Споделена история от Други

Защо се натъжавам заради глупости?
Привет, момче на 20 години, от Пловдив, учещо в МУ! Ето минаха почти 2 месеца откакто започнах учебната година! Започнаха нови запознанства, но вспоследсвие се сблъскам с жестоката реалност-Деградация, перверзия, които ме отвращават! Искам да дам няколко примера!

Безчувстените връзки межди всички, липсата на всякакъв морал (дори и минимален), знам че на това съвремие всеки би ми се изсмял ако говоря за морал! Едва ли някой ще го учуди, но как може ЛЕКТОРИ, и студентки особено 1 курс да се ТЪРСЯТ и да си правят намеци! Говорим за 30-35 годишни!

Признавам, че не съм любовчия, не съм по тази част, но проства всичките тези сцени и МАЗНИ усмивки на момичетата, когато започна да ги провокирам за лекторите и те показват как желаят тези неща с тях, просто ми е толковам мъчно, че всички са еднакви, интересува ги само разврат и недопустими работи! Просто одеве пролях сълза, че мои познати които са ми симпатични, им влизат такива намерения в главата!

Имам чувство, че съм единствения, който има малко възпитание и, който ИСТИНСКИ се възмущава на олигофренщината на това ТЪПО безчувствено общество...! Съмнявам се че мога да намеря и приятелка, на която да НЕ Й шарат очите на всеки PLAYBOY, който мине покрай нея. Вече съм загубил и намерения да срещна нормални приятели, на които да разчитам както на ИНТИМНИ така и на приятелски отношения! Преживявам го, РАЗБЕРЕТЕ!

Коментари

2.   :D Забавен си. Морал. Хаха. Весели се и ти, бе. Какво ти пука какво правят другите? Намери си гадже на 16 години. Много са сладки и наивни. Остави ги 20 годишните да се занимават с 35 годишните преподаватели.

3.   Има много момичета, които не си търсят дъртаци, може би ти се набиват на очите другите. Иначе съм съгласна с теб и на мен не ми харесват много неща, но какво да се прави. Намери момичето за теб и не ги мисли тея работи.

4.   Номер 2, страшен коментар си направил, да знаеш. Защо пък да няма морал момчето? Нормално е да се възмущаваш, авторе, аз също го правя. И всъщност го правят всички нормални хора, които искат истински чувства и преживявания, а не мръснишки истории. Но за съжаление това, което описваш ти, никога няма да се промени. Приеми го и живей с него. Живей така, както искаш ти, абстрахирай се от всичката пошлост. И най-важното - да не ти пука какво правят другите. Правят го за себе си. Ти бъди този, който искаш да бъдеш!

5.   Българското общество е много болно. Опитай се да намериш един или двама свестни и не обръщай внимание на другите. Глупавите ще си намерят майстора. Вяра, любов и упование.

6.   Вече съм загубил и намерения да срещна нормални приятели, на които да разчитам както на ИНТИМНИ така и на приятелски отношения! Интимни ли бе теб за това те дранят мацките защото ти си обратен айде успех.

7.   Според мен прекаляваш. Това далеч не е най-низкото нещо по отношение на морал, което един човек може да направи. Не мисля, че е нещо ненормално жени на по 20 и повече години да се заглеждат по мъже на 35, както и обратното. Друг е въпросът вече наистина ли правят секс твоите колежки с лекторите си. Ако го правят с по няколко и то само заради оценките, е да, прав си долно е, но едва ли е толкова разпространено явление. Сигурно има и такива, но са единични случаи. Пък и в крайна сметка, на теб какво ти пука? Важното е ти да си намериш свястна приятелка, което ще стане, стига да го искаш. Не си трови нервите за глупости. :)

8.   Явно си свръхчувствителен, а такива хора много страдат и преживяват. Може би трябва да се научиш да гледаш по-ведро и весело на живота и да не се впрягаш толкова. А и какво те интересува как живеят другите. Да правят каквото си щат. Аз доста дълго време бях като теб, но после осъзнах, че няма смисъл да се възмущавам. Човек не бива да се впряга излишно от неща, които не може да промени. Не можеш да промениш другите и тяхното мислене, така че, се откажи. Карай по-леко.

9.   Човече моралът е за слабаците. Истинските мъже си правят кефа - запомни го. Ама разбира се че на жените ще им шарят очите по плейбоите - то те са истинските мъже. Женското желание е мерило за мъжество. Любов - това е лапешка дума, измислена от жените за да държат мъжете под чехъл. А запитай се защо има плейбои изобщо? Бинго - защото жените такива харесват. Сега се запитай защо света се напълни с такива. Да, точно така.

10.   За какъв морал говориш? В смисъл айде стига. Живеем в 21 век задръжките са спаднали дооооооста следователно морал да намериш е нещо трудно постижимо. Да, има ги всякакви, но човек от човек се различава, демек не всички са такива. Приемаш нещата твърде навътре, което е мило, но гадно за теб. Гледай от хубавата страна на живота.

11.   Номер 2-точно така, разкърти. Да не би името ти да започва с М?

12.   Под номер 9 се изказа НАЙ-ГОЛЕМИЯТ МЪЖ!
Господин Playboy, морала не дели на мъже и жени. Това, че ти го делиш е вече друго. Има една много хубава приказка: "Истинският мъж не е този, който може да има много жени, а този който може да задържи само една."
И щом любов е лапешка дума, значи ти си създаден, т.е си последствие от кефа на баща ти, така ли?

Лоша