Споделена история от Други

Харесвам жени над 40
Здравейте! Аз съм на 22г, но това неми пречи да харесвам олегнали дами... Това ми е фетиша на мен. Не казвам, че не харесвам и по млади жени. Харесвам, разбира се!

Искаше ми се да споделя, понеже с моите приятели не бих го споделил. Ако има и други хора като мен, нека драснат по някои друг ред. Мерси!!!

Коментари

1.   Искам да те питам защо ги харесваш и какво точно в тях харесваш?

2.   Имам любовница на 42 години, в тяло е като 25-годишна, иначе по характер е... страхотна! Умее и да се вдетинява и да се весели/да прави купон, но когато заговориш сериозно с нея - отвъд шегичките и привидното лекомислие прозира една дълбока мъдрост и улегналост - хладен разум, прагматизъм, от който на моменти тръпки ме побиват...
А в леглото какви неща ми е правила... каквито и не съм сънувал преди това!
Няма по-добро от запазените и улегнали дами малко над 40!

3.   Аз съм на 22 имах няколко пъти фантазии с жени на 40 те бяха и много лачени да ти кажа, но младите по ми харесват.
Разбира се още предпочитам да е с 2, 3 години по голяма от мен:D кака да те отрака си е най добре:D

4.   Аз пък съм момиче на 21 години и харесвам мъже над 40. Адски ме възбуждат. С теб явно няма да си допаднем... жалко!

5.   Майчината любов ти е дошла в повече.

6.   Ами "Олегналите" дами предпочитат поне грамотни!!! Пише се Улегнали!

7.   Оле ужас я ги оставяй тия дъртите с отпуснати кожи бляск чак си отвръщавам въпреки че съм момиче (на 14) от едно известно време насам се чудя кой може да хареса жена на 40 която кожа вече се отпуска и придобива старчески вид ама ето е се навирало...

8.   Аз съм на 20 и съм същия като автора. Улегнали са, женствени, надраснали са глупостите на смешните момиченца на 14-15 - 20 години... друга работа си е. А и секса сигурно е уникален :) Аз харесвам 35-40 по-точно.

9.   А, в сравнение с номер 7 твойта 42 годишна любовница звучи по-добре.

10.   Номер 5, интересен коментар- какво имаш предвид?

11.   35г съм и имах дълга сексуална връзка с 26г, питала съм го какво намира в мен, макар, че аз изглеждам доста по-млада, той ми каза, че сексът не може да се сравнява с момиче на неговата възраст или по-малка. Наскоро се ожени, но пак ме търси няколко пъти, аз го отрязах, защото ми е гузно и не искам по този начин.

12.   Номер 5 - разби ме :D
Г.

13.   Аз съм на 21 години и мен ме кефят жените над 35 и 40 години от няколко месеца гледам порно само зрели жени имам фантази също

14.   Към номер 7: Ние бяхме като вас, но и ти ще станеш като нас.
50 г, ж

15.   14, недей така, това го пише на портата на гробището в селото ми, а на 50 изобщо не е една жена за изхвърляне

16.   Здрасти, 15, на 50 съм и си ми е супер. И в семейството, и в секса, и в любовта! Изобщо съм далеч от изхвърляне, ама на такива пикли такива мъдрости им трябват. Сигурно се чукам сто пъти по-яко от нея, кожата ми си е на 6, циците ми стърчат без козметични намеси и.... нямам причини за оплакване. Просто всеки намира каквото си е търсил, ако някой харесва зрели жени, вероятно е имало и защо, а може и да не ги харесва по принцип, а някоя конкретна.... която му е завладяла сърцето. Когато бях на 48, за добро или за зло, се влюбих в мъж на 31. А се влюбих, защото той положи невероятни усилия да ме има и след не малко време и душевни терзания, аз го допуснах до себе си. Никога няма да съжаля за тази част от живота си, не искам да коментирам нищо повече около нея, освен че такава любов нямах до тогава и едва ли ще имам отново. Дива, невероятна, невъзножна любов... която, независимо от обстоятелства, събития и хора, още е жива. Какво общо всъщност има възрастта с любовта? Фактически нищо.

17.   16, не се обиждай, но прочети малко повечко за едиповия комплекс.
Нормално е мъжете да харесват млади и фертилни жени, които могат да раждат деца - това е природното и нормалното. Един мъж, който харесва стари жени има проблем.

