Споделена история от Други

Имигранти навсякъде!
Вярно ли е, че заради шенген ни натрапват постоянно мигранти ?

По София и Пловдив положението е страшно - все някакви брадати и черни се резхождат. Вече чувам имало и боища тук-там. Нападения с нож, заплахи.

Наистина ли положението е толкова лошо? Заради шенген ли се случва това?

Коментари

1.   Добро утро! Управлението на умнокрасивите започна да дава полодове.

2.   Не е заради Шенген. Просто ние сме входна врата към западна Европа. Никоя от тези отрепки не иска да стои тук. Стоят за известно време, докато не им се организира пътуването на запад. Иначе напротив, дори като сме в Шенген, на тези ще им е още по-лесно да ходят на запад със самолети, защото вече няма паспортен контрол. Това значително ги улеснява.

3.   Не, не е толкова лошо.
Имаше някакъв инцидент на Витошка, като се оказа, че двете групи - нападателите и нападнатите са се познавали и е имало предистория. Това не пречи обаче на разни копейки да раздухват и преекспонират веднага случаите, да яхват вълната и да търсят електорална подкрепа.
Аз си се разхождам спокойно в София, както и преди.
Ако има някакъв проблем с мигрантите, той е по-скоро в Харманли.

4.   Да, лошо е. Има много. Особено в някои райони на столицата.

6.   В Пловдив не са мигранти, а хора дощли да учат в Медицинския. Какво ти пречат? Плащат си образованието, плащат си квартири, плащат си всичко. Тук мигрант, такива като в Западна Европа не се задържат. България не им изплаща помощи, затова повечето просто са преминаващи. Други отварят дюнерджииници. С нищо не са по-лоши от българите като цяло. В Пловдив си се движат в техните среди и не пречат на никого. А и явно си поредната фенка на Коцьо и Цоньо - такива глупости само от тях се чуват.

7.   Не вярвайте на лъжите на Възраждане, БСП и ИТН.

8.   Ще кажа каква е ситуацията от моята камбанария за София, понеже тази зима поне 30 пъти минах през Мария Луиза и Женския пазар, където масово се струпват мигранти.

Да, има доста мигранти вече в София/ България. Не говорим само за бежанци от Близкия Изток, а за всякакви!

Дори моето мнение и наблюдения са, че разните сирийци и араби са по-читаво общество от тези дето ни натриват от Западна Европа!

Арабите/сирийците си продават там закуски, правят прически, стоят си на техните 2-3 улици и толкова.

Докато да не казвам какви групички от френски говорящи примерно събрали се 5-6 души, гръмогласно говорят, изтипосали се по средата на тротоара - не можеш да ги разминеш и все едно са си у тях.

И като ги видиш за какво става въпрос - единият примерно черен, единият някакъв бял с вид на наркоман, третият целият с расти на косата и ти става ясно.

А най-много ме шокира и че виждам доста азиатци вече? ! Защото знаем, че сирийци и т. н. си има от доста време, но вече в един съседен блок примерно до нас има някакъв българин, който има жена-азтиатка, бебето му е оолу - азиатец и най-големият шок е, че се е натресла тук с все майка си, редовно ги виждам и говорят на йероглифи? !

Нищо против нямам, но тук ако започнат да идват и азиатци просто ще ни претопят, ние сме малък народ!

А този дето е взел жена - азиатка и я дундурка с все детето и МАЙКА й, 100% е един от онези много успешни ИТ или Еди какво си специалисти, дето не могат 2 думи да вържат, няма коя българка да го хареса и е ходил в Тайланд примерно да си търси бедна азиатка, защото за тях бял мъж е начин да се оправят в живота и да изплуват от мизерията.

С две думи - либералщината, глобализацията и разни Ге*ски професии като ИТ специалист че, където осакатяват мъжете и правят от тях голи охлюви ни доведоха до тоя хал.

Хайде цигани, араби и сирийци си имаме.. сега обаче ако ни се изсипят и французите от гетата и разни бедни азиатци просто не знам ка ще ги поемем като държава

Т. Т.

9.   Да ти кажа, половината от брадатите и мургавите са си от наще.. иначе не е заради шенген, имигрантите си плъзнаха из цяла Европа. Тук дори е добре, във Франция и Великобритания е нещо страшно...

10.   Иди да видиш във франция и Белгия какво е. За Лондон не говоря.

11.   В Пловдив, София и всички градове по пътя на мигрантите ще стане напечено да се живее. Може би само градове, които са по-встрани от имигрантските канали като Добрич, Велико Търново, Плевен, може би и Варна ще са добре.

