Споделена история от Други

Похарчих 180 лв на вятъра
Има една жена, за която похарчих 180 лева. В замяна на това тя ме игнорираше а после и ме блокира от всички социални мрежи. Тоест изхарчих почти 200 лева на вятъра. Какво да правя? Много хора казват че подкрепят нея, тя може така да си ги прибере и да ме блокира. Аз не искам да приема, че съм похарчил толкова пари на вятъра.

Коментари

51-96 от 96

55.   Автора: до 52- ами аз реших първия месец, но след това тя почти всеки месец ме питаше кога ще и подаря пак. Отношенията бяха приятелски, но се държеше все едно сме заедно.

56.   Автора: забравих да кажа, че съм асексуален

57.   55, значи си будала. Искаш да си касичка. Искала ли да ги връща?
Вие нямате връзка, защо си плащал? То и аз мога да кажа, че искам някой да ми плаща Нетфликса или друга сметка. Не е луд тоя, който яде баницата.
Какво значи, че си асексуален? Послъгваш май. Искал си да те обгрижва като майчица? Да ти готви, чисти? Да ти пуска, по приятелски?
180 лв. за 1 година са около 10-15 лв. на месец. Не е огромен разход.
Няма приятелство между мъж и жена. Ти сам си се набутал във френдзоната, сега ревеш. Какво значи, че все едно сте във връзка? Вика ти :"милооо, мишленце, скъпи"? Прегръща те и целува? Ходите ли на срещи, гости?
Или сте във връзка или не. Не ги разбирам тия неопределени работи. Проблемът ти е, че с тая жена не са ви ясни отношенията, а не парите. Ти като мъж що не постави ребром въпроса какви сте, ами тя виновна, че взела нещо. Къде ти е мъжката дума? Ако не ти е гадже, защо даваш неща? Защото искаш кекс, нали?

58.   Това са митове за харчлък по жена, няма такива наивници да вярват на тия неща, хората в България са масово бедни, това е реалността, които има пари, не ги дава по някоя, затова и има, като иска пари жената, да работи, така има коректност в отношенията.

59.   54, като работиш толкова много, купувай си подаръците сама. Никой не е длъжен да ти подарява нищо ей така, само щото си жена.

60.   Автор: До 57- просто искам да цени най-много мен, защото иначе ревнувам. И да излизаме по-често на заведения, да ходимна кино и т. н. Да, прегръщаше ме редовно, не ме целуваше в реалния живот, само ми пращаше 1-2 пъти целувка като гифче. Често ми казваше и че ме обича. Относно отношенията тя каза че ги приемала като братски, а според мен това е простотия. Аз съм асексуален

61.   59, ти не правиш разлика между издръжка и глезене и подарък. И на дъщеря си нищо не би подарил, нали е жена, да си купува сама. Нито на майка си, сестра, баба. Жени са, никой не им е длъжен да им купува подаръците. Изкривени мъже, ама реват за женско внимание. Много ви е това, което получавате, прекалено много.
Жени, не приемайте подаръци, независимо от вид и стойност. После ще ви казват колко са дали за вас, колко сте нагли и меркантилни. Не приемайте нищо, бъдете по-тихи от тревата.

62.   И като си асексуален, какво точно очакваш от жената? Как по-точно да направи така, че да се чувстваш добре? Ти пита ли я какво иска, дали те харесва, какво очаква от връзката ви и т. н. Говорете си, бе пич, не е трудно. Иначе се получава: исках, мислех, ама не ми се получи, защо така?

63.   61, стига го извърта както на теб ти изнася. Нямам нищо против жените ин дженерал. На мама, баба, леля, сестра и дъщеря ми бих подарил, защото са мои роднини и си ги обичам. На някаква непозната шунда, дето едва вчера съм я видял в интернет и не я знам каква е, и дали няма да ме преметне нямам никакво доверие, и не съм длъжен да подарявам НИЩО. Само ако сме ходили от дълго време и съм я опознал отблизо, ама и тогава пак остава малко съмнение. Ние мъжете и без това не получаваме нищо от вас, освен само главоболия и ядове, така че нищо не сме изгубили, не се безпокой. И да, правилно съветваш другите квачки да не приемат подаръци - тамън да свикват с новото равенство и да си плащат подаръците, сметките за тока, водата и парното сами, без да дирят мъжете за нищо и да ги оставят най-после на мира.