18.   17, хайде стига с еволюционни психологии, а същото за жените, които са с възрастни мъже ще го кажеш ли? На 40 една жена си е съвсем фертилна. Или може би като чукне 40 някоя жена трябва да се гръмне, а?

19.   Дамата е била на 48, мъжът на 31. На 48 г. една жена не е фертилна.
40 г. е чудесна възраст за една жена, но ако някой 21 годишен се „влюби“ в нея, редно е поне да прочете за едиповия комплекс.
Аз харесвам само мъже над 40 и може би търся бащинска фируга в тях. Защо да отричам очевидното. Моята наклонност обаче е обществено приета, защото не е противоприродна. Един мъж и на 60 може да създаде поколение, една жена на 48, за съжаление, вече не.

20.   Когато бях на 14, си падах по 40 годишни мъже. Нашите бяха разведени. Явно ми е липсвал баща. Не моя, който си беше чист педал, ами истински баща-мъж. Сега вече съм на 22 и си падам по около 30 годишни, ама истински мъже, както външно така и вътрешно...
Има може би някаква връзка. Нищо не е случайно.

21.   19, наистина ли вярваш, че се харесват млади жени и възрастни мъже заради това? :Д Един мъж може да има дете и на 60, но детето без баща ли да остава, да не говорим за това, че качеството на спермата, 20, се влошава също и то още след 35, на 40 един мъж не може да предложи в това отношение същото, което един мъж на 20, така че по тази логика това също е противоприродно. Една жена на 48 може все още да е фертилна, дори вероятността да е малка. Ако си мислиш, че всичко общественоприето е така защото било не било противоприродно.... живееш в някакъв измислен свят, където всичко е съобразено с природата. :Д Още сега мога да ти посоча мноого примери с неща, които никак не са такива. :) Още един път те питам като мислиш, че никой не трябвало да желае една жена над... може би 45 за теб или даже 40, какво мислиш трябва да правят тези жени, включително и ти? Ако жена е омъжена за мъж и той ли на нейните години не трябва да я желае, защото това излиза по твоята логика. Но дори не само той, всички мъже, които харесват жени над 45 са болни, според теб? Всеки мъж, независимо на каква възраст е, трябва да харесва 12, 13, 14-годишни момичета, защото те са фертилни, така ли? Или ако не ги харесват това е само и единствено заради културата ни? Защо малко не се разходиш из части на Индия, където е нормално 30-годишни мъже да се женят за 10-годишни момичета? О и да не забравя негърките, на които може да им дойде на 9 и тогава е нормално сигурно.... Една по-възрастна жена никога не може да има по-млад мъж, докато по-възрастен- да? Говориш и за себе си, значи след както станеш на 40-45 животът свършва за теб? Браво с това "нормално" мислене наистина ще свърши. През това време 16 ще си живее живота с едиповия комплекс и ненормалните си млади мъже. Браво на жената!

22.   Една жена на 48 малко сложно ще износи едно дете, както и едно дете на 12 малко тежко ще износи друго дете, а и тук не обсъждам противозаконни влечения - Педофилия.
Мъжете над 40 много добре се справят с правенето на деца. Съпругът на съседката ми е на 55 и вече второ детенце ? прави за 3 години. И двете са момченца и приличат на бащата. Той има още 2 деца от първата си жена, значи на 55 е многодетен татко. Браво.
Колкото до това, да останело едно дете без баща - ами то и младите мъже умират, а и вероятността да те зарежат е много по-голяма. В моя случай изобщо не мисля, не харесвам мъже под 40 сексуално и нямам проблем с това, и обществото няма проблем - напротив.

