Споделена история от Други

Забелязвам нещо много тъжно, а именно руси, бели и синеоки "турци".
Имам регистрация в сайт за запознанства от няколко години. В момента съм само на 100 км от границата с Турция. Понякога влизам просто за да разгледам и все по-често виждам бели, стройни, руси, високи и синеоки мъже с имена като Мехмед, Алиш, Халил, Мустафа и т. н. И си мислят, че са турци... Оглеждам, разбира се, и тези с българските имена - често са мургави, дебели, чернокоси, с кафяви очи, космати, неподдържани и ощетени природно. Дори да се опитат да се поддържат, резултатът няма да е кой знае какво. Изключително
рядко срещам светли българи. И ми става наистина много тъжно. Къде са нашите красиви мъже славяни? Всички хубави момчета ли откраднаха за еничари турците? Внуците на тези еничари ли гледам сега? Гледам и поведението на тези "нашите" в реалния живот, крайно съм възмутена и разочарована. Не може потомците на царете ни, на Левски, Ботев и Раковски да са такива. Откакто се помня, мразя България и "българите". Никога не съм се разбирала с "българи", а уж и аз съм българка.

Коментари

1.   В темата ми "Българите нисша раса ли са? " която пуснах тук преди време в коментар в нея споменах, че този проблем с населението на България за който е темата ти се е появил в България при насилственото налагане на комунизмът, а се е проявил в пълен размах след падането на комунизмът и желязната завеса. При идването на комунизмът е избита цялата интелигенция, а който качествен българин е успял да избяга избягал е от България тогава. Но не са могли много да избягат, особено след затварянето на границите и забраната на българи да емигрират. Затова и на снимки на България от преди 1945 година се вижда, че населението в основната си част е типично европейско и ситлно облечено, няма мургаляваи, остригани и брадати примитиви с анцузи и маратонки или поне са 10-20 % на фона на изглеждащите като европейци българи тогава които са към 80% от населението. Вече на снимки след 1945 се вижда че съотношението на идиоти и примитиви на снимките с европейци е към 50 на 50 и все повечестават примитивите с годините. Същинската трагедия настъпва след 1989 когато пада желязната завеса и отварят границите и тот тогава до сега за тия 35 години емигрира около 85% от истинското население на България-българите с европейски корени и визия. Сега тук е една едва кретаща бананова република от остригани, мургаляви, брадати като талибани. С такива хора не може да бъде изградена проспрерища и развита държава с ред. За да бъде една държава проспрерираща, уредена и развита незаобиколемо условие е основната част от насалението и да е от европеидната или монголоидната раса. При всички други варианти резултатът е една тоалетна. Просто отдавна няма население в България което да прави държава и среда годна за нещо. А колкото до турците не дей да вярваш много на снички от сайтове за запознанства. Има някакъв процент бели турци но те са много малко и са само в Истанбул. Останалите турци са мургави, брадати и с черни очи.

2.   Българите са мургави, славяните-светли, турците - зависи от зоната, има от всичко.
Не познаваш ама никак историята щом мислиш, че светлите турци са потомци на българи/еничари, по- вероятно е обратното- бели и светли български ри да са потомци на турци или славяни.

3.   А ти тези турци откъде знаеш, че с техни снимки по профилите въобще? Що не идеш в Турция лично да се увериш кои са по-красиви - те или нашите мъже.

4.   Има си и светли българи. Зависи къде живееш. Дори в градове, които аз съм свързвал с мургави хора като Бургас, Варна, град Левски има руси. Като бях във влака от Русе до София от гарата в Левски се качи една супер руса жена. Точно славянски стил. Аз съм от Пазарджик и по принцип там хората са мургави и пак имаше една Миска Нанси от село Юнаците Пазарджишко - съвсем руса и синеока. КАто бях малък пък видях едно също синеоко и русо, също красиво момиче в Пазарджик. Сигурно я познаваш от медиите - Златка Райкова. Наскоро бях в Букурещ, там вече са почти само с черни коси и очи, там русоляви и кестеняви като у нас не видях, та отиди до Румъния и ще оцениш разнообразието в България.

