си се абонирала за деградирашата американска простотия

13.   5 - оригиналният дизайн е жената! Това е положението.
1- интересно как щяхме да си пишем тук ако жена не беше създала WiFi хаха, веселяк.

14.   9- олее щях да те пропусна, ми жена съм, де :)
обяснявам, чети бавно:
Темата е 8бразователна за такива като теб!
Не, хромозома "У" се появява около 7 гестационна седмица, при теб май са два "УУ"
Защо ми е да се конкурирам с незавършена жена? !
Някои мъже си оставате в средата на процеса, та, те туй исках да кажа.

15.   Абе бас държа, че компютърът или телефонът от който пишеш и Интернет изобщо, а и сайтът са създадени от мъже.

18.   Интересно, че оригиналния дизайн не е измислил нито един дизайн за развитието на човечеството. Без мъж още щяхте да перете на реката. Благодарение на мъжа и сте перални, печки, телевизия, телефони, електричество, коли, къщи и всичко каквото се сетиш.

19.   "До н. 6-селския мачо-И как точно ще се размножаваш, като няма къде да се развие съответното бебе? То само да си изхвърлиш сперматозоидите-не става... А за Адам и Ева-НЕ ми казвай, че вярваш в тия детски простотии и ИЗМИСЛИЦИ, че от реброто, че от не знам си къде. Вижда се колко ти е акъла!
Колкото и да ти е мъчно-няма как сам да създаваш деца- ха ха ха! "

10, не се безпокой за мен, отдавна съм се размножил! Имам две вече порастнали дъщери, живеещи и издържащи се сами. Съответното бебе има къде да се развие извън женската утроба, благодарение на новата технология-наука ектогенеза, при която плодът се развива в изкуствена утроба-заместител на женската, с всички нейни функции. Вече има произведени мъжки яйцеклетки от X хромозомата на мъжа и оплодени от сперматозоидите му, и то без жена да участва в процеса на размножаване. При жената самостоятелното размножаване е невъзможно, поради липсата на Y-хромозома, която е нужна за оплождането на яйцеклетката. Ето ти статия, с която сама да се увериш в този факт!

https://ezine. bg/n-49443-Изкуствени_утроби_раждат_бебетата_ни_до_30_г

Това е достатъчно красноречиво доказателство, че мъжете могат и вече се размножават без жени, само трябва да се преодолеят някои правителствени и социални пречки, за да стане масова практика по целия свят!

За Адам и Ева също не си права. Това, което казвам не е простотия, нито измислица, а самата истина.

Битие 1:1-6:8

"21. Тогава Господ Бог даде на човека дълбок сън, и той заспа; и взе едно от ребрата му, и изпълни мястото му с плът.

22. И Господ Бог създаде жената от реброто, което взе от човека и я приведе при човека.

23. А човекът каза: Тази вече е кост от костите ми и плът от плътта ми; тя ще се нарече Жена, защото от Мъжа бе взета.

24. Затова ще остави човек баща си и майка си и ще се привърже към жена си и те ще бъдат една плът. "

Така че да, колкото и да ти е мъчно, мъжете могат да имат деца без жени и са напълно независими от женското благоволение, а обратното е невъзможно, защото мъжът е по-силният, по-висш и всякак по-можещ пол от женския!

20.   До автора

Така е. Всичко е точно. Първо се зараждат простите форми на живот, след което някои еволюират в сложни форми. Едноклетъчно - Многоклетъчно - Висшо Многоклетъчно (с разум) или по-простичко написано: оплодена яйцеклетка - жена - мъж. :)

21.   Е да но пък мъжете можем да пикаем прави!

22.   15- Хеди Ламар се казва жената създала WiFi и не само :) знанието е сила, образовайте се преди така настойчиво да доказвате глу... липса на елементарни знания.
10-човечеца просто търси "научно" пък и религиозно доказателство и социална подкрепа (особено "мъжка") за да изглежда нежната му женска енергия, жадни за мъжки ласки- еволюция. Ако може и жените да си скучен косите, че изпускаме един истински бг мачо, ехааа, хем мъжката наеб.. обичан, де, хем си е отмъстил на жените, че имаме каквото той иска, пък тестостерона е объркал нещата и му е на Урал "У" хромозома.

