Споделена история от Други

Търся упорито един филм
Преди три години го бях намерила този филм, но му забравих името и годината също. Може би годината беше или 2018 или 2017 или 2016. От един сайт го гледах във интернет не си спомням кой беше. Мисля че filmi2k но там търсих много и не го намерих този филм. Разказва се за няколко момичета където са се събрали и пият алкохол. Едното русо момиче предлага на другите да отидат във чужда голяма къща, не си спомням дали не беше на някой съсед или прост непознат богат човек. И някак влезнаха във взлом и започнаха да разглеждат къщата. Играха на билярд. След това доколкото си спомням се прибра собственика но русото момиче без да иска ли не си спомням и го уби. После във библиотеката другото момиче нещо се скара със тази русата и я уби понеже беше лоша. И накрая извикаха полиция и така свърши. По всякакъв начин го писах във интернет и не излиза и не излиза изобщо. Давали са го по Cinemax защото като го гледах от сайта излизаше логото на Cinemax. Веднъж писах същата тема но никой не ми отговори. Как го открих преди три години не знам. Аз си смених и телефона миналата година и не мога да видя във историята как се казваше а и всичко е изтрито преди години. Моля за помощ защото го търся много и не мога да го намеря.

Коментари

1.   Така като чета, не си заслужава да се гледа :D

2.   Филма определено не е интересен, поне според написаното.

3.   Питай Chat GPT. Сравнително добър е в познаването. Скоро го пробвах точно на тая тема.