Споделена история от Други

Пътуване
Много ми се пътува по света, искам да отида някъде, но не се наемам сама, никой около мен не желае. Не знам дали бих се оправила сама.
Вие пътувате ли сами?

Коментари

1.   То и аз съм така, затова реших да пътувам с организирана група, защото си е страшно само момиче в чужбина, особено ако не си пътувала досега, а и ако нямаш познати, приятели в дадена държава, до която смяташ да ходиш.
Аз досега не съм пътувала в чужбина, затова се ориентирах към оферти с организирана група.
А ти до коя държава искаш първо да отидеш и колко пари си заделила за това, за колко дни?

2.   Запиши се на групова екскурзия през някоя туристическа агенция с екскурзовод на български, така със сигурност ще ти е интересно. Аз съм обиколил всички континенти сам и е доста сложно в случай че нямаш точно определен план какво искаш да видиш, а с екскурзия всичко е планувано, организирано и с превод.

3.   Пътувайки организирано, има ги, много хора пътуват сами и не чакат някой да ги придружава. Имаше една жена п Тувалу явно често с тази агенция, разказваше къде ходила, къде ще ходи.

4.   Намери си компания за ваканция и пътуваите заедно с организирана екскурзия от агенция.