За всички още веднъж, първо търсете достоверни източници, по поста примерно във форум на генетици. Мога да кача тук по- късно някой научен документ, все пак поднесох инфо-то така, че да е достъпно и лесно смилаемо за мачовците.
Мъжете, които не знаеха, вероятно вече са проверили.
Приятен уикенд на всички!

23.   До н. 19-имаш пораснали дъщери, но жена ги е раждала, нали така? За технологии и др. извратености-не ми обяснявай.
Частта за религията, в която си писал-я подминах.
Интересно обаче-как така силно религиозен тип, като теб, с такава гордост разправя за изкуствени утроби и т. н. Със сигурност си фен на клонирането на хора и създаването на зомбита или да го кажа по-смекчено-на хибридите, изкуствения интелект, създаването на хора в лаборатории и т. н. Как религиозността ти се вмества във всичко това? ! Чакай-сетих се-ти се кланяш на бога на технологиите, почиташ стария завет, фен си на извънземните и т. н.
ПОЗНАХ, НАЛИ :)))

24.   Авторке, нещо тотално си се объркала!

Защото първият човек, създаден от Бога, е мъж - Адам!
И вече от неговото тяло Бог е създал и първата жена - Ева!

Господ Иисус Христос също приема човешко тяло като мъж, а не като жена...

Така, че няма как женското да е първично!

25.   23, 19 съм. Да, дъщерите ми ги е раждала жена, само че технологиите напредват с времето и е съвсем възможно, жените скоро да бъдат изместени от машини, които да заемат всички техни функции, ако не спрат да спекулират и изнудват мъжете с детеродните си способности, с претенции за незаменимост. И какво и е "извратеното" на ектогенезата, че не разбрах? Технология като технология - все още е в зародишен етап, но скоро ще навлезе в масова употреба от хората (мъжете), които не искат повече да се занимават с разводи, издръжки, женска злоба, наглост, подлост и лукавство. А и така ще могат сами да избират пола на детето си и повярвай, повечето ще изберат мъжки наследник вместо женски, с което ще низвергнат женския пол от планетата. Като си заравяш главата в пясъка и си представяш, че реалността е друга няма да я промениш, тя ще си остане все една и съща. А частта за религията че си я прочела, прочела си я, нищо че се правиш, че не си, защото не са ти харесали нещата написани там, подчертаващи мъжкото превъзходство над женското нищожество. Не зная в какъв измислен свят на зомбита, хибриди и т. н. живееш, но аз изобщо не съм фен на клонирането, защото е доказало неефективността си през годините, а и индивидите, създадени чрез клониране на клетката нямат дълъг живот и умират рано, овцата Доли е най-известният пример за това. Виж, за изкуствения интелект вече може и да си права. Бил Гейтс още някога беше казал, че изкуственият интелект щял да задмине човешкия, и роботите щели да направят хората техни роби. Аз лично не вярвам в тази глупост, защото няма как изкуственият интелект да е по-умен от създалият го човешки такъв, но все пак живеем в ерата на модерните технологии, и не е изключена и тази възможност. Както не изключвам и възможността за съществуване на извънземен разум, но това е друга тема. Мисълта ми е, че и на мен не ми харесва ситуацията с изкуствените утроби и създаването на хора в лаборатории, но това е единственият начин да се ликвидира женската мръсотия по света, сътворена от феминистките, които искат да наложат матриархат-женорахат над мъжете, и да ги командват цяла вечност. Което на практика никога няма как да стане, защото мъжете са много по-силни физически от жените, и винаги могат да ги спрат и да ги сложат на мястото им със сила, когато поискат!