64.   60, братски отношения. Ти си хлътнал, тя не се знае. Избирайки да си в отношения с жена, за която уж си брат, си ти за бой. Че и ревнуваш? Тя не ти е гадже. Нито ти на нея. Сядаш и говорите.

65.   63, бих подарил не е като подарявам. Напиши дали го правиш.
Споко, никоя не е умряла да се занимава с тебе. На тия години не си вдянал какво значи подарък.

67.   63 е прав. За съжаление 80% от жените смучат пари от мъжете.

68.   63 - Тебе те е яд, защото никоя не ще да ти бутне, нито с подаръци, нито без. И отдавна са те оставили на мира.

69.   68, на мен ми "бутат" жените и без подаръци, защото знам как да ги омайвам с думи. Та така, да те хване яд.

70.   До 68- човека е прав, напълно съм съгласен че трябва да си плащат подаръците сами. Мъжът не е длъжен да им плаща, особено ако нищо няма да получи в замяна.

71.   70, тоест за тебе жената е проститутка. Даваш и ползваш. Горката ти майка...
69, само с думи, защото си скръндза. Разбра се, че и на роднините си от женски пол нищо не даваш.

72.   До 71: ако жена вземе подарък и не се отблагодари на мъжа тя се смята за материалистка-неблагодарница.

74.   72, да се отблагодари как? С думи? С манджа? С масаж? С креватни изпълнения? Тоест пак я третираш като проститутка.
А мъжът благодари ли на жената за нещо в тоя живот, или само я тъпче?

75.   71, не ми публикуваха коментара към тебе, ма пак ще си кажа. Не съм скръндза, даже съм си много сърцат и всеотдаен, ама само за тия, които го заслужават. За роднините ми без значение от пола бих направил всичко, ако (недай си Боже) отвлекат някой от тях и искат откуп, не бих щадил пари и съм готов да платя колкото трябва, за да ги освободят. Разбрала-неразбрала, не ми пука.

76.   75, звучиш като скръндза, колкото и да пишеш, че много се раздаваш. То си личи по мисленето. Че чак отвличания намеси, много филми гледаш.
Споко, никоя не е умряла да ти се доказва.

77.   76, като никоя не била умряла, тогава какво си заревала за подаръци? Изкарвай си парите и си купувай с тях подаръците сама, защо все държиш мъжете да ти ги купуват? Или държиш непременно да си на печалба - хем да получиш подаръците, хем да се минеш без да дадеш путето, а? Ми, нема да стане! Като искаш подаръци, ще трябва и ти да подариш нещо - знаеш, няма безплатен обяд. Иначе се хващай на работа и сама си купувай боклуците.

78.   След тази случка трябва да внимавам за какви хора парча пари

82.   77, къде ги виждаш все тия неработещи жени? Ако си бил с такива, вини себе си. Това са ти критериите за жени.
Така са те възпитали.

83.   82, ти на черното да казваш бяло ли се опитваш? Всяка втора жена е държанка на някоя богата татуирана мутра за почивчици, коли и апартаменти, и това не го виждам само аз, ами всички хора. Нито личното ми предпочитание за жени, нито възпитанието ми не те касаят и не ти влизат в работата. И да, ще виня вас, защото вината си е точно ваша. Сърбайте си, каквото сте си надробили, и не винете мъжете.

84.   83, щом от твоето обкръжение има такива, в моето няма. Нито роднини, нито приятелки, нито колежки. Явно живееш в друга вселена, в която всяка жена е увиснала на български милионер. Гледам мъжете по улицата и все от Бил Гейтс и Илън Мъск нагоре-то дрехи, обувки, то коли, злата, телефони. Елитът на елита.

86.   84 - лъжеш, не ти вярвам. Има такива и в твоето обкръжение, както и навсякъде, просто ти не искаш да си признаеш, че да се изкараш теб си права, а мене крив. Знаем ги ние тия женски измислици, знаем ги...