23.   Здравейте, аз съм 16! Първо, да кажа, родих второто си дете на 43. Съвсем си бях фертилна. И в момента съм фертилна, не че проявявам интерес към тая подробност, но културата изисква редовна профилактика на тая възраст и аз спазвам правилата. Така че, знам. Пазя се стриктно, както и да ви е смешно. Темата не касае никаква фертилност, обаче, и затова се удивлявам на разсъжденията, които последваха моето "откровение". Какво общо намерихте между харесването и фертилността? Темата беше "харесвам жени над 40" и не мисля, че авторът планира да има деца от тези жени. Аз лично няма да имам повече деца, не защото мога или не мога, а защото опитай да имаш такова на 43 и виж как ти се стича животът... а по-важното - живота на детето. Добре че съм си супер на вид и не му казват " Баба ти ли ще те вземе днес от училище". Има само един по-възрастен родител в класа от мене. Наистина понякога си давам сметка колко по-малко време ще имам с второто си дете, отколкото с първото, колко по-рано ще остане то без родители. Да ми даде господ дни заради него.
Що касае мъжът на 31, не съм си помисляла за брак с него, дори да е най-подходящия по характер и най-перфектният любовник. Имам чест и достойнство, но това не може да ни попречи да се обичаме, както и да заделим отрязък от отреденото ни време на тая земя един за друг. Какво престъпно намерихте? Знам, че в леглото не отстъпвам на никоя 20 годишна, а в поведението ми отсъства всякаква меркантилност. Знам да си тежа на мястото, където трябва, и да съм забавна, когато трябва. Знам какво означавах и означавам за този човек. Знам какво място зае той в моя живот. Знам какво ми даде - благодаря му.
Нямам бял косъм, косата ми никога не е боядисвана.
Знаете ли колко съм млада? !
В ума си един човек никога не е на 40, 50, 60... само в паспорта го пише.
Рано или късно тялото ни предава... Душата обаче не. Тя е млада до последния миг. Макар че има и такива, дето са си родени старци и старци ще си умрат.
Към автора - харесвай каквото ти харесва. Още си млад. Когато стане време за семейство, ще го създадеш с когото трябва, уверена съм в това.

24.   Аз съм на 21 и много ме кефят жени над 35 години. Изглеждам доста по-голям на години, а и на ръст съм добре сложен и може би за това съм по харесван от по възрастните дами.

25.   Аз пък съм на 17 и сега харесвам жена, която е на 40. Но имам чувство, че изпитва симпатии към мен, въпреки че е омъжена, но по думите и понякога имам чувството, че тя въобще не го обича. Пък и той е много странен, т. е. имам предвит, че жената която харесвам миналата седмица в понеделник трябваше да я оперират и я приеха в болница в неделя в болница, която не е никак близо до града в който живеем. Но най-странното ми беше, че съпругът и не я закара до болницата , а тя сама отиде, а той ако искаше можеше да си вземе почивен ден. И затова много се двоумя дали тя може да изпитва някакви чувства към мен, защото се държи много мило казва ми какви ли не мили думи като мила моя, моето момиче, моето дете, муцка, дундичке и какви ли още не :DD или просто съм и симпатична. Ако някои може да ме посъветва ще съм много благодарна. :))

26.   винаги съм искал да имам контакт с по голяма жена от мен доставя ми удоволствие с такъв тип жени, знаещи и можещи да разположат един мъж както трябва и най важното да го отпуснат затова винаги съм искал да пробвам с такъв тип жена ;)

28.   Здравейте, аз съм момче на 15. Ами и аз харесвам по-възрастни жени (за сериозна връзка)но не чак толкова много по-възрастни, нали все пак... Иначе аз като малък нали си харесвах момичета на моята възраст но НИКОГА не съм си падал по момичета по-малки от мен... И така и продължавам това си е правило за мен.... Никакви по-млади момичета.. Аз съм отраснал без майка си но не мисля че това е причината, а просто това ми е вкуса. (както някой се изрази че не му стига майчината любов) :)

29.   аз съм на 24 и си падам по жени на тая възраст, защото детското мислене им е отминало! А преживяванията(секса) с тия дами се помни за цял живот.

31.   знам че е стара тема. но какво може един млад мъж на 21-22 да намери в една кифла на неговите години. казвам кифла защото точно в тази възраст момиченцата започват с безразборният си полов и приключенски живот, разбирай алкохол, наркотици, експерименти с тялото. както казват веднъж се било живеело, ами живейте си като животните- щом се разгоните потърсете си мъжкар и айде. особено днескашните млади дами - глупави, невъзпитани, иначе много напудрени.. естествено, че една улегнала дама може да привлече по интелигентно момче (това е в сила и за двата пола), което не търси просто секса, ами и приятелство и изобщо човек, който е надраснал тийнейджърските глупости. човек с който ти е приятно да поседиш, а не просто да търсиш в коя дупка да си го вкараш. а къде намесвате този прословут ваш едипов комплекс? от написаното съдя, че не сте го разбрали. щом за вас търсенето на разбиране и сигурност в една връзка несъмнено е някакво психично заболяване свързано с майките ви, вие несъмнено изпитвате така нареченият едипов комплекс. нали се сещата за онези тестове с на какво мозъкът ви оприличава петното върху хартията - същата история. с други думи вие не сте дораснали да разберете какво точно се търси в една зряла връзка. не можете да го проумеете и затова пишете глупости. интересът от секса си е вашето първично състояние, когато "пораснете" ще разберете.