26.   С тази тема авторката всъщност си вкара автогол, но не може дори да го осъзнае. При своето развитие човешкият ембрион преминава фазите на еволюция довели до появата на човека като биологичен вид. Например, в началото човешките ембриони имат същите зачатъци на хриле, които имат и ембрионите на рибите, но само при последните тези зачатъци се развиват в хриле, докато при нас от тях се развиват други органи като ушните миди. Човешките ембриони имат и опашка, от която се оформя опашната кост.
Така че, да, авторката е права, при ембрионалното развитие, което следва пътя на човешката еволюция, първо е жената, а след това мъжът. :-))))

Колкото до WiFi, това е такова изопачаване на истината, че ми напомня на онова изказване на Джо Байдън, при което заяви, че афроамериканец бил измислил електрическата крушка, а не Томас Едисон - изкривяване на историческите факти до безобразие с цел да се впишат в съвременната политическа коректност.
Хеди Ламар и Джордж Антейл (мъж) получават патент за т. нар. "frequency hopping" през 1942г., което е едно от ХИЛЯДИТЕ неща, използвани в WiFi технологията. Всъщност първата WiFi мрежа e разработена през 1992г. от Джон О'Съливан.

Колкото до това:
"1- интересно как щяхме да си пишем тук ако жена не беше създала WiFi хаха, веселяк. "
Човек може да пише в интернет и без да използва WiFi.

27.   До н. 25-САМ доказваш простотията си, защото първо НЕ ме познаваш, ако ме познаваше щеше да знаеш, че грам НЕ си падам по това да забременявам или раждам! АБСОЛЮТНО НИКОГА НЕ съм искала да родя дори и 1 дете. Така, че умря ти теорията за превъзходството и т. н. Второ-преди години уж се водех религиозна (ВЕЧЕ НЕ СЪМ), тогава съм чела Библията-и то няколко пъти, знам я с точките и запетаите, а това което ти си копирал в коментара си -НАИСТИНА НЕ го прочетох, а само го минах с един поглед по диагоналната, колкото да се уверя, че нищо ново под Слънцето не си написал-умря ти и другата част от изказванията, твърденията ти. Трето-никога не съм била част от ония жени, които искат да са нещо повече от мъжете или да са равни с тях. Никъде и никога и за нищо -не е имало равенство. В това е красотата-всеки е различен. Но селските мачовци, като теб н. 25-не могат да разберат това и си внушават, че всеки човек от женски пол е или феминистка, или нещо по-нисшо от мъжа. Промил си си САМ мозъка с измишльотините си, че мъжете били по-висши-ами НЕ е така. Всеки е- какъвто е. Ти, ако си мислиш, че си тялото си-твой проблем.

Аз ЗНАМ, ЧЕ НЕ съм моето физическо тяло, а много повече от това.

Ти н. 25-остани си в блатото на стария завет. Да те светна нещо само- приказки, митове, това са неща, които са МЕТАФОРА на други неща. Направо ставаш за смях с твърденията си, че реално вярваш как от някакво ребро някой създал друг човек или че някаква ябълка и т. н и т. н.
Факта, че величаеш ПРОМИТИЯ мозък и масон Бил Гейтс-за пореден път ДОКАЗВА колко си зле!

Дори няма да си правя труда да анализирам всяко изречение от коментара ти, защото не искам да си губя времето да ти обяснявам някои неща и да анализирам глупостите ти.
Говориш за феминизъм и матриархат-ЗАЩОТО ти самият си в другата крайност и на другия полюс-което значи, че си сексист, копнеещ за патриархат и диктатура на мъжете! Ти си в полярностите-в матрицата-но това е САМО ТВОЙ проблем:)))

28.   Половината сперматозоиди са с Х, другата с У хромозома, яйцеклетката е само Х, като се слеят има два варианта ХУ момче, ХХ момиче. Така че още при зачатието новият организъм си има У ако е мъжки пол. Чисто и просто генетика.

