Споделена история от Други

Мисля че имам магия в апартамента
Здравейте,
не мога да кажа вярвам или не, но доста сме страдали от магии или някакви лоши мисли, уроки или не знам и аз какво. С очите си съм виждала как след развалянето на магия всичко се оправя.
Имам малко дете в къщи и не искам да се занимавам с такива неща, но се страхувам че имам магия направена на апартамента ни.

Имаме 2 дечица, прекрасен живот, дай Боже здрави родители, и всичко е на ред навсякъде другаде докато не влезем в къщи. Щом се приберем или съпруга ми ще ме обиди, или аз ще му се ядосам за нещо, постоянно се караме. Знам че ме обича аз него също, и навсякъде другаде всичко е страхотно но не и в къщи, където би трябвало да ни е най спокойно.
Ако отида при врачко естествено ще ми каже че имам за да може да и платя да я развали.

Знам че имаше някакъв метод да се обикалят ъглите със свещ но не знам точно как а и не искам да натоварвам бебчето с подобни мисли от моя страна.
Всъщност дори не знам какво точно очаквам от вас, моля ви да ми пишат хора които знаят и разбират от това.
Благодаря.

Коментари

1.   Предварително трябва омагьосаният да е прочел на три пъти молитвата на св. Киприян, да е пречистен и едва тогава да се изрече молитвата:
„В името на Отца и Сина, и Светия Дух. Амин, От молитвата на Богородица, от кръста на Иисус, от Христовия печат, от светите мощи, от моето слово отправям възвишен зов: иди си, бяс нечестив, дух проклет, на сухите дърва, в горите и пустините, в блатата с мъховете и лишеите, там е твоето място и там си отиди. Там е твоята воля, там бесней и викай, а не у раба Божий (името).
Сам Господ Иисус Христос.
самата майка Пресвета Богородица.
всички небесни сили,
Михаил, Архангел,
Авоид – ангел и светите чудотворци:
пророк Илия.
Николай Чудотворец,
Георги Победоносец. Йоан Кръстител, Василий
и моето страшно слово и молитва:
Забранявам ти, проклет бяс, дух нечисти, където и да
бъде, където и да живее рабът Божий (итето). излез
сега, в тази минута, с всички магии и злоба, и иди си
от него в своето място, където те е пратил Господ Бог и
Иисус Христос, а преизподнята. в пустинна земя, там
иди, там живей, там викай и лудувай на воля, а раба
Божий (името) остави завинаги, сега и во веки веков.
Амин. Амин. Амин! “
След изчитане на молитвата е добре да се
запалят свещи пред иконите в църквата и домът-
и да се направи добро дело на първия
срещнат нуждаещ се (може и някакво дарение за църквата).

***Кървавата роза***

2.   Продай апартамента и да теглят другите собственици

3.   Единственото което трябва да направиш е да поканиш в апартамента някой познат който е зодия скорпион да изпиете по кафе или ей така да си побъбрите. Скорпиона ще отнеме отрицателната енергия или черната магия, или каквото и да е.

4.   С мъжа ти карате ли се на друго място, освен в апаратамента? В точно определен кът или стая от апартамента се карате, или навсякъде? Какъв е повода за караниците? Винаги ли е един и същ? Пиши малко повече, за да можем да ти дадем адекватни съвети.

5.   авторката:
аз знам кой човек би я направил и не вярвам да е толкова сериозно че да продаваме. Това е много завистлив човек-жена от семейството на съпруга ми, която мечтае за брак като нашия и никога няма да го има, но ей така от злоба прави глупости.
А това за скорпиона сериозно ли? И дали няма да се натрупа на него? Аз не искам да вредя на други хора.

6.   Уф, стига с глупости. Майка ми и сестра ми са луди по тези неща, дадоха доста пари по врачки и всичко се оправяло уж. Психика. Намираха и в градината магии, чудеса. Все магия им е виновна, вместо да се заемат с проблемите си. Добре, че нямат много пари, иначе врачките щяха да са още по-доволни.
Ако толкова вярваш в такива неща, най-добре си намери свещенник - православен и нормален човек, който да напръска дома ти и да попее. 100% ще се е изчистило всичко. Не пълни гушите на шарлатани!