5.   Май си ти тази, която на всяка теми пише как обръснатите брадати ганчовци носещо анцузи трябва да бъдат изтребани от земята. Изключително лошо впечатление прави това особено на мъж да говориш как сънародниците ти трябва да бъдат убити при положение, че това твое твърдение се базира на това, че си самотна жена на години. При самия факт, че и ползваш приложение за запознанства и нямаш попадения най-вероятно говори, че си отчаяна за мъжко внимание.

6.   Те тия снимки колко са реални, само Бог знае. Да не се окаже че като идеш на среща пред теб да се появи Реджеп Иведик. Аз съм ходил в Турция, красиви жени и мъже съм виждал само в турския сериал. Разходи се из Кърджали да видиш какви "убавци" има там. А и бг жените не са голими убавици, за мен красиви жени са украинките например.

7.   Не си избирай мъж по външни качества, сиреч коса, очи, мускули и прочее. Виж зад тези неща какво има, сиреч акъла му дали ще бъде бащина фигура да издържа семейството. Това е много по важно от външните качества. Хората са го казали, всичко отпред е за красота и всичко отзад за здраве. Успех!

8.   Ей, болен мозък!!!
Българите не са славяни и никога не са били!!!

9.   Това, че сме славяни, ни се баиваше 45 г. от комунистическата пропаганда, а то е далеч от истината.

10.   Има едно място на Черно море, което навремето е било населено от скандинавците, това ми го е разказвал един човек, на който родителите са датчанин и германка. Там има много руси и червенокоси турци.

11.   9, евроатлантик си, познах, нали? За 5 цента ще кажеш, че Слънцето изгрява от сащ. Пропагандата не е комунистическа.

12.   Забравих да кажа, че азсъм българка и съм руса. Баба ми също беше руса!

13.   7, глупости. Няма как да си с някой, ако не ти харесва външно. Стига с тази вътрешна красота и качества! Доста често красивите хора външно, са красиви и благородни вътрешно, а грозните хора са и с грозни души. Била съм с уникални красавци и никога не са ме наранили, обидили, имали са добри души. Именно от грозните, на които съм дала шанс, понеже са ме заблудили, че имат някакви "качества" са идвали адските комплекси, тормоз и надменно поведение. Ти му даваш шанс, то почва да се държи все едно ти си грозната. А красавците са ми казвали "Не мога да повярвам, че ми даде шанс! " Говоря ти за момчета с черти като на Брад Пит. Грозните хора често са грозни и вътрешно! А това да родиш на грозен мъж дете е изключително глупаво според мен. Не искате ли хубави гени за децата си? Много ми е странно като гледам във фейсбук някакви семейни двойки, и мъжа е грозен, дебел, плешив. Изобщо как се влюбват в такива мъже. Едва ли е истинска влюбеност, просто искат да се размножават, да стават майки, и се хващат с някой такъв.

14.   "Откакто се помня, мразя България и "българите". " - ето това ти е проблема, вземай си един рус турчин и си живей щастливо, защо губиш времето на хората? Ставаш къдъна и проблема ти е решен!?

15.   Ох всички народи да са живи и здрави, но лично аз, жена съм няма турчин, който да ми е харесал.
И не само като външен вид, това е много повърхностно, но и като характери -ревниви, властни. Имам приятелки туркини та по това което са споделяли. Инъче за жените им съм на корено друго мнение.
Пак казвам да са живи и здрави, но турчин не е мой тип мъж.

16.   5. Пич, в България няма раждаемост и населението и се топи като сняг на майско Слънце точно заради остриганите като за влизане в казарма с мургалява кожа с бради с анцуг и маратонки ганчовци съставляващи почти цялото и население, тъй като една жена в България има само избор между един остриган мургаляв брадат ганчо с анцуг и маратонки и друг остриган брадат ганчо с анцуг и маратонки, но не и нещо различно от това, което да има някаква визия, стил, вкус, изисканост и да изглежда интелигентно. Жените колкото и да не могат без мъж в живота, доста малка част от тях са готови да се жертват да са с такъв ганчо само и само да не останат сами моми, защото друго в България просто няма. Поне като се знаете какви сте си трайте. Заради вас Запада не забелязва да има хора в България и я третира не като държава, а изцяло като територия. Радвайте се, че е на стратегическо място за Запада, че ако не беше това отдавна да нямате държава макар и формално, както е сега.