30.   №22-авторке, женската ти наглост и безсрамие, с които пропагандираш феминистичните си лъжи са безгранични!!! Поспри се малко с просташкото самочувствие на всезнайка, и слез на земята. Не си всезнайка, не си по-умна от мъжете и не си ти тази, която ще дава акъл на мъжете, след като самата ти нямаш такъв, и имаш нужда някой мъж теб да те образова по-обстойно. Няма никаква Хеди Ламар, Мария Кюри и др. женски простотии. Wi-Fi връзката е измислена пак от мъж (Джон О'Съливан), както и телевизията, телефонът, компютърът, хладилникът, печката, пералнята, съдомиялната, сушилнята, микровълновата, автомобилът и всичко друго, каквото се сетиш. Всичко на света без изключение е измислено, създадено и построено от мъже, за това с право се казва, че светът е мъжки и е създаден от мъже за мъже, а не женски и от жени за жени. Личи си, че си заразена от гадната феминистка пропаганда за "женското можене" и си решила да ръсиш глупости наред, че и се опитваш да заблуждаваш мъжете с целенасочена погрешна-дезинформация, за да изкараш жените равни на мъжете, каквито не са и никога няма да бъдат. Как не те е срам? ! Една мръсна, нагла, подла лъжкиня и измамница, това си ти! Аз се радвам, че имам Y хромозома и тестостерон, защото това ме прави по-силен физически от жените, и мога да се размножавам без жена. Y-хромозомата е дар от Бога и всеки мъж е благодарен, че я има, и не са му притрябвали твоите нищожни два хикса, той вече си има един и той му е достатъчен, за да се размножава без жени. По-скоро ти трябва да съжаляваш, че нямаш Y, защото без него нямаш физическата сила на мъжете и 100 X-са да имаш ако щеш, пак нищо няма да родиш. Х и Х дете не правят. Много добре знаеш, че в ислямския свят жените и до днес се смятат за незавършени мъже без мъжки атрибути, а мъжете благославят Аллах, че са се родили мъже, не жени. Жените също искат да са мъже, но не са и никога няма да бъдат, затова злобеят и наглеят срещу мъжете от завист към мъжкото им превъзходство, докато не си намерят майстора.

"За всички още веднъж, първо търсете достоверни източници, по поста примерно във форум на генетици. Мога да кача тук по- късно някой научен документ, все пак поднесох инфо-то така, че да е достъпно и лесно смилаемо за мачовците.
Мъжете, които не знаеха, вероятно вече са проверили.
Приятен уикенд на всички! "

Като говориш за "достоверни източници", добре ще е самата ти да потърсиш такива (ама наистина достоверни), а не плод на псевдо-джендър пропаганда, която ти се опитваш да пробутваш на мъжете тук. Сега ще дам на хората РЕАЛНА информация, доказваща природното превъзходство на мъжете над жените, за да ти попреча да заблудиш мъжете тук с твоята дезинформация:

"Още преди 100 години английският учен Джак Халдейн, който въвежда идеята за "инвитро оплождане", както и за "човешко клониране", пръв описва как някой ден бременността ще може да се провежда в изкуствена утроба и формулира термина "ектогенезис" - или екто - извън, генезис - зараждане. Тогава прогнозата му е, че през 2074 г. ектогенезата ще се е превърнала в популярна техника. През 50-те и 60-те години учени създават изкуствени утроби за агнета. През 1996 г., в университета в Япония, екип от учени успешно генерира кози ембриони в резервоар, който съдържа околоплодни води. Тогава пред журналисти научният ръководител д-р Кивабара казва: "Ако имам време и пари за още експерименти, може би в рамките на 10 години ще направим преминаването от животни към човек. През 2003 г. в Центъра за репродуктивна медицина и безплодие към университета в Корнел отглeдаха миши ембрион в изкуствена утроба почти до пълния му термин. Успешният опит повториха и с човешки ембрион, който прекара 10 дни в изкуствена утроба, защото законите ограничават подобни опити до 14 дни. През 2017 г. учените в детската болница във Филаделфия създадоха изкуствена утроба, която цели да подобри шанса за живот на недоносените бебета и нарекоха изобретението си "биоторба". Екипът използва еквивалент на преждевременно роден плод в 22-24 гестационна седмица, който се развиват успешно в тази биоторба. През 2019 г. наблюдавахме пробив на учени от Нидерландия, които работят по създаването на изкуствени утроби и техните прототипи обиколиха всички световни медии. Би Би Си отрази новината, цитирайки екипа, че само декада ги от крайната им цел - употреба на прототипите им. В началото на тази година „Индипендънт“ написа, че китайски учени разработват робот-майка, който да износи бебе в изкуствена утроба, а целта им - да се справят с демографската криза. Акушер-гинекологът в "Майчин дом" д-р Радко Тоцев и журналистът Георги Караманев, който следи темата за иновациите в медицината и написа много подробно статия по темата за изкуствената утроба, гостуваха в студиото на "Тази неделя", за да коментират това, което ни очаква - изкуствени утроби в най-близко бъдеще.

