Споделена история от Други

Попадал съм в ужасни ситуации, но нищо не е било по-гадно от това...
Попадал съм във много насрани ситуации, пребивали са ме три пъти, чупили са ми ченето един път, два пъти са ми натрошвали са ми ребрата на парчета, намушкван съм четири пъти. Един нещастник ме насоли със въздушен пистолет, трябваше да ми вадят съчми от задника и гърбът, два месеца трябваше да спя по корем.

Шест години ме тормозеха в училище, пет от които физически тормоз, в квартала ме биеха и си гасяха фасовете от мене за разнообразие. Веднъж когато си бях на село, прибирах се късно вечерта пред мене вървяха двойка момче и момиче, тъпата кранта се засили към мене и без причина ми разби бутилка Flirt в лицето, шибаните стъкла едва не ми извадиха окото.

Бях на петнадесет години, когато за пръв път размазах човек от бои, беше един скапаняк, който ме подиграваше, изчаках да се отдели от компанията си и го раздробих от бои, с такава сила го удрях, че после две седмици не можех да си хвана оная работа, а на шибаняка трябваше да му правят бая изкуствени зъбки.

Няколко месеца след като пребих тоя боклук, пребих и курвата която ми строши бутилката в лицето, горката кранта и тя ще ходи със изкуствени зъбляци до края на мизерният си живот.

Попадал съм в наистина лайняни ситуации, но нищо не е било по-гадно от това. Ако знаех, че ще харесам момиче с три години по-малко от мене щях да си тегла куршума преди много време. Като се замисля все още мога да го направя. Просто исках да споделя.

Коментари

1.   Уау! Невероятна история. Не бях чувала такава преди. Ко да ти кажа... просто почни да живееш нов живот. Намери си нова компания, ходи да се разсейваш малко из природата, из града. Направи нещо, за което си мечтал.

А относно момичето- просто си признай чувствата, питай я дали би искала да почне нещо с тебе, ако не-ще дойде друга сигурна съм! Вземи си живота в ръце, човек! Успех!

2.   Здравей,
радвам се, че си намерил човек до себе си.
Това е един вид причина която вече ще те кара да живееш и да се бориш.

Това което са ти причинили е меко казано ужасно.

Но това което си направил след това не трябвало толкова късно...
не мога да не ти кажа, че се радвам за това което си направил!

Прави това което ти правят на теб - върху същите хора!
Който те обижда - знаеш какво трябва да направиш!
За да се замисли следващият път дали ще го каже пак.

Успех и не се предавай! САМО ТАКА!

3.   Чакай сега... искаш да се похвалиш какво си правил или наистина имаш проблем, щото аз не схванах какъв точно е...

4.   Хаха WTF??
Какво имаше общо едното с другото? Какво е лошото в това да харесваш по-малко момиче с 3 години и то. Хаха. Не си добре. Като пораснеш ще ти дойде акъла. Искрено ме развесели.

5.   Ти май си луд зарежи всечко и погледни по положително на живота. Всеки човек е преминал през подомни моменти в живота си. не си само ти така че се стегни и посрешни живота мъжки и не разбрах какъв е проблема с това влюбване

6.   Преживял си много, но всичко това трябва да ти дава сили и да ти говори че си силен човек. Сега всички може би ще те оплюят може би ще има кой да те подкрепи, но повярвай ми любовта е тази, която може да промени човека напълно. А защо не се отдадеш на тази любов? Ако момичето изпитва същото и промени живота ти и бъдеш щастлив?

7.   Дрън-дрън та пляс.

8.   Етва е наи после един стабилен пич с здрав разум зъб за зъб око за око. Хектор

9.   Взел си правилното решение. Действай!

10.   Ужасен живот имаш! Пише да сме полезни с коментара си- аз нямам с какво да бъда!

11.   Бутилка не може да се строши в лице.
Точка.

12.   Цитат:
пребивали са ме три пъти,
чупили са ми ченето един път,
два пъти са ми натрошвали ребрата на парчета

Въпрос - чупенето на ченето и натрошаването на ребрата не го броиш за пребиване ли?
Ако ти се беше случило, щеше да ги броиш, о и как още щеше да ги броиш!
Как си личи, че си си измукал от пръстите тези наркомански блянове.

13.   Оле боже 3 години каква огромна разлика... Хайде моля те, чета из сайта половината ,,аз съм на 14 той на 27...т.н" . Какво му е фрапиращото, освен ако тя не е на 10-12 няма причина да ти пука. Не си тегли куршума ми виж дали и тя изпитва нещо, впрочем няма да е лошо да спреш да удряш момичета, защото може да я отблъсне... освен ако не е мафиот.

14.   Тренирай здраво и си върни на всички които са ти прайли мръсотий не оставай длъжник но никого бъди по общителен и отмъстителен запълвай свобовдното си време с учене защото така се развива мозъка и при първа възможност се махай от мястото в което живееш!

15.   Брей... те на скивайте как любовта променя хората. Не се самоубивай, защото и ти и аз знаем къде ще отидеш. Живота е дар от Бога, и кой си ти, че ще кажеш кога някой ще умре, пък това и да си самият ти. Самоубийството е най-големият грях. Недей да правиш тази грешка. Бори се за момичето си. Но знай, че в живота трябва да има нещо повече.

Ако историята не е измислена, де.

От началото до края ти казваше какво си изтърпял и какво ти си направил. Любовта не е слабост. Бори се за нея. Струва си всеки риск.

Поздрави, Цеко*

16.   На 17 ли си???

17.   Случвали са ти се наистина ужасни неща - така е, но трябва да ги преодолееш!
С бой, чупене на зъби и т. н. не се решават проблеми, Пич.

Вземи се в ръце и започни да се обичаш и уважаваш!
Промени живота си, обкръжението си, но и бъди себе си!
Толкова си малък за такава автобиография - помогни си.

Ако и тя те иска - вземете се, но внимавайте с нещата за възрастни, защото да не стане така, че хлапета да гледат бебе.

Вземи се в ръце - промени се , към добро.
Използвай си енергията за креативни дейности, за да не се окажеш с дебело досие, ако все още си нямаш такова.
За бутилката не ми се вярва много - ако е било парче от счупена бутилка - може.

Преживял си мн. гадости, но нека не стават повече.
Влюбен си - това е страхотно , но и ангажиращо - помисли си добре, преди да направиш нещо.

Не си тегли куршума (няма да направиш това и без друго ), а най - добре спри дрогата, ако още не си я спрял, или ползваш такава.
Успех в живота и в любовта - и да се вземеш в ръце!

Емануела, 22 г.