Споделена история от Други

На какво според вас се дължи високата посещаемост, а ниската коментирумест?
Гледам темите в сайтът пращят от посещения. Биват четени от стотици и хиляди, а някои теми даже от десетки и стотици хиляди души (системата отброява всяко едно ново прочитане на тема). Обаче при тези числа на посещение и четене има едва няколко мижави оставени коментара под всяка тема и средно по 5-6 дадени оценки със звездички на коментар. Въпросът ми е защо четете колкото цял град население темите тук, като не са ви интересни и не оставяте коментари по тях, нито давате оценки за малкото оставени коментари по тях? Определено са прави определени хора от властта, ако действително ви хакват машинките за гласуване, като така де факто ви отнемат правото на глас щом сте такива като народ. Пишете коментари и оценявате вече оставени коментари тук интензивно само и единствено когато коментарът или темата съвпадат с нещо от което сте крайно недоволни или е срещу някой към който сте озлобени или ощетени от нещо или е на сексуална тематика. Това е което ви интересува и нищо друго. А на всичко друго сте авантаджии и мишлета, които само ползвате без да споделяте, нито ви интересуват смислени неща. Този сайт показва черно на бяло как са нещата с българите. А отговорете си сега имате ли право на глас щом като манталитет сте толкова авантаджииски настроени, първични, примитивни и неградивни и единственото което ви интересува са такива глупости и не мислите ли, че е крайно време да осъзнаете и приемете, че е напълно в реда на нещата тогава да ви се отнема гласа и някой друг да мисли и определя нещата в държавата вместо вас без изобщо да ви взема под внимание?

Коментари

1.   Дължи се единствено и Само на това, че коментарите (както впрочем и самите истории) в сайта се обновяват/ добавят СТРАШНО БАВНО!

Ама били имали работа админите, ама много четели, селектирали, ама те про боно го правели! Дрън-дрън-яребици! Тия реклами хиляди в сайта, не носят ли приходи? МИ като носят недейте слугува на добра воля само, па си вършете работа!

Е затова на никой не му се пише. Много се бавят одобренията, губи се диалога. И още нещо, една тема 3 (ТРИ) пъти я публикувах, докато я одобрят. Не нарушава никакви правила и нормативи, не заобикаляше забрани още в първия й вариант - но преценка модераторска!

2.   Не са малко безсмислените (според мен) теми, като например: тази за Луцифер, тази в която жена се жалваше, че щяла да прави секс с мъж в автомобил и се притеснява от вагиналния си аромат, излияния от жени срещу родителите на партньорите им или темите на онзи който раздава уроци по финансова грамотност. За подобни важи "Накажи глупака с мълчание. "
Ти обаче как разбра, че теми под които не оставям коментар са ми безинтересни?
Как разбра, че съм мишле и авантажия?
Как реши, че съм първична, примитивна, неградивна?
А ти за какъв се имаш?
Правото на личен избор е неприкосновено.

"Въпросът ми е защо четете колкото цял град население темите тук, като не са ви интересни и не оставяте коментари по тях, нито давате оценки за малкото оставени коментари по тях? "
-Защото мога, а на теб какъв ти е по-точно проблема?

3.   Ще ти го кажа. Повечето хора не желаят да изявят собствено собствено мнение, а предпочитат да гледат панаир. Някои от страх, други просто такава им е настройката.

4.   И аз точно на това се чудя. Разни просташки, пошли, чалгаджийски теми за изневери, батки, кифли и анален секс пращят от коментари, очакващи одобрение, а смислени такива за наука, философия, изкуство и образование седят на дъното и не получават по нито 1 коментар. Това показва пряко и нагледно, какви теми най-много го вълнува овчият, чалгарски български народ, и са му най-на дневен ред. Тоест - яденЙе, пийнЙе, ибанИ, бой, интриги, скандали, изневери, футболисти и политици - това е на върха на интелектуалната йерархия за тях, и няма нищо по-важно от това в главата им. То и IQ-то им не е в достатъчно количество, за да се интересуват от нещо по-различно. Ако почнеш да им разправяш за наука, изкуствен интелект, да им цитираш цитати от философи, само ще те изгледат изпразнен, дебилски, олигофренски поглед, и ще ти измучат в отговор "Ъъъ? Кво казА, кво? ", няма смисъл да се хабиш. Както ясно виждаш от този сайт, най-гръмките и скандални теми са най-обсъждани и коментирани в нашето просто общество - кой кого пребил на дерби между Левски и ЦСКА, кой футболист с коя чалгаджийка спал, и др. Всичко останало е на заден план за българския ганьовски простак. Шанс за обсъждане на по-възвишени теми - никакъв. Просто манталитетът си ни е такъв.

