Споделена история от Други

Статистика на темите в сподели.нет
Като човек без работа направих за себе си една статистика на сайта, за да видя какво го вълнува българина.

Секс, както и изневяра - 1000-4000 прочита; 20-40 коментара.
Любов - в широки граници 200-2000; 15-40 коментара.
Спорове мъже-жени - около 1000; 25 коментара.
Спорове за Русия - 1000/20-60.
Всички останали - най-често 200-400/5-10.

ИЗВОД: българина най-много го вълнува секса и изневярата.

Средно на 40-60 прочита се пише 1 коментар. Но конкретно за Русия се пише 1 коментар средно на само 20-30 прочита. А за любов - широк диапазон - от 20 до 70 прочита на коментар.

ИЗВОД: най-малко се стърпяват да напишат коментар за Русия, докато останалите теми повече само се четат, без да се коментират много.

Коментари

2.   Пропуснал си образование темата. Там е интересно откъм прочити/коментари.

За Русия темите са поръчкови. Има си активисти, които имат задача да насищат интернет пространството с храчки по Русия. Опорките са смешни, но съчетани с медийната цензура (руските сайтове са забранени в България) донякъде работят при смешни хора или при съвсем младите.

3.   Какво да го интересува българина?? Философия? Геополитика? Лични финанси?? Естествено че секс му е в главата понеже повечето хора са си просто първични и гледат да си задоволят най-основната потребност понеже на следващия ден чорбаджията ще ги изгърби от бач. Бедна държава сме и хората нямат лукса да седнат да мислят за нещо по-възвишено. Тези дето имат този лукс не се занимават с форуми. От Марс ли падате не знам

4.   "българина най-много го вълнува секса и изневярата. "

Това учудва ли те? И без да правя статистика мога да ти кажа, че българинът е човек, а човекът е животно, и всяко животно се интересува главно от ядене и секс. Това не е кулинарен сайт доколкото знам, та е ясно за какво се пише.

"най-малко се стърпяват да напишат коментар за Русия"
Казват, че от любов се оглупява, и то си е вярно. Но има и едно друго от което се оглупвява много и то е омразата. Факт е, че Русия предаде целият източен блок, и това създаде два типа хора живеещи в миналото - такива които са решили да живеят с омразата и такива които се надяват на Русия, че е все още "големият брат". И двата типа са много заблудени, най вече тези които са избрали да мразят и плюят по останалите... Затова има повече коментари, из темите за мъже и жени все пак доминира - всеки да прави какво иска и да си носи последствията. Аз не мисля, че в тях има чак омраза

5.   Аз искам темата на оня трол с измислените от него "цитати" против Русия, дето ужким били на Левски, Вазов и Ботев да бъде изтрита, защото набива антируска пропаганда на младото поколение и им внушава да мразят Русия, а не трябва. Всички българи трябва да обичаме нашата освободителка Русия, задето ни е освободила от зверствата на турското робство и да я подкрепяме, а не да вървим срещу нея. А тука са се намърдали 2-3 краварски трола, на които им се плаща да разпръскват антируска западна пропаганда, като пишат по 10 русофобски теми на ден, и в тях си пишат сами коментари против Русия, сами си отговарят положително и сами си цъкат по 50 плюса, все едно, че са милиони хора, а не са. А всички коментари, които са против САЩ трият или ако ги публикуват, веднага им набиват по 100 минуса. Искам всички краварски тролове да бъдат баннати не само тук, а и в целия интернет, защото са предатели и искат да разединят българите и да ги настроят срещу нашата освободителка-Велика Майка Русия.

6.   3, аз имам този лукс и пак се занимавам с този тъп форум. Не знам на какво се дължи. Не искам, но не мога да се стърпя. Може би не мога да се примиря, че повечето са полуидиоти и подсъзнателно се надявам да ги накарам да се осъзнаят. Но май ще трябва да се разкарам веднъж завинаги от тоя форум, пълен с профани, защото и на мен вече не ми издържат нервите. Лошото е, че цялата държава се напълни с такива и не можеш да избягаш от тях и в реалния живот.

7.   5 За твое съжаление все повече и млади, и стари мразят Рассиа. Отивай в Сибир. Или където и да е в тази мизерна страна с външни кенефи, наливай водка, тъпчи сельодка и си гледай работата. Свърши се времето на гадната руска пропаганда. Такива вреди, каквито Рассиа е нанесла на България никой друг не е нанесъл. А Освобождението е изплатено до последния грош.

8.   до 5

това дали ти си мислиш, че са измилица и дали наистина са измислица, са коренно различни неща. И никой не е длъжен да пише теми, които ти харесват на теб. Много ви бръкна тая тема, понеже е единствената с ясни и лесно проверими доказателства, които не можете да отречете. Дори да предположим, че цитатите на Левски са лъжа, то на Вазов, Талев и Стоянов най-малкото са документирани и си ги има и в читанка. инфо, и в библиотеките, и в книжарниците и всеки може да ги провери.

