Споделена история от Други

Защо Възраждане не се явиха за вота на недоверие
Възможно ли е Възраждане умишлено да не са се явили на вота на недоверие, нарочно за да няма кворум? Да не би и те да са се продали, за да крепят власста? Защото нали друго разпряваха от години. Как всички освен тях са продажници и никога с никого няма да си партнират.

Коментари

1.   Не знам дали са се продали. Възможно е. Възможно е и да са в един отбор с тях като контролирана опозиция отдавна, която да обере гласовете на хората.
Възможно е и да са анализирали резултатите от местните избори и да са видяли, че на следващите избори може да имат по-малко депутати, отколкото сега.

2.   И Възраждане са проект на посолството. Не видя ли как подариха София на Васил Терзиев.

3.   Възраждане бяха инициатора и на този референдум.

Теориите са много защо не се явиха в залата. След тези избори, много хора, с които си говорих преди, и бяха убедени, че Възраждане ще вървят само нагоре, в момента са разочаровани и клонят много към президента и чакат нов политически проект. А и уж първата политическа сила (според техни си проучвания), нямаше нито един кмет на тези избори. Само в някакво малко село.

Май май и тази партия след Ковида и шума около еврото, няма реални цели и всичко е лаладжииство. Хората, с които си говоря също и им бяха зверски фенове и дори сме се карали, сега се светнаха, че не може всяка дума в устата да е Американското посолство, колективния запад и тн. Трябва да се говори за заплати, за пенсии, а те нямат никакви читави кадри и експерти. Каквито и да наричат Герб, БСП, Дпс, ПП, ДБ, ИТН - може да са всякакви, но имат много много образовани и читави хора. Дори в Герб, които ненавиждам има много експерти. Във Възраждане освен Костадинов, донякъде и Николов, който се се бореше за София, друг нямат. Цончо е един мунчо, който мънка под носа и не може да говори дори.

Избирателите на Възраждане са много емоционални и сами виждат, че с едни и същи приказки няма как да се върви нагоре. А и трябва наистина да си с психически отклонения, да искаш да излезем от ЕС.

4.   Още в началото беше ясно, че Възраждане е продукт на ГЕРБ и ДПС. Вече пролича. Аз никога не съм им вярвал. Впрочем, последния път гласувах за ПП-ДБ и не съжалявам, защото правителството е безалтернативно.

5.   И да се явяват, и да не се явяват, на последните парламентарни избори си стигнаха тавана и отсега нататък им предстои свободно падане.

6.   Възможно е просто да са преценили, че няма смисъл!

Това не е най-важното! И без друго този вот нямаше да мине, защото тия от сглобката не са толкова прости! Сами да си направят харакири.

Въпросите са други:

Много от хората в България имат подобни на моите възгледи:

1. Патриоти са и обичат България
2. Обичат Русия, защото тя(по заслуга на император Александър II Николаевич) ни е освободила от турско робство!
3. Против приемането на еврото(или друга чужда валута) са!
4. Против разврата, извращенията и изкривяванията които ни се налагат от "еврогейския" съюз
5. За излизане са от ЕС и НАТО - и за независима България

Въпросът е, че хората с такива възгледи - от години няма за кого да гласуваме(след Атака).

По метода на изключването аз гласувах за Възраждане на последните избори, макар че не ги одобрявам изцяло!

А и за референдума - ме подразниха, че искат само някакво отлагане, а не тотално излизане от ЕС!

Но има място за партия, която да изповядва такива ценности!

7.   4, не ме разсмивай. Значи Възраждане, които можеха да направят правителство с ГЕРБ и ДПС, но не го направиха са техен продукт, а ППДБ, които го направиха не са. Ти за логика чувал ли си? Или и ти като Кирил Петков си летял на 8 хиляди метра без кислород? Вие буквално подарихте властта на ГЕРБ и Пеевски, това ли ви е безалтернативността? Нали Кирил Петков каза, че няма да има министри на ГЕРБ. Защо тогава днес каза, че министърът на МВР е предложен от тях. Най-важният министър при това. Вие сте една патерица на ГЕРБ и ДПС, Възраждане определено играят с тях, обаче никога не са падали толкова ниско, че да им подаряват цялата власт. Жалко е също така че има такива като теб, които още гласуват за ППДБ. Но откъде пък да знам, може би сте скрити гербери. Все пак благодарение на вас Бойко и Пеевски са изпрани и управляват без дори да имат нужните депутати.

8.   Възраждане са партия водена от нарцистичен глупак. Костя е наистина глупав човек. И като всеки глупак прави глупости за които смята, че някакви големи стратегически ходове. Няма нужда от сложни обяснения.

9.   7,

Просто щеше да е твърде очевидно, ако директно се беше коалирал. А сега по-завоалирано го проави.

По тая логика и Волен от начало не се коалира с никога, ама после гласуваше със златното пръстче.

10.   9, ама за какво завоалирано коалиране говориш. Възраждане не участват в правителството нито подкрепят евро-гейските политики на ГРОБ.

11.   10, те и ДПС не участват, ама ги подкрепят. Не е задължително да участваш в коалиция, за да подкрепяш властта. Като не ги подкрепят, ще дойдат на вота на недоверие и ще гласуват срещу кабинета. щ, а не да се правят на ощипани. По делата ще ги познаеш.