Споделена история от Други

Трябва ли да се регистрират като доходи?
Аз съм момче на 13 години. Продавам видеа и снимки на краката ми в онлайн платформи. За предния месец изкарах около 100 долара по PayPal - плащали са ми и със Family and Friends и Goods and Services. Ще трябва ли да се регистрират като доходи, въпреки че съм малолетен? Моля за сериозни коментари.

Коментари

1.   Не. Това са много ниски доходи за да си задължен да ги регистрираш.

2.   1, от кога има минимален праг на деклариране? Стига говори глупости.

3.   Най-добре гледай да ги похарчиш пак през PayPal преди да са се натрупали повече от $1000.

4.   Момче, ти нормален ли си?

Данъците са ти най-малкия проблем!

Това, което правиш е неморално, изкривено и извратено!
Откъде ти дойде на ума тая простотия!

Престани веднага с тези неща!

И се опитвай винаги да бъдеш морален, честен и стойностен човек!

5.   Да приемем, че трябва да ги декларираш. И какво ще пишеш в данъчната си декларация? Пари от снимане на крака, на които чичковци педофили да лъскат бастуна? Брат, ти родители нямаш ли? Не са ли те възпитани на елементарен морал?

6.   От автора
Не съм ги изкарвал извън Paypal, спрял съм вече да продавам, но не знам дали ще трябва да се регистрират като приходи.