17.   Първо - Левски е бая мургавел.
Втори - макетата неслучайно ни наричат "татари"
Трето - шопите са много светли

18.   Това са помаци, бе, човек, помаците са синеоки и светли всички. Славяни и славянки много трудно ще се открият в България, дори жени: често са ниски, набити, с къси крака и тъмна коса, кестеняви очи. Руса и синеока българка е изключителна рядкост, българин също.

19.   Като човек с турски произход само не можах да разбера на теб защо ти оказва емоционално влияние как изглеждат турците? Щеше ли да си щастлива, ако турците бяха пълната противоположност на това, което си написала?

20.   До 9 и 10. Вие специално сте чукчи... Поне на акъл го докарвате такива... Я си направете по един генетичен тест да се видите какви сте и престанете да дрънкате глупости!

21.   Белите и синеоки турци са най-вече в европейската част на Турция и са потомци на украински робини. Виж кои и от къде са майките на султаните в Османската имерия, вичките са робини, те не са донесени по една, имало е цели кораби пълни с кримски или украински робини, били са стотици и са били раздавани за жени на заможните турци, от там са белите кожи и сините очи.
Българите в по голямата си част са наследници на тракийски гени, а те не са синеоки!!!

22.   В 21век в България все още се съди за човека по цвета на очите, косата и прическата. Това е тъжното, а не твоите глупости и глупостите на пърия. Бабите в селата са по-широкоскроени от вас. Затова от идващото Z поколение почти никой няма да остане тук.

23.   500 г. турско присъствие, средно 3 поколения за 100 г., какво да кажем повече. Еничари, българки изпращани в Турция изследвания показват, че има много българки гени при турците също. Ако българката е бяла и светла, бащата мургав, детето в повечето случай и то е по-тъмно. Има колега турчин, жена му е хърватка, довете детето досущ, като него тъмно. Това е реалността. И като цяло по мои наблюдения все повече хора са мургави с мюсюлмански черти, живея в Западна Европа и това е все по видимо по улиците. Аз съм бяла със светли очи, мъжът ми с тъмти очи и коса, детето ми е тъмнокосо, тъмни очи, чупливи коса, бъркат го с арабин, шегуват се, че е прихванало от масата тук.

24.   21 век и само расизъм в главата на българите. Ето защо емигрирах и се радвам за това.

25.   Ми не знам. Но в България харесваните мъже са с бради, късо подстригани или пък с модерни прически и основно с брутална физика и татуси. Аз съм рус, синеок, сравнително висок и не представлявам особен интерес за българките.

26.   По селата по искърското дефиле всички са руси и синеоки. Рядко има с кафяви очи.

27.   Тази тема е пълна с глупости. Не сме били славяни, интелигенцията била избита... Каква интелителигенция? Онази, която ни направи съюзници на Хитлер ли? И - която изпрати 11500 евреи в Треблинка и заради която даже и македонците не искат да се нарекат българи?
Тая интелигенция ще да е била арийска някаква като Богдан Филов може би?

Българите винаги са си били южни славяни. И южно-европейци.
Турците - също.

28.   Забелязвам, че все повече хора имат твърде много свободно време и ги боли главичката, та се чудят кво да измислят.

29.   21 това с тракийските гени е някакъв мит. В Румъния в Букурещ повече ми приличаха на траки - тъмни очи и повече черни коси от колкото в София и повечето БГ градове. И са едни странни физиономии, косата им почти винаги е права, а ние имаме и кестеняви и къдрави и чупливи.

30.   Расизъм, ксенофобия, дискриминация... това обяснява защо бг-то е такъв батак и защо след едни 100 години няма да съществува като нация. И вземете се образовайте за расите, че тези глупости в коментарите са нищо повече от псевдонаучните измислици на режима на Хитлер, а не научни факти. Хитлер даже не е причислявал българите към "бялата" раса, а славяните ги имал за подчовеци. Така че е много смешно, че се отъждествявате с "арийците", за да се имате за "висша раса", използвайки идеологията на нацистите, които всъщност са имали вашите предци за "нисша раса".

