Споделена история от Други

Някой, който разбира от инстаграм
Здравейте. Преди време бях харесал едно момиче и понеже знаех, че на мен няма да ми обърне внимание си направих фалшив профил в инстаграм и от там започнах да и пиша. След 2 седмици писане тя ме блокира. Като ми блокира фалшивия профил обаче се оказа, че не мога да и виждам профила и от моя истинския. Явно двата са били свързани по някакъв начин. Някой знае ли как мога да го оправя, така че от моя личен профилв инстаграм да мога да виждам нейния. Пробвах да махна мейла, махнах и телефонния номер, но пак не се оправи. Сега пуснах фалшивия профил да се изтрие, но остават още 2 седмици. Дали след като се изтрие ще се оправи проблема. Или има друг начин, по който да стане? Ще се радвам ако някой ми помогне ;)

Коментари

1.   Когато блокираш някой в инстаграм, имаш опцията да блокираш всичките профили, които е създал/ще създаде за в бъдеще, или само конкретния. Тя е избрала първата опция. Няма какво да направиш и няма да се оправи. Даже и да си направиш трети профил, пак няма да успееш да виждаш нейния.

2.   Няма как. Блокирала те е изцяло. Има опция "блокирай този потребител и всички следващи профили, които може да създаде" Използвам често тази опция. Решението е да спреш да досаждаш.

3.   Браточка от сега ти казвам спри да си губиш времето с този Инстаграм и да пишеш на някакви кифлички където си гледал снимки преди това и си се надървил.. сигурен съм това! Там са надути като балон с хелий и не очаквай да ти обърнат голямо внимание освен да си снимат гъзовете по цял ден и да се показват колко са УБАВИ забрави тая работа. Пиши на момиче по Фейсбук което ти е симпатично или на някоя позната от твоя град и гледай да няма много снимки и кифленски изпълнения! Бягай надалече от такива

4.   Пробвах да направя нов профил с друг имейл без да ползвам телефонен номер и от него стана без проблем да виждам нейния. Тоест тази опция, която блокира и бъдещи профили явно важи за имейла и за номера. Сега от нов таен профил мога да виждам нейния, ама от моя личен не става.

5.   Ми изтрий си личния и си направи нов с нов имейл щом така става да я виждаш, но ако тя си направи нейния поверителен, нищо конкретно няма да видиш.

6.   Вече си намерил цаката, виждам, но да те попитам - според теб нормално ли е да следиш така жена, която те е блокирала и ти е заявила ясно, че не иска контакт с теб? :)

8.   Аз не я следя от моя личен профил, а от фалшив, нормално е да ме блокира там. Ако и пиша от личния няма да ме блокира нито ще и досаждам така, просто знам че няма да ми обърне никакво внимание и затова не я занимавам от истинския профил

9.   И какво мислиш че ще стане? Фалшивия Иван ли ще отиде с нея на среща? Фалшивия Иван ли ще спи с нея в едно легло? Защо си губиш времето и се унижаваш сам?