Споделена история от Други

За гифтърите в ТикТок...
Не гледам битки в ТикТок, нито пращам гифтове, но искам-не искам, съм попадала на такива. В битките на Кулагин и други големи ТикТокъри се изпращат гифтове на голяма стойност във всяка една тяхна битка, и доста често от едни и същи хора (част от които не са пълнолетни). Хостовете се държат сякаш хората са длъжни да им пращат гифтове. Да не говорим за чуждестранните лайфове на големи звезди, където изпращат космически гифтове. Въпросът ми е, откъде хората имат толкова излишни пари? Толкова ли се чудят в какво да ги вложат, че ги пращат на хора като Кулагин или някакви напълно деградирали и прости създания? Толкова ли няма в какво смислено и полезно за вас да ги вложите? ! И как и откъде деца имат стотици, ако не и хиляди левове, които да изпращат на паразити като Кулагин и разни проститутки и травестити редовно в лайфовете им? !

Коментари

1.   Ти остави, и на по-големи баламурници гифтват редовно. Имаше един мангал от Германия, лабадая ли къв беше, прост дебел мангал, прави "чаленджи", маже се с червило по челото, ония му гифтват и печели не знам си колко на месец.. Аз питам кой измисли тая платформа, която даде възможност за изява най-големите безработни олигофрени и пълни деграданти без талант и умения, да печелят повече пари от някой доктор, адвокат, инженер... Тотално се обърка света.. Ама изглежда това си забавлява нашето простолюдие.. сещате се приказката за баницата нали? Дай му сеир и простотия на Ганьо и е готов..

2.   Парите отдавна не са белег за стойност, ами за зласт. Само това ще ти кажа.

3.   Аз също съм гифтил, но не на Кулагин, а на по-малко известни личности и доста малки суми, колкото да си хванат спийда както те го наричат - тоест за всеки подарък да получават два или три пъти повече точки. Не съжалявам за това, грабнали са ме с внимание и добро отношение. Преди да гифтя на някого, първо се уверявам, че се държи добре и е общителен. Иначе съм попадал на някакви нагли украинки или американки, които гледат като бурсуци и не отговарят нищо ако им зададеш въпрос, а очакват само това да им се дават подаръци както го спомена и ти. Такива директно ги махам от feed-a.

4.   Деградацията е тотална.