От София съм и наистина тук са много. Цял арабски квартал си направиха в близост до Женския пазар. Някой в Интернет беше писал, че пък през горите на Странджа постоянно преминавали мигранти.

12.   Заради малкоумните политици в ЕС се случва, и заради нашите родно дупедавци, които само опъват държавна пара и не могат да отстояват националния ни интерес

13.   Няма студенти, няма учащи, още по- малко медицина. Преди има няма 5 дни бях на разходка в баш центъра на Пловдив, бях втрещен, все едно не си в България, всеки втори с арабски носии и чалми. Нищо против тези хора, но все едно се намирах в Азиатската част на Турция, или в Анадола.
Не ми се мисли по- тъмно и в по- глухите улички какви създания сноват по малките часове.

15.   13-ти Да се беше завъртял около Медицинския, да видиш за какво става въпрос. Нищо не става по тъмните улички, бъди спокоен. Аман от коне с капаци. От над 10 години са тук и не ви пречат, сега се сетихте. Идват избори и възрожденски опорки валят отвсякъде.

16.   Ще се въртя където си искам, това не е твоя грижа, че да ми казваш къде да ходя. Станали сме арабска губерния, градът е станал все едно си в далечния изток и това е факт. Българска реч няма как да се чуе, какви студенти, кви 5 лева. Пак обираме утайките от целия арабски свят, не вярвах на тия теории, че ни пълнят родината с хиляди мигранти, но е факт.

18.   Колко заблудени овчици имало тук. Нямало нищо страшно, тръгвали към Европата, не били много. Вие като че ли не живеете тук. Ама то е така. Като цяло ден си забил носа в телефона, висиш в офиса 8 часа, от офиса в мола, а вечер включиш БТВ-то на културата да ти каже как живеем в един прекрасен свят, то къде да ги видите тея мигранти? Изчакайте още малко, когато тръгнат на хайки да ви крадат колите и да ви изнасилват жените, тогава ще ги забележите.

19.   Положението още не я изпуснато - като в някои градове във Франция например, но си е зле.
Който го отрича си заравя главата в пясъка.
В София живея - от ЦУМ до Лъвов мост са плъзнали като хлебарки.
Айде тези от вас, които отричат, че има проблем - да се разходят в 10 вечерта в този район и после ще говорим.

20.   Има много разлика между цигани ; кюрди ; черни от Европа - второ поколение английски/френски граждани които учат я София, Варна, Пловдив ; бежанци от Сирия/Ливан/Палестина и най накрая икономически мигоранти-престъпници, върнати заради Дъблинското споразумение.
За много тесногръди от вас всичките са черни. Има обаче разлика в културата, възпитанието и държанието им. Моля ви, поне не ги слагайте под един знаменател. Поговорете с тези хора, за да ви олекне.

Колкото до онези дето ги връщат от Европа тях няма да ги бъде дълго, те самите не искат да стоят в БГ. В момента просто ги използват политически за прокарване на обществено мнение.

Т. Т, винаги съм ти бил фен, ама това с азиатците този път се оака. Особено когато "говорели на йероглифи. " Хахах Живял съм и съм работил в Китай няколко години и гаджето ми беше китайка. Тупалка отвсякъде. Ако я бях довел в България щеше и ти да я заглеждаш по улиците. Пък нека българките да са по-качествен материал, да си виркат носовете и да остават самотни майки. Нека и аз да съм спънат да говоря с тях. Ако не си живял я Азия, не говори - моля те.

21.   До 8:

А бе що не си завреш "патрЕотизма" и "ксенофобията" в царевичака, да те питам, аз?

Кви кусури му намираш на човечеца дето се е хванал с азиятка и си има щастливо семейство?

Тука един куп български коври коментирате, че лапате на негри и секви чужденци и утрепки, а мъжете кво - да ви чекаме, да се налапате, па да се хванем с вас, щото е ПАТРЕОТИЧНО и ХРИСТИЯНСКО ли? :D

Е аре не!

Един куп имигранти познавам - хубави хора, работят, деца имат тука. Кво като не са българи - децата им учат български. Некои от тях да по-българи и от вас мръсни неонацистчета. И работливи турци и цигани познавам - чудни хора!

Един куп българи познавам - мързеливци, наркомани, мизерници, набалбукани с кредити. Хулигани и мутри, дет майка си ще прецакат за 5 лв. И един куп патрЕотки познавам - коври дет сега са самотни майки с по едно дете, дето сигурно ще порасне наркоманче. Е браво!