"Лично аз вярвам развитието на технологиите и смятам, че бъдещето е в симбиозата между човек и колкото може повече да ползваме от технологичното развитие", коментира д-р Тоцев потенциала за поява на изкуствени утроби.

"Въпрос на време е това нещо да се случи", допълни той.

"Много двойки, които за момента нямат възможност поради здравословни причини да нямат деца, ще имат деца", каза Караманев.

"Основното, което трябва да се създаде, е изкуствена плацента - органът, който е връзката между майчиния организъм и плода. Основното финансиране в момента е точно в тази посока", каза д-р Тоцев.

"По нашето законодателство сурогатното майчинство е забранено", допълни той.

"Обществото тепърва ще се сблъсква с много етични казуси по отношение на технологиите", каза още д-р Тоцев. "

Източник: btvnovinite. bg

Така че авторке, няма нужда повече да лъжеш и да качваш фалшиви псевдо-"научни" документи, с цел да заблуждаваш мъжете тук с погрешна дезинформация, и да величаеш нищожния ти женски пол с измислици. Реалната научна-обективна информация е тук и всеки, който иска може да я прочете, нищо, че ти се опитваш да замажеш истината с твоите феминистични измишльотини и да изкараш жените по-висши и можещи от мъжете, каквито не са, и никога няма да бъдат. Първо била жената, друг път! Първо е мъжът, началото е мъжко и човечеството е произлязло от мъж, а без жени светът не само че ще оцелее, ами и ще си бъде много по-добре!

31.   От н. 27 до н. 30-Направо умрях да се смея-по диагоналната ти прочетох коментара и видях, че си писал за феминизъм и др. простотии и като източник си посочил бтв новините? ! Сериозно??? Изтъкваш КОРУПМИРАНАТА ПОДЛОГА бтв, като нещо компетентно? ! ХА ХА ХА!
Не знам дали жената с коментар н. 22 към, която се обръщаш ще ти отговори, но мен ме разсмя тотално.
Следващия път-цитирай Митьо Пищова-ще ти се получи по същия начин, все едно си цитирал бтв, ха ха ха.
Божее, докъде достигна стадото-да цитира бтв, като нещо свястно-тццц, тоя народ съвсем се побърка!

32.   Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ.
- Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такива велики формули измислил!
Айнщайн казва:
- Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула - онази, по която направи човека.
Господ се дърпа:
- Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова...
След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва:
- Но, Господи, тук има грешка? !
- Е, да де...