7.   Аз съм скорпионка, ако искаш да идвам да помагам:)

8.   5 Нищо няма да му стане се пак е скорпион.

9.   Май това ти е по - лесен начин да оправдаеш, че нещо не върви в брака ти...

10.   Нараси със светена вода, кажи една молитва и готово.
За скорпионите не знам.
Има и нещо друго.
Всяко място приема енергията на хората / човека жижял / починал там.
Ако не сте първите собственици - преди да се нанесете е трябвало да пречистите дома.
Енергията останала от преди е опасна, защото ако там например са живели хора с проблеми в брака, енергията от скандалите им, ще повлияе на вашата връзка.
Не дай боже да е починал някой и вие да сте се настанили скоро, без да знаете.
На врачки не ходи - само ще ти вземат парите.

Относно това, че някаква жена е направила магия - не обвинявай, дори да е така.
Вземи свещ, върви на църква, запали я от пламъка за здраве, а после я сложи пред Св. Богородица и кажи :
" Богородице, ти, майко Божия, първа сред жените.
Дари майко, на дъщеря си и семейството й, сила, здраве и закрила от зли очи, от зли думи и наречия, от зли хора и сили!
Пази децата ми, закрилнице, пази ги като синът твой - синът Божий! Амин. ".

Отиди после при иконата на Иисус Христос.
Запали му свещ, помоли се първо за семейството си, за роднините си, като не пропускаш да споменеш и предполагаемата извършителка.
НЕ ОБВИНЯВАЙ НИКОГО В НИЩО - запомни това!
Запали свещта и кажи :
"Моля те, Господи, пази всички които обичам.
Пази и враговете ми.
Дай Боже на всеки това, което дава.
Дай, на семейството ми любовта своя и закрилата, дай здраве и щастие на всички, защото твоето сърце е необятно.
Моля се, дай мир и любов на враговете ми, дай им от мъдростта своя, за да проумеят греховете си.
Амин! "

Не те съветвам да правиш магии за да си връщаш, защото се връщат на най - милото ти!

Закачи в апартамента си фигурка на вещица (Аз имам една 7 - 8 см. от ключодържател , защото е малка и не заема много място. ), но със метла.
Тя предпазва дома от зли очи, проклятия и др.
При мен действа - дано ти помогне.

Дано съм ти била полезна. Успех! :-)!

К. 20 г.

11.   От авторката:
много благодаря за съветите, аз не съм си и помисляла да отвръщам, тази жена е достатъчно наказана от Господ, че и аз ли. Не желая и на никой лошото.
Наистина се караме само в къщи и за глупости. Ние си живеем сами, купихме апартамента от собственик но сме първото семейство което живее тук. И знам как да се справя с проблемите, но ние се караме за някакви глупости и само като се замисля колко съм проста и.... До следващия път.
Много Ви благодаря, ще отида на църква обезателно.
А имаше метод да разбереш дали на домът ти има направена магия като се обикаля със свещ и тя затрептяваше май? Някой знае ли за това?

12.   Взриви апартамента! Магията сама ще си отиде...

13.   Ми то и аз се карам с приятеля ми, когато сме у нас. Какво странно има в това? Каква ти магия? Много ясно, че ще се карате у вас, а не на улицата, в ресторанта, в магазина и т. н.

14.   Изчисти хубаво с вода всичко, може светена, но може и с прах, просто да е чисто. Водата пречиства много...
Изпери и дрехите и купи тамян, прекади, сложи една икона и запали свещ, помоли се и готово.
Всичко ще се оправи!

15.   Номер 12 ти сериозно ли да Взриви апартамента леле :D: :D

16.   Магия как ли пък не и аз се карам с някои хора когато съм у дома значи има магия как ли пък не

17.   Тука има десетки такива теми и само от жени. Признай си понеже не ти върви в брака търсиш причина другаде