87.   86, добре, вярвай, че всяка жена е издържана. Щом така спиш по-добре.
Гледам мъжете по улиците, в магазина, в рейса и наистина са над Илън Мъск като имане. То дрехи, то обувки, то стил. Елит. Злата, диаманти. Гледам жените до тях и същата работа- гледани, щастливи, облечени като за червения килим.
Не знам в каква реалност живееш, ама наистина всеки българин е в класацията на Форбс за най-богати мъже в света. Возят се в лимузини. Говорят културно, не си псуват жената.

88.   Подаръци на жена никога. Не ги оценяват, защото са материалисти

89.   87, в реалната реалност, ето в коя. Точно защото жените дирите само "елита" сред елита, които са само 5% от всички мъже и чакате да намерите някой милиардер да му увиснете на врата за цял живот, от толкова подбиране най-накрая си оставате сами с претенциите и котките. Дет се вика, от много гонене на дивото, губите питомното. Мечтай си за Илон Мъск, Бил Гейтс и Джеф Безос, ще има да ги виждаш само в мокрите си сънища. Да, те са умни и интелигентни мъже с класа, и именно заради това ще те надушат веднага каква хищна хиена за пари си и колко си проста и злобна, и ще те отсвирят веднага. Даже и на колене да им ревеш и за краката им да се влачиш, пак няма да те вземат. Техните жени ако не знаеш са класи над теб и всяка друга черна, грозна, проста, злобна Бг ганьовка, и ти не можеш да се мериш нито по маниери, нито по красота, интелект или каквото и да било с тях. На тия хора изобщо не си им на нивото, така че не знам защо даже ги споменаваш. Знай си мястото и се простирай според чергата си.

90.   Темата има почти 100 коментара, не очаквах да предизвика голям интерес

91.   89, ти жената на Мъск виждал ли си я? Това ли е класна жена за теб- татуси, пиърсинги?
Явно живееш в друга държава, в която във всеки български град има милионери и мъжете не са облечени в анцузи, суитчъри и кецове. Не са работници за 1000-2000 лв. Не са пълнички, ниски и плешиви.
Ти се простирай според чергата. Не си престолонаследник, че някоя да ти се кланя. Не си милиардер, нито ВИП.

92.   91, по-добре спри да ми отговаряш, че само се излагаш все-повече и повече с простотията си. Ако аз не съм наследник на кралското семейство, то тогава не знам ти за каква изискана, знатна, класна кралска особа си се взела, че според теб всички мъже да са ти длъжни да ти се кланят, да ти целуват дебелия задник и навсякъде, където си стъпила и да благославят твоето име вовек и веков. Вкарала си се в някакъв твой страшен филм, в който сериозно си си повярвала, че си западна, синьокръвна аристократка и кръвна роднина на Елизабет II, а мъжете са ти безгласни роби и ратаи, които са длъжни да ти слугуват и да изпълняват всяка твоя заповед безропотно. Трябват ти 1-2 отрезвителни шамара, които да те свалят от мечтателните облаци, в които летиш и да те приземят обратно долу, в реалността, за да не се мислиш за толкова голямата работа (каквато всъщност НЕ си). За анцузите, суитшърите и кецовете - явно говориш от личен опит и сама си ги избираш такива, но това не значи, че всички български мъже са такива, а само тези, които ти целенасочено си харесваш и избираш. Явно просто твоят вкус за мъже си е такъв, защото самата ти си такава. Твой си проблем, никой не ти е виновен, че да занимаваш другите с него.

"Ти се простирай според чергата. " - Аз ти го казах пръв, не ми кради репликите.

"Не си престолонаследник, че някоя да ти се кланя. Не си милиардер, нито ВИП. " - Това го кажи на себе си. Не си милиардерка, не си наследница на кралицата, не си ВИП. Ти си едно безизвестно на света нищожество, за чието жалко и безмислено съществуване никой не подозира и ако изчезнеш, никой няма да забележи. Това, че си си въобразила, че си нещо повече от това са си лично твои делюзионални, психотични извращения, които те съветвам да си лекуваш с подходящи медикаменти, предписани ти от професионален психиатър.

