Споделена история от Други

Какво очаквате да направят евродепутатите?
Здравейте!

Много хора у нас се оплакват от това, че евродепутатите по принцип и българските в частност нищо не правят, но забелязвам, че често хората не знаят какво точно работят и могат да правят евродепутатите нито с какви въпроси реално могат да се заемат.
Затова ми е интересно да разбера вашите мисли по два въпроса:

Знаете ли с какво точно се занимават евродепутатите?

Какво очаквате от българските евродепутати да направят по време на следващия Европарламент 2024-2029? Какви трабва да са им приоритетите им с други думи?

Коментари

1.   Ами освен да се дърлят по между си на международен терен и цяла Европа да им гледа сеира и да им се смее не виждам какво друго правят. То и затова ни третират като трета ръка държава, защото там, където трябва да са единни те точно там си вадят кирливите ризи. Така че и пръдливия Шенген ни е много, аз на мястото на Австрия и Холандия щях да пратя подобни издънки да ходят в Анадолата да ровят пясъка.

2.   Доста хора добре знаем какво може да работи един евродепутат, но също видаме че нашите нищо не работят, стоят атам и се съгласяват с "европейските партньори" които мислят за собствените си държави не за нашата.
Айде ти кажи какво са свършли нашите евродепутати за 16 години, аз не мога да ти изброя нито едно нещо което те са почнали и завършили.

3.   Да забогатеят още. Това очаквам и нищо друго.

4.   Нищо!