То и аз искам в учебниците по история да пише какви са били истинските интереси на Русия при "освобождаването", както и че Русия не признава нашия културен принос към нея, както и какви извращения е правила съветската армия 1944 г. с български жени, мъже, че и деца, което си е документирано черно на бяло, нищо че на управляващите не им отърва да ги направят обществено удостояние, ама някои истини са неудобни и е по-добре да ги замитаме под килима.

Така че вместо да искаш да трият теми по никому неизвестни форуми, които и без това почти никой не ги чете, се благодари, че в учебниците все още не са показали истинското лице на любимата ти Русия и нещата си вървят от комунистическо на пропагандно възхваляване. Че ако на няколко цитата се издразнихте толкова, не знам как ще квичите, ако коригират учебниците.

9.   "нашата освободителка-Велика Майка Русия"

Оле, мале, Боже, Гопсподи.

ПС: не съм чул никога българин да каже за САЩ нашата майка, баща или чичо, нито да възхвалява Байдън, нито да вее американски знамена по протести и на Шипка на 03. 03. за разлика от руските знамена. Сам си прави извода кой е трол.

10.   5, типично по русофилски, когато нещо не ти изнася на гнусната руска пропаганда, било измислено, лъжа, не знам си кво.

11.   5, Боже мили Господи, русия ни била освободила... дори няма за пореден път да оспорвам всичките глупости, които си написал, не можеш да влееш акъл в главата на русофил, те си знаят едно и толкова. Пожелавам ти прав ти път, свободен си да отидеш в своята освободителка русия и да бъдеш посрещнат от твоя освободител путин.

12.   "Добрата" Русия постоянно отправя заплахи към България. Рублен Радев днес повтаря думи на джуджето "Аз вече имам право да удрям вас". Ама съм сигурна че индивидецът под. ном 5 доброволно ще се нагъзи на "братушките" и ще се радва че са дошли. Сигурно домът му е пълен с фотоси на Путлер. Драйфам.

13.   Ами остриган първи номер брадат Ганчо с турска брада с анцуг и маратонки, като няма мозък в горната глава то активната остава само долната. Затова темите тук в категориите за секс и мръсотии събират над 80% от всичките прочити в сайтът от общо 14 различни категории с теми в сайтът. Но дори и в тях където само му стигат възможностите да се интересува и чете си е пак мишок и на всеки хиляда прочита, само няколко души оставят коментар, а останалото което влиза само рови и муфти. То какво остава да чете нещо смислено и стойностно и да оставя смислени и много коментари. Не е възможно да се случи това при остригана първи номер свинска тиква с мургалява кожа с турска брада с анцуг и маратонки. Няма характеристиките.

14.   По-горе един пише "Дори да предположим, че цитатите на Левски са лъжа"....

Начи, измисляш си лайна и ги тикаш в устата на Левски. Обаче иначе да ти верваме, че не си трол. Да не говорим, че беше натикал твоите лайна и в устата на Методий Кусев.

15.   Брей, жив да не бях. Не очаквах такава реакция срещу номер 5. Започвам да се обнадеждавам, че има и критично мислещи хора в тая държава.

16.   Те колко от тия теми са истински - отделна храна за размисъл.

17.   14, питам се дали се правиш на нискоинтелигентен (понеже така ти отърва) или наистина ти е толкова интелекта, че не можеш да разбереш какво съм написал. Правиш ли разлика между "да предположим" и "са"? Казах го хипотетично, а ти го тълкуваш като да съм си признал. Не, не казвам, че са лъжи, а че нямаш обяснения за останалите, които са черно на бяло документирани и всеки средноинтелигентен човек може да провери за секунди. Толкова ли ти е промит мозъка или нарочно се правиш на тъп, не мога да разбера.

19.   17, няма какво да предполагаме, те наистина СА - лъжа! Няма изобщо никакво място за спор по тоя въпрос, вие, краварофилите отдавна сте се доказали като най-тлъстите, долни, нагли лъжци и лицемери, по-големи такива от вас няма! Че и сте достатъчно нахални и безсрамни, че да настоявате на всяка цена да ви вярваме сляпо и безрезервно на лъжите, щото на вас така ви изнася и всеки, който се усъмни в тях дори малко, веднага скачате да му се репчите и да го заплашвате, че ако не ви приеме простотиите за истина, ще му направите еди какво си! Това е достатъчно показателно за това, кой режим е по-фашизоиден, диктаторски и пълен със злоба и омраза към всички, които не следват неговите фашистки правила!

20.   19, признвам, че ме убеди. Тези произведения на Вазов, Талев и Стоянов не съществуват, а някой си ги е измислил, приписал ги е на тях и тайно ги е напъхал в архивите и градските библиотеки. Подозирам, че лично Сорос го е направил. :) Доволен? Сладур! :)