Кой да предпочитам - хубави хора "имигранти", или изроди и утрепки, щото са "наши ора"?

Нека българите да си взимат за жени имигрантки - няма лошо. Един куп мои познати успешни хора си взеха я испанка, я виетнамка, я бразилка за жени - ЗА ДА ИМ Е МИРНА ГЛАВИЦАТА!

И какви хубави женици само - помагат им с работата, с дома. Не им мрънкат за почивчици в Дубай, Турция и др. кат нашите курви, дето иначе се барат "патрЕотки".

И мъдрите араби така правят - пазят си жените само за тях, а арабите масово се женят за чужденки. Това е МЪДРА демографска политика.

А тука - българките постоянно ги тъпчат чужденците, ама българин да се хване с чужденка... АУ УЖАСТ, КАК МОЖЕЛО!?

Добре, че майката природа сама ще ви затрие тъпанари и всякакви ваши последователи, а работливите имигранти и да ги обиждате и да ги биете и кво ли не - ТУКА ЩЕ СИ ОСТАНАТ!

А ВАС НЯМА ДА ВИ ИМА!

И аз си търся жена - мулатка, негърка, но НЕ И БЪЛГАРКА!

Пиклите с претенции - на боклука. Бившата ми преподавателка по английски - по Англия ходи да си търси чужденец, тука се ослушва, а сега живее срещу мен, на 50 години и сама. Това заслужавате кат толкоз ви знае устата!

И нема нормален мъж дето ще си търси курва за жена и семейство. На курва се ходи за секса, за семейство трябва жена и домакиня - а в Тайланд, Виетнам и др. има такива!

22.   До 21: Мани го тоя Т. Т., на всяка манджа е мерудия и няма тема, в която да не се е изказал.
Мрази ИТ-тата, пък не осъзнава, че ако не са ИТ-тата няма да го има даже и тоя сайт и няма да може да с*ре във всяка тема.
Тоя, като го гледам, е малко по-грамотна версия на Киро Брейка. Иначе е същия - същите "тези", само омраза към определени групи хора по някакъв признак - бил той етнос, бил той националност, бил той професия. Така го разбират съвременните патрЕоти патриотизма. А са толкова далеч от истината...

23.   Ако живееш в крайните квартали на София, например Овча купел, Княжево или около Централна гара и Женски пазар, има емигранти от арабските страни, но най-много са енигрантите от Украйна.

24.   Не само боища, ами и масови изнасилвания, убийства и отвличания стават по големите градове и да, това е точно заради гадния им, лайнян шенген, в който се опитват да ни набутат насила, без нашето съгласие. Чрез него евро-лумпените целят да ни интегрират към тяхната цигания и да ни превърнат в огромно негърско гето като Франция, Германия и Холандия. Искат да заличат всичко българско в нас и да ни превърнат в безлична маса, удобна за манипулиране и контролиране. Но ние няма да се дадем, защото сме жилав народ! Ако излезем всичките с брадвите, вилите и косите ще ги попилеем до един, няма да остане и един от тях!!

25.   Подкрепям коментар номер 8 с две ръце, понеже съм работил на място с около 40 души работници, измежду които десетина са узбеки и турци. В България в момента има програма, която докарва тук много работници от Узбекистан, тъй като те обменят заплатите си в евро и се получава така че според тяхната валута са по-добре платени от българин. Така че доста от изток остават постоянно в България и няма такова нещо че бърза да заминат на запад. Тия дето намесват копейки са изключително далече от реалността. Това не е пропаганда на копейките, Това е голям проблем за Цяла Европа. И този проблем вече започва да се усеща. Личното ми наблюдение, че и слимизираните мъже тук в България са изключителни комплексари и агресори. Ако някой не вярва, може вечер да се разходим по Лъвов мост с приятелката си.

26.   В Англия, Франция и Германия е много тежко положението и ще става още по-тежко. Жалко, че там няма Копейкин и ще им е трудно да обяснят, че всичко е лъжа на Кремъл.. Докато тук е пълно с турци, араби и джипсита, ама той Копейката си ги измисля и ние не ги виждаме. А тоя дето защитава IT-тата в коментарите е толкова жалък лузър, че просто не се класира дори да бъде коментиран подробно

27.   Спокойно де, скоро ще са българи. Нали всеки родил се в България искате да убедите, че е българин/българка. Е, изчакайте да си направят децата и ще имате "българи".