93.   92, лекувай се и ти. Ти се смяташ за милиардер и вярваш, че всяка българка е виснала на врата на Ганьо. Не живееш в реалността. В кой български град не ходят така облечени?
Приказваш и за насилие- само това е достатъчно, за да добие представа човек какъв си във връзки- комплексар, склонен към насилие.

94.   93, не аз, лекувай се ти. Не съм казал, че АЗ съм милиардер, а, че ЖЕНИТЕ тичате само по такива, не ми слагай думи в устата, които никога не съм казал. Както и да ходят българските мъже ти нямаш право на претенции, защото със сигурност не си кой знае колко по-изискана от тях. В момента, докато пишеш тия простотии 100% си с джапанки върху чорапи, стар разпокъсан анцуг, потна, миризлива непрана от 1 месец грейка, със засъхнали лекета от манджата снощи и разчорлена, мазна, спластена коса, така че нямаш право на претенции за лъскави, изтупани мъже с официални костюми, като холивудски звезди. И ти определено не си милиардерка, така че както ти казах Бил Гейтс по черга НЕ ти се полага, не и в този живот. Примири се с този факт и спри да злобееш.

95.   92, щом мислиш, че е толкова хубаво и яко да си жена в тая държава, вече съществува медицински начин. Няма и да изкараш и ден.

96.   Добре, че се отървах от това племе...

97.   94, стани жена и тичай и ти по милиардери. :)
Злобата ти е причината да мразиш жените. Ми стани, да видиш на какво са подложени.

98.   95, не ми е притрябвало. Жената е по-ебаният пол отвсякъде. Тече й кръв от дупката, ражда, по-слаба е от мъжа, няма пенис и тестиси, емоционална, с настроение податливо на хормоналните промени в тялото й... Да продължавам ли? Мъжете са яко преебани от обществото, но пък жените са преебани от природата, а второ никога не може да се промени.

100.   98, стани, стани. Ама не ти стиска. Да видиш колко е яко. Личи си, че си дечко.
Мъж бих могла да съм векове, живот си е това да мразиш и да издевателстваш над жени и мъже.

101.   98, на майка ти е текло кръв, за да има деца. Тоест теб. Родила е теб. Ако е знаела какво ще се пръкне....
Жената нямала пенис. Ти откри топлата вода. Сериозно ли? Биология учил ли си?
По-добре да имам чувства и хормони, отколкото да съм безчувствен робот, който само яде, спи, лъже и използва. Като мъжете.

102.   Аз похарчих хиляди на вятъра... животът стана прекалено скъп и ако нямаш редовен и висок доход... спестяванията заминават за сметки, храна и все неща, които не са нещо специално.

106.   102 ти поне си ги похарчил за нещо смислено

107.   Баси глупостите- и темата и коментарите.

108.   Мой съученик даде 150000 долара за семестър следване в Щатите на детето си.
Ти по-добре иди и се гръмни с твоите 180 кирливи лева.

109.   За съжаление повечето жени искат да минат на тънко и да се оправдават че живота е нечестен и че имат право да избягат заради това

110.   Номер 100, аз съм номер 98, и ще ти отговоря на коментара, въпреки, че вече 4 месеца не ми дават да си го публикувам. Не, няма да стана жена. Няма да ми е приятно туй нещо, не, мерси, благодаря за офертата, но ще пропусна. Добре си ми е като мъж, и предпочитам да си бъда такъв. Да, позна - със сигурност е супер да си мъж, няма нищо по-страхотно от това. :) По-физически силен си, в секса не те боли, защото ти си активният и не ти го начукват на теб, а ти го начукваш на някой друг, нямаш цикъл, не раждаш и не страдаш от разни крайни, катастрофални емоционални състояния всеки месец... При всеки случай мога да ти гарантирам, че губиш и ще губиш още много от това, че не си мъж, а най-гадното (за теб) е, че каквото и да направиш, никога няма да станеш такъв, пукни се от яд. :)))

51-96 от 96