Споделена история от Други

Има ли и други хора, които разбират пола на бебето
Още от пубертетските си години забелязах, че имам способността, като погледна бременна жена, моментално подсъзнателно да разбирам пола на детето. На 100% се оказвам прав, даже понякога още преди самите гинеколози да са сигурни за пола. Не смятах, че е нещо невероятно до момента, в който за мое учудване разбрах, че другите хора обикновено нямат тази способност.

Единственото условие е да съм виждал жената, преди да е била бременна, за да мога да направя сравнение. Просто ми направи впечатление, че жените когато забременеят или рязко започват да ме привличат много повече от преди, или точно обратното започват да ме отблъскват. С времето ми направи впечатление, че когато е първото, винаги е момче, а във втория случай, винаги е момиче.

Отначало реших, че си въобразявам, но когато го споделих с ннашите, те ми обясниха, че има научно обяснение. Ако е момче, то изсмуква тестостерона от тялото на майка си, за да може да се развие правилно, респективно съотношението между женски и мъжки хормони у майката се променя в полза на женските. Обратно - ако е момиче, то взима от женските хормони на майка си и у нея започва малко повече да доминират мъжките в сравнение с преди. Предполагам, знаете, че всеки мъж има малко женски хормони и всяка жена има малко мъжки.

Като прочетох това, започнах по-внимателно и вече по-осъзнато да вниквам в тези промени, без да ги възприемам само на подсъзнателно ниво. И наистина когато са по-привлекателни, бременните стават по-женствени, самите им движения и дори стойката им стават по-елегантни, те самите стават по-нежни, кожата им се изглажда, лицето и тялото им стават по-секси и изобщо енергията, която излъчват става по-наелектризираща за мен като мъж. Бъдещите майки на момичета пък стават по-мъжкарани, по-грубовати, походката им става леко мъжка, дори фигурата им се променя малко към по-мъжка. Често кожата им също става по-груба. Изобщо придобиват едно грубо и мъжко излъчване.

Въпросът ми е има ли такива сред вас, които го забелязват.

Коментари

1.   Аз мога според мъжа да определям какъв ще е пола. Но е важно бащата да е този, който се предполага, че е.

2.   Направи си YouTube канал и докажи споосбностите си на живо :)

3.   Нали знаеш, че хормони има както у мъжа и жената, това са глупости. бебето не изсмуква хормони. Нито съм станала по- мъжествена, нито нищо..

4.   3, защо тогава ми прави впечатление?

5.   Авторе, има много хора които познават пола на бъдещо бебе, но за пръв път чувам за мъж който оценя пола на бъдещо бебе според сексуалните си привличания или отблъсквания.
Има ли вариант жената по принцип да си е грозноватичка и дори да носи момче пак да не те привлича?

Иначе и бабите знаят че пола на бебе може да се познае по това че ако е момче лицето на бременната се изчиства става кожата блесва, ако е момиче се появяват петна по лицето на майката докато е бременна, но пък с днешните гримове да видиш това е проблем
Има също поверие че на бременна с момче коремът е по остър, а на бременна с момиче коремът расте на широчина и няма остра гърбица отпред
Друго поверие гласи че на носещите момче им се яде сладко (мед), а на носещите момиче им се яде кисело (трушии, кисели краставички).