5.   Н 2, ще ти отговоря аз на единият от въпросите, без да посочвам кой, сама ще се сетиш.
Темата "Луцифер" е по- скоро образователна, да, не е за всеки.
Хубавото и е, че е с огромно поле за свободна интерпретация, поне част от нея.
За да се коментира тази тема, трябва и да поназнайваш малко физика, модерната.
За теб конкретно, темата както сама казваш - е безмислена :) разбира се.

6.   Защото има теми, които се повтарят.
Тоест един и същи човек пита в две отделни теми за едно и също нещо.
Давам пример:
Жена пита как да реагира, има отношения с колега. Той иска секс в колата, тя не. В друга тема била в овулация, нямали презервативи.
Темите са подобни, хората с предпочели да коментират само едната тема.

8.   2-ри, проблемът не е само мой, а е общ на цяла България. Обяснен е в темата. И така е да "Правото на личен избор е неприкосновено". Правото кой да бъде мишле и авантаджия и кой не.

9.   Аз лично посещавам много от темите в сайта като имам свободно време, но не отговарям във всяка една тема.

10.   1, ми стой ти 24/7 да одобряваш безплатно да видим колко бързо ще ги одобряваш.

11.   Пети, кое аджеба й е образователното?

12.   Коментари получават провокативните теми и тези, на които всеки се възмущава. Не го бъркайте с това, че хората ги интересуват чалгаджийски истории. Макар че и такива хора не липсват.

Ако например някоя напише, че има семейство, не изневерява и не слуша чалга, какви коментари да има? Няма възмущение, няма провокация. Най-много да се намерят двама идиоти, които да кажат "ти се хвалиш ли се". Лично съм писал подобна тема и знам.

Ако обаче някой мъжки кифльок напише "Колко кинта трябва да изкарвам, че да ми се лепят кифлите" като една последните теми, виж какво става. Ти си кифладжия, меркантилен, заблуден (което си е така) и 100 коментара за отрицателно време.

Другия случай, в който има четения, но не и коментари, е, когато темата е нясно зададена. Има някакво неясно и заинтригуващо заглавие като например "защо" и хората влизат, колкото да видят за какво става въпрос и дали не изтърват някоя интересна тема, ама после виждат, че е някаква детска история и губят интерес.

13.   Предполагам, че е защото повечето хора четат темите за лично забавление, а не с намерението да дадат съвет. Лично аз затова преглеждам много теми и в един момент ми се стори, че това не е добре и трябва да намаля четенето, защото да чета оплаквания действа натоварващо.

14.   Самия факт, че съм ти прочел темата трябва да те изпълва със задоволство и детска радост.

15.   Ех едно време писателите се радваха на това че въобще някой е отворил да прочете, сега се сърдят за липса на рецензия.

16.   Така е 4-ти, описал си го съвсем точно, каквото ни е обществото във виртуалния свят такова е и в реалният. Единствената разлика е, че във виртуалният не им се виждат остриганите, брадати, мургаляви, татуирани кратуни по образец визията на най-долен арабин или на уродът с макетното ножче(което е едно и също като образец). Чак не можа да си обясня как западна България дотолкова и за толкова кратко време. Че и се чудят защо не разполагат с държавата си, а тя е само територия и разграден двор за чужди интереси, както и защо като ходят да гласуват само си мислят, че гласуват за някого, а резултатите са предварително договорени, без ганьовците да са факторът. И на тях на практика им е отнето правото да гласуват, но и ме сложен на машинката бутон, който да натискат подобно на биберон за подрастващо за да са мирни и кротки мислейки си, че някой ги пита. Щом тук гласуват и са активни само за най-големите глупости в този форум, а смислените неща не ги интересуват и грам и ги подминават яко, то хода на властта да им отнеме правото на глас при действително важните и определящи избори и някой друг да решава вместо тях е съвсем в реда на нещата при такъв народ. Единственото което липсва яко от известно време само е хъкерът Емил Кюлев да държи всеки българин пак за топките с клещи и да го кара да му сере пари при всяко стискване на клещите, понеже пък той подобно на този форум беше индикатор, че няма почтен българин и за всеки има компромат до който се беше докопал като призрак през стени.