33.   Хей 31 и 27, ти не по диагоналната, ами по права линия и буква по буква да го прочетеш, пак нищо няма да разбереш. Която и медия да ти цитирам няма да има смисъл, защото си заразена с феми-отровата и защитаваш женската кауза с по-голямото женско "равенство". Мъжкото превъзходство над жените не е никаква теория, а природен факт неоспорим от време оно, никога не е умирало и никога няма да умре. Простотията, невежеството и злобата струят от коментарите ти, а женският ти страх детеродните ти способности да не ти бъдат отнети от изкуствените утроби и твоят пол да стане ненужен за мъжете, е напълно оправдан. Бил Гейтс не само, че не го величая, но и го мразя в червата, защото точно той наред със Сорос, налива милиарди долари годишно в извратения феминизъм, за да подклажда войната между половете по света и да разруши традиционното семейство, а аз съм най-върлият противник на феминизма. Просто казвам, че може и да се окаже прав за напредването на технологиите и опасенията ти, относно ставането на женския пол ненужен за мъжете, да се окажат основателни. Никъде не съм те карал да раждаш насила, напротив. Такива върли-бесни феминистки като теб никога не трябва да раждат, за да не съсипват живота на децата си с проклетия си феминизъм, и омраза към мъжкия пол. По-добре си остани сама с котките, ще направиш голяма услуга на човечеството, като не се размножаваш. Днес така или иначе малко жени стават за семейство и деца, заради просташката им злоба към мъжете и децата, и женски егоизъм-егоцентризъм. Сега на мода са самотните "майки" с ремаркета, дето били "независими и самодостатъчни", и можели и без мъж. Патриархатът никога не си е отивал, за да си мечтая за него, винаги е бил тук и винаги ще си бъде. Това, че една шепа еврейски милиардери непрестанно финансират феминизма в Хр. свят с парите си, за да поддържат извратенията по света, не значи, че в останалите 3/4 от света, където феминизъм не вирее, патриархатът не е съществувал винаги, и винаги ще си съществува. И, ДА!!! Аз съм патриархален, старомоден, държащ на семейните традиции и обичаи, отгледан с патриархално възпитание, върл противник на феминизма и мразещ педали, лесбийки, джендъри, феминистки и другата гнусна паплач-електорат на жените, и се гордея с това! Както и да въртиш и сучеш и да го отричаш, физическото и умствено превъзходство на мъжете над жените си е факт неоспорим, и всичко казано в Библията си е вярно, нищо че се правиш, че не си го прочела, защото истината не ти изнася!

35.   Браво на комантар 30 и 33 плюс всичките му коментари. Възхитен съм от изчерпателния и обстоен анализ на днешната ситуация с отвратителния феминизъм, насърчаващ женската наглост и гавра с човека. И как се нарича човек на английски, а? Е, човечка е трудно да се нарече жена, защото човещината е присъща само на мъжкия пол. Радостно е това, че хипотетично.... по екстраполация женският пол може да изчезне. Той има само една природна функция, да ражда човешки фактор, за да продължава животът на човечеството. Но, както добре го е описал номер 30, тази способност на жената, дадена и от природата скоро може да бъде отнета, заради отвратителното отношение към по-съвършения мъжки пол, който и разреши повече права от необходимото и злоупотребата с природната и даденост. Тази грешка на мъжете донесе много беди по света, особено в ХР. свят. В ислямския свят това извращение го няма и там жена гъкнала за равни права с мъжете умира веднага и на място. Интернет-в социалните мрежи феминистките насърчават жените в ислямския свят да искат равни права с мъжете, което принуждава мъжете да убиват жени, заразени с феминизъм. Пресен случай в Иран. Защо беше необходимо това незачитане на законите, жена да си мисли, че ще остане ненаказана от нравствената полиция. Много хора умряха заради тази женска наглост, и нравствената полиция пак възобнови работата си. Жените не могат а и те трябва да имат равни права с мъжете. Глупостите които наговори тук една феминистка, за женски открития и изобретение са откровени лъжи. Няма нищо съществено създадено от женски ум на този свят. Всички женски открития в същност са мъжки. Феминистките спрягат Мария Склодовска за голям учен, което пак е лъжа. Без мъжа си Пиер Кюри нищо нямаше да открие, защото е плагиат. След време ще излязат на яве апокрифи, които ясно казват как е убила мъжа си, плащайки на кочияша да го прегази. Влиза с измама в Сорбоната и става преподаватер. Умира от женска простотия, носейки медалион с радиоактивен материал. Кевларът също не е женско откритие. Открива го помошник-лаборант на Стефани Куолек, която си приписва заслугата. Пъпвият програмист също не е Ада Лъвлейс. Тя само е превела инструкциите за експлоатация на сметачната машина на Чарлз Бабидж и хоп, станала първият програмист... друг път. Авторке, прочети повече за панспермията за да спреш с глупостите си за женската същност. Както и да изопъчаваш фактите, жените няма да станат стойностни колкото мъжете, а феминизмът така или иначе ще бъде ликвидиран, защото това е най-вредната и пагубна идеология за човечеството.