Споделена история от Други

Как да изкарам 3000 лв. за 2 дни?
Много спешно до утре трябва да намеря 3000 лв. Ако имате предложения оставете коментар. Проблема е много сериозен и дано можете да помогнете. Не мога да изтегля заем, защото доходът ми е нисък.

Коментари

1.   Много си го закъсал, ако ти трябват толкова спешно. Продавай злато, ценности квито имаш, кола ако имаш... неща за които можеш бързо да намериш купувач. Другия вариант... не е добър.

2.   Послушай 1, макар че кола за 1 ден не се продава... Заложна къща.
Иначе, за такова заемче има институции, които не проверяват дохода. Колкото и да ти е нисък доходът, с поръчители до 5 000 трябва да можеш да вземеш на заем

3.   Какъв е другият вариант? Не съм мъж.

4.   Авторке, за проституция ли намекваш?
Забрави. Дори да ти е златна катерицата за 2 дни не можеш да изкараш 3000 лв., но в такъв филм ще се вкараш, че.... бедна ти е фантазията.

5.   Заложна къша-отиваш там с техника, бижута и общо взето всички ценности, които имаш. Ще събереш 3000! Телефон разни такива неща и си ги намерил.

6.   Кой знае проституцията не е толкова лоша защото в случай че държиш да си с някой няма значение какво работи

7.   Номер 1 съм, има и друг вариант - приятели и познати. С лихвари не се занимавай колкото и да си го закъсала. Ще ти искат процент на седмица и тия 3 хиляди лева ще ти излязат 20 после. Познати хора, или заложна къща, продажба на злато и такива... това е варианта.

8.   бъбрек, но тогава ако се отнася на живот и смърт

9.   Невъзможно баш пък за 2 дни,ако ще и цялата покъщнина да продадеш.Банка не ти отпуска пари,опитай тука http://www.creditgroup.cc/micro/home.php или говори с работодателят си да ти ги заеме и после да си ги удържа от заплатата ти на малки удръжки

10.   Здиавей номеи 1. Нещата наистина са на живот и смърт. Най добрият ми вариант в случая е лихвар но не познавам такива за съжаление

11.   За кво са ти парите?

12.   Не мога да кажа но наистина съм страшно притисната и, ако не ги намеря наистина ще стане много лошо

13.   По повод предпоженията за злата и техники вече е направено, но 3000 лв не достигат за да не останем на пътя. Само това мога да кажа.

14.   Опитай се да измъкнеш пари от възможно най-много приятели, отиди в заложна къща и продавай каквото имаш. Но не знам дали ще събереш 3000.

15.   Пусни си един фиш тото или еврошанс пък може и да ти излезе късмета :)

16.   Ако намериш част от парите - дори да са доста по-малко от 3000 лв, могат да ти дадат отсрочка. Все пак е някакво придвижване на нещата напред.

17.   Ми TBIcredit предлагат такива заемчета до 2-3 хул. лева и ги изплащаш после за 12 или 24 месеца. Лихвата не е толкова голяма.

18.   Няма нищо на живот и смърт. Спешно 3000 лв. за 1 ден, защо?
Ако някой те изнудва има полиция, за тази работа.
Друго не виждам какво може да е толкова спешно, така че по-спокойно.
И аз искам до утре 300 000-много добре ще ми дойдат, ама на-няма ги. Пари се печелят бавно трудно. И понякога плащаш за тях твърде голяма цена, по-голяма от това, което получаваш.

19.   Преди 1 година изпаднах в такова положение. Трябваха ми за здравето. Не можех да тегля от банка/ не бях на трудов договор/, нямах какво да заложа или да продам. Остана ми варианта да искам от близки и приятели. Беше гадно, малко унизително, но успях да ги събера. Свърших си работа/т. е. проведох си необходимото лечение/ и също така видях кои са хората, на които мога да разчитам.
Постепенно нещата се нормализираха, с повече труд и усилия успявам да си връщам заема лека-полека.

22.   Много-странно, 3000 за 2 дни. Аз съм на 13 от сека казвам, за да си решите трябва ли да го четете.
Спорен мен вариантите са няколко.
1. Да изискаш колкото се може повече пари от приятели и познати (малко по малко), после отиди в заложна къща и измъкни колкото можеш, и за финал ако не си събрал 3 000 лв. отиди в банката невярвам да не си събрал поне 