32.   На мен пък ми харесват по-млади момичета. Има хубави жени на различни възрасти, и на 40, и на повече. Но все пак едно е фантазиите и харесването, а друго е реалноста.

33.   Аз съм на 25 и си харесвам момичета на 13-17 и жени над 45.

34.   здравей 16, аз съм на 37 и съм на мнение че жената над 45 стига тя да е подържана, тоест да полага грижи за външният си вид е мнго по добра любовница от по малките жени, опитът и живота са и дали това което един мъж търси, според мен жените над45 са мнго по дейни и всеотдайни в секса и от личен отип зная че уникално, ако има жени които на моето мнение а разбирасе и най вече ти може да ми пишеш на мейла ; dakar9@abv. bg

35.   Хаха, номер 16 парадира с това колко добре изглежда и "се чука" (пример за това колко младежки дух е запазила и в изказа си :D ) за годините си - ами то наистина си е чудно като се има предвид, че ако още не е навлязла в менопаузата, скоро ще го направи и сигурно тогава ще се хвали, че е гореща, ама не за друго, а заради горещите вълни :D

37.   Тук има нещо сбъркано. Прекалено опростенческо мислене демонстрирате. Претендираме, че не сме животни и следователно се водим не само от идеята да раждаме деца. В 21 век това вече не е на първо място. Никой тук не говори за духовни връзки, за които няма възраст. А какво ще кажете за остарялото понятие "ЛЮБОВ"?

39.   аз съм мъж на 25 години и обожавам секса с дами на, около 40 годишна възраст. Чукането е просто страхотно!

40.   Нормално е , всеки по-млад иска секс с по-голям, като станеш на 45 ще си падаш по палви ученички, аз съм на 25-мъж, работя на Златни пясъци и контактувам с рускини на 37, това е истината, страстни и женствени, а мацките на 20 са интимно окосмени и слабички и все едно се чукам с дете, някак е педофилско, а каките към 40 много ги сърби, а и лесно се съгласяват, Ствет пробвай с някая проститутка към 35-40 и ще се пробвах и после ще разказваш.

41.   интересно ми е защо всички в темата дискутират секс и някакви глупости, човек преминава през много фази в живота си, аз смятам че докато дадена личност не намери някой кои който смята и приема за половинката си в живота има нужда да експериментира. Когато си на 15 са ти интересни на 40 когато си на 40 са ти интересни на 20, но за какво! итговора според мен е че до този момент личността не е завършена и се правят опити за намиране на себеси. Аз смятам че оптималната вразка между двама души е мъжа да е на 35 а жената(момичето)на 25-28 тогава ако стане е трайно

42.   Аз харесвам жени на възраст между 30 и 50 години много харесвам здравейте жени защото знаят какво искат е съдържат с един мъж както подобава възбуждат ме

44.   Аз съм на 17 и постоянно мастурбирам за мойто учителки които ми преподават особено за класната ми която е на около 54 години. Също има съседка от моя блок която е женена и много желая да правя с нея секс но не знам как да и кажа и дали ще се съгласи. постоянно гледам нейния Facebook и мастурбирам на нейните снимки и ходя при вратата на апартамента за да я гледам гола. Веднъж я видях почти гола по прашки и от тогава имам секси ден желание за секс

45.   аз съм на 24 и наистина обичам жени на 35-45 години. Просто с тях общувам и се разбирам много по-лесно по принцип. Е, има изключения, но като цяло е така. Докато с жени на моета възраст просто не може да се води нормален разговор- все са капризни, нервни, менят си мнението през 5 минути, държат се надменно и арогантно. Естествено жената трябва да е поддържана независимо от годините, защото съм виждал жени на 40-42-43 години, които просто са тотално състарени, сбръчкани, с увиснала кожа, все едно са на 70 години, други на 40 изглеждат като на 25, изобщо остаряването е строго индивидуално. Не знам защо, някак си дори само с поглед се разбирам с жените над 35 години.

