Споделена история от Други

Живот след смъртта. Какво помните?
Здравейте, обръщам се към тези от вас, които сте били на косъм от смъртта или баш мъртви, но са ви съживили. Интересно ми е, помните ли нещо от периода докато сте били мъртви? Какво сте видели? Каква ви е историята?

Коментари

1.   Прочети заглавието...

2.   Гледай филма "кома".
А помня неща от минали животи, части, не всичко. В "сега" присъстват и хора от други епохи/времеви линии или и аз не знам вече какво е.

3.   Здравей, преди 4 години, когато бях на 21 преживях такава операция. По спешност трябваше да ми премахнат жлъчката с 3 см камък. В силните си мъки се обърнах към Господ за помощ. По време на анестезията имах видение с три красиви същества, с които се носехме над поляни и ми разказвха неща, които не помня. След операцията имах много силен импулс да чета Светата Библия, а Бог лека полека ми промени живота напълно. Сега имам мир, радост, надежда и утеха в Него. Исус Христос дойде в плът и ни научи за Небесното царство. Той умря и възкръсна, като победи смъртта и греха, който повярва в Него има вечен живот. В Библията пише, че човек веднъж живее и след това настава съд. Всеки от нас ще застане пред Божия престол и пред Епископа на душите. Покаянието и вярата са пътя към вечния живот и правдата. Слава да бъде на милостивия и жив Бог.