31.   27. Интелигенцията на България е от арийската раса. Всички български революционери довели до окончателното решение на турският въпрос в България са от арийската раса. Левски е висок, рус, със светла кожа и сини очи. Той и Раковски реално са първите гестаповци в Европа освободили арииската си държава (доколкото е имала дял от населението си от арийска раса в нея) от мръсни и нисши османски лапи(такива не виреят при ариици, просто вибрацията на арииците е твърде висока за което и Австрия примерно малко по-късно така нарита османската империя, че и държа влажно век). Така, че гестапо не е запазена марка на Хитлер. Ако те заблуждава нещо старото размазано черно бяло фото от онова време виж му косата на Левски в музея-същата е като на Тръмп. Всичките български топ революционери са с визия на типични германци. Царят ни също. Всичките български учени, както и всичките български изобретатели оставили нещо променило света са от арийската раса-Джон Атанасов, Асен Йорданов, Румен Антонов, Петър Петров, Ангел Балевски. Но интелигенцията на България отдавна я няма в България. Както казах за последните 35 години се изнесе всичката от България. Официално 3 милиона са напусналите България истински българи, но реално са около 5. Това са две трети от цялото и население. Тук сега са само остригани мургаляви и брадати като талибани чалгари и цигани които са се навъдили и запълнили местата на напусналите я арийци. А без интелигенцията от арийската раса България потъва като воденичен камък и е изключено да се оправи, ако ще и да и наливат още толкова стотици милиарди евро на тепсия от ЕС. Ситуацията е неспасяема с този материал. Сега е една едва кретаща бананова република без никакъв ред, но ако си мислите, че вече е ударила дъното лъжете се, те първа ще се превръща в Сомалия на Европа с материалът от остриганите като за влизане в казарма с кафеникава кожа с турска брада с анцуг и маратонки. Както вече споменах за да е една страна уредена, просперираща и развита незаобиколим фактор за това е основната част от населението и да е от арийската или монголоидната раса. При всички други варианти резултатът винаги е една тоалетна. Колкото до македонците горещо ти препоръчвам да питаш, който си искаш македонец, защо това да го наречеш българин е такава обида за него, че би те пребил за това. Давам ти жокер за да не се вкараш в беля с македонец. Причината са остриганите, като за влизане в казарама с мургалява кожа с турска брада ходещи с анцуг и маратонки българи съставляващи основната част на населението на България сега. Македонците ги смятат за турци и татари и затова никога няма да позволят на никой да ги идентифицира с тях и няма сила която да ги убеди, че няма македонски език, а има само български и, че няма македонска нация, а е само българска. Така, че вижда се кой пише глупостите.

32.   31, пълни глупости са това.
От всички възрожденци - Левски е единствения русоляв. По-скоро - светло-кестеняв.
Раковски е чернокос, даже и бившия цар, който не е българин е взел повече гени от италианската си майка, отколкото от австрийския си баща.

33.   32. Единствения или не рус, важното е, че не е остриган като за казарама с кафеникава кожа с турска брада и ходещ с анцуг и маратонки с примитивен тъп поглед татуиран чалгарски плюещ по улиците получовек. Същото се отнася за абсолютно всичките останали български революционери. Те са от друга раса-арийската, а не са татари и или кой знае какви точно. Като Бг революционерите не е задължително да са руси, но това е само допълнителен плюс към нея. Левски генетично е на сто процента идентичен с австриец-висок, рус със светла кожа и сини очи костюмар, а Ботев е сто процентов двойник на немският учен Рьонтген, а Раковски на Бил-касапинът от Бандите на Ню Йорк. Това е европеидната раса. Затова и именно те са революционерите, а другите - остриганите с кафеникава кожа с тъп поглед с бради с анцуг и маратонки са раята, каквато е и сега. При нея е абсолютно невъзможно да има революционери, тя е жалка, примитивна, долна, проста, дезорганизирана, нагаждаческа, без ценности. Вибрацията и е ниска. Тя може само да предаде. Това което произлиза от нея винаги е една тоалетна. Обусловено е от расовата им принадлежност. За което и казах че България отдавна е неспасяема понеже са само такива останали в нея, понеже арийците, които до преди 1945 г са били 70-80% от населението на България се изнесоха всичките за последните 35 години. Като цяло това което населява България сега не заслужава да има държава. И мисля, че скоро няма да има.

34.   Простотии на квадрат.

35.   Хаха, Левски не бил ходел с анцуг и маратонки... от къде ви намират такива фашизоиди - не знам. :)

36.   До 31/33

А, бе, какъв висок Левски те гони теб!??? Бил е около 174-175 см. Само глупости пишеш.

37.   Левски и Раковски са гестаповци? !? Боже, прибери си вересиите, дето се вика!