Споделена история от Други

Как да гласувам онлайн?
Търсих доста в гугъл, но ми излизат само някакви глупости, или за пренасочване на бюлетината. Примерно, ако съм от Варна, но живея в Бургас, да мога там. Не, искам да гласувам онлайн, защото по настоящ адрес съм далеч, а за искане на бюлетина на друго място трябвало да заявя поне 14 дни по-рано. Знам, че изборите са вятър работа, особено онлайн, ама все пак поне да пробвам да направя нещо.

Коментари

1.   Не може в Бългрия към този момент да се гласува онлайн на изборите за кметове.

2.   Нещо не си разбрал!

В България за никои избори досега не е имало онлайн гласуване!
И за тези няма!

3.   За съжаление, не може да се гласува онлайн. Не го искат ГЕРБ, ДПС, БСП и ИТН.

4.   За съжаление в България няма такава възможност. Иначе и аз бих гласувала онлайн, не че избирателна секция ми е много далеко, на 10 минути пеша е, но защо да ходя до там, да чакам на опашка, с моя късмет всеки път има поне няколко човека, които чакат да гласуват, освен това работя на смени и ако съм на работа, ще ми е много по-лесно да си гласувам от телефона, но не става.