17.   2, излизанията на жените от родителите на партньорите са абсолютно реални теми, да ти дам ли пример: свекърва ударила безпочвено снаха и от.? Подобни майки интригантки влошават отношенията на партньорите и не, темите не заслужават мълчание. Подобни снахи трябва да спрат изцяло отношения с подобни вредни свекърви, защото те освен да плетат интриги друго не правят. Не си поглеждат и внучетата, между впрочем.

18.   Кое Ви е по-реална тема: забих 15 мацки или живея на 37 с нашите? Всички теми са реални.

19.   Какво да четем и коментираме като всяка трета тема е почти идентична с предните две? Отделно, че сайтът се напълни с фейкове и коментари на коментарите, писани от същия автор. Още една причина- пишеш коментар, публикуват го след три дни, ако въобще види бял свят, вече си го забравил заедно с темата. Често пък ти излиза някакъв ЕROR и коментарът отива в канала. Тоест, губил си време и си писал на тоя, дето клати гората. Модераторите пък допускат отвратителни, гнусни, изпълнени с хейт и цинизми коментари, неграмотно написани в нарушение на правилата на сайта от всякакви индивиди с очевидни психични отклонения и извращения. Да се пише на такива също е загуба на време.
Лично аз не чета по-нататък от втория ред теми, които не са ми интересни, писани са от хейтъри и неграмотници, но броячът си отчита посещение. Съответно и не пиша коментари по тях.
Колкото до гласуването, с което свързваш темата си, не си ти този, който ще решава кой има право на глас и как ще го използва.

20.   О, не мога да следя дали си коментира автора, до толкова да се вгледаме нямам време, но няма и да се учудя. Авторът може да отговаря на коментари, но да коментира като различни хора е леко шизофренично.

21.   Общо взето всички сте прави... погледнато от собствената ви "камбанария". От другата страна - всички имаме трески за дялане. Включително и модераторите. Те също като нас ни поглеждат от камбанарията си... понякога, когато си решат. Виждат, каквото видят очите им. Понякога май са с разни цветни очила, понякога гледат с лупа... Друг път гледат през огледало или някакво счупено такова... Май най-често качват "групово, на тъмно".
Конкретно към недоволството на автора: не думай! Ние, малкото пишещи и така чакаме доволно много да "ни уважат", какво остава ако пропише всичко, живо четящо тук :))) Сериозно обаче, стинската причина според мен е основно хейта. Много хора са тук за да изливът гнева си. Не малко се мислят за мъдреци и богоравни съдници. Твърде малко от четящите се наемат да влязат в кожата на питащия, да му зададат адекватни въпроси и да споделят собственото си становище, разумно, коректо, почтено.
Така изглежда от моята камбанария :)

22.   При мен специално се дължи основно на "Wrong Verification Code" грешката, която ми е погубила десетки мнения, някои от тях бая дългички.

25.   Номер 22, ако ти изписва "Wrong verification code", това може лесно да се оправи (временно) с програмата CCleaner, която е безплатна. Свали си я, нагласи си я на български език и от менюто вляво отвори "Опции > Бисквитки" и ще се покажат две полета (ляво и дясно) за търсене отгоре. В лявата търсачка напиши "spodeli" и когато ти покаже всички бисквитки, съдържащи думата, цъкни с дясното копче на мишката върху тях и избери "Изриване сега". Желателно е да няма други отворени програми в това време. После отваряш Firefox или каквато програма ползваш за ровичкане в Мрежата и при посещение в Spodeli. net би трябвало да не виждаш повече съобщение "Wrong verification code". За последно така направих преди около месец и оттогава не се е появявал отново.

- Кифлоприземител

26.   22, като пиша дългички, винаги копирам поста си. Ако има "грешка" - след време го поствам пак. Ако мод не го качи - няколко пъти. Незнайно защо, но след "енти"-път се появява.
Препоръчвам такива постове задължително да съдържат нещо "пиперливо". Който не ми вярва, да пробва и след време да се обади дали е така или не е.

27.   Проблема с верификационния код не е от бисквитките, а е от сайта и при мен се оправи от самосебе си.