46.   прав си и аз съм така...

47.   Аз пък се чудя - защото съм жена на 43, как моя връстничка би легнала с 20 и няколко годишен младеж. Пък дори и с 30-годишен. Както и да изглежда тя, както и да се поддържа, няма ли го едно такова притеснение - че все пак си зряла жена... Около мен се въртят такива момчета-ухажори и това повече ме притеснява, отколкото ласкае. Даже със съпруга си споделям и той започна да си прави майтап вече с "детската градина". Казва ми: ами той акъла ти си е детински и затова ти се лепят. Някой път ми е чак неудобно да обяснявам на такова момче, че не мога да погледна на него по друг начин, освен като на син, племенник, дете на приятели и т. н.
Чета тук как младите мъже се впечатляват от това, че срещат разбиране у по-възрастната жена. Естествено, че ще бъде така. Ние имаме доста опит, видели сме повече, развили сме толерантност към другите. От жена над 40 може много да се научи, но не е задължително това да става в леглото. Ще спечелите, момчета, много повече, ако превърнете зрялата жена, която ви е впечатлила, в своя приятелка, която да ви съветва в различни ситуации, отколкото в своя любовница.

49.   Аз пък съм на 60 г. жена. Работя още, имам и внуци, и естествено самочувствието ми и живота като жена са поприключили. И това което се случва в момента, не съм го и помислила НИКОГА, ама даже и на сън. Забелязах че някакъв млад мъж ме заглежда, оглежда, опитва се да ме заприказва и т. н. но разбира се вече 9 мес. аз отминавам с пренебрежение тези погледи. И това е нормално за възраста ми. Явно има и мъже, дето харесват старички жени, просто света е шарен, хората са с различно виждане за живота и любовта. Фантазиите на всеки са индивидуални, и всичко което се случва в живота ни е за да ни накара да се усъвършенстваме. Даже и в отношенията ни към любовта. Оказва се, в някои случай че годините не са само от значение, а как изглеждаш в очите на човек. Всичко е от хората и за хората. И ето. Случват се разни неща, шарен свят е. Не бива да съдим ние другите, не бива да се очудваме на нищо различно. Аз съм малко такава точно, но.... ето че още ме учи живота и на тези години. Живейте си живота.

51.   Не бива да има предрасъдъци в областта на отношенията между мъж и жена. Какво от това, че една жена е на 60. Шом един мъж на 25 я желае и тя го харесва, нека се любят.

52.   Много деликатна тема, аз също се вкараха в един "филм " с мъж на 34 г. А аз съм на 44г., призна че ме желае и няма да се откаже от мен..уви и двамата сме семейни и даже приятелски семейства направо изпадам в ужас от Това, как да спра да мисля за това свое желание като зная как ме поглежда всеки път...дайте ми съвет?

53.   Май доста мъже имат влечение към по-възрастни жени. Аз също имам такова, което е чисто сексуално. Ако говорим за влюбване, винаги съм се влюбвал в момичета на и около моята възраст. Честно казано, старая се да не обръщам внимание на това си влечение и да не му давам гласност, понеже осъзнавам, че не е правилно и не води до нищо добро. Попрегледах коментарите отгоре-отгоре и някой беше писал, че момиче на 21-22 не можело нищо да предложи на момче на нейната възраст. Много често ставам свидетел и на обратното схващане - как жените търсели по-зрял мъж и т. н. За мен най-хармоничната връзка може да се изгради между партньори на близка възраст. Разликата не бива да е повече от 7-8 години. По този начин двамата са на сходен етап от развитието си, от едно поколение са и вървят редом един до друг. Колкото до самите години, когато човек е свестен, той е такъв и на 15 и на 40, както и обратно. Познавам хора минали 40-те, даже 50-те и имат държание на ученици.

54.   Дамите между 40 и 50 г. са просто великолепни. Много всеотдайни, толерантни, секси. Малцина млади господа са превилигировани, да имат подобна връзка. И не искат много.. само уважение искреност и внимание... Много точни, знаят 2 и 200 за живота и любовта... Всички филми вече са ги гледали, само обич и нежност би ги впечатлили.. Да са благословени!!!