Споделена история от Други

Ако гласуваме всички това няма да се случи
АТАКА промива мозъци!

Не осъзнахте ли най-после че Сидеров е чето на Доган точно за да му сплотява електората... точно така стана - изсипа се цяла Турция да гласува заради тоя палячо дето се прави на Фюрера..

Даже имаше скандал как ДПС финансирала атака. Mамка им гнусна долна... ако гласуваме всички това няма да се случи разберете никога няма да са в управлението на страната и да защитават турските бизнес интереси (забележете - не на българските турци, които са българо-мохамедани ама това е един друг въпрос).

Aйде на изборите под ръка и сички да гласуваме, а не само бабите и "турците".

Коментари

1.   Ако питаш мен ти се опитваш да ни промиваш мозъците...

3.   Чакай бе човек, аз гласувам винаги, хората гласуват, що си мислиш, че не гласуват? Проумей, че нашият народ обича да го тъпчат и правителството обича да си краде.
Докато не изминат години за да се промени този начин на разбиране нищо няма да бъде като в по-развитите страни.
Все пак нашата страна е била под робство, социализъм...

4.   ВЗЕМИ МАЛКО СЕ ОБРАЗОВАЙ И ТОГАВА ПИШИ ТАКИВА КОМЕНТАРИ!!!!! АКО НЕ Е ТАЙНА ТИ ЗА КОГО ГЛАСУВАШ!???

5.   НЕ СА ИНТИРИСУВАМ ОТ ПОЛИТИКА СЕ ПАК СЪМ САМО НА 20. НОВИНИ НЕ ГЛЕДАМ ... ГЛЕДАХ ОТ 13 ДО 19 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ, нОВЕЧЕ НЕ.

6.   Напротив, нямам никакво намерение да гласувам. За когото и да било.

Правя го от 90-година, когато ти си бил още под масата. За всичките тези години само стават все по-нагли.

Не ЖЕЛАЯ ДА ПОМАГАМ НА НЯКОГО С ГЛАСА СИ ДА ЖИВЕЕ НА МОЙ ГРЪБ, ДА СЕ ЧУВСТВА БОГОИЗБРАН И ВЕЛИК, ДА ТРУПА МИЛИОНИ И ДА НЕХАЕ ЗА ОБИКНОВЕНИЯ БЪЛГАРИН, ГЛАСУВАЛ ЗА НЕГО.

Аз бих призовала обратното - НЕ ГЛАСУВАЙТЕ - ЗА НИКОГО. Нека дойдат да ни управляват от ЕС!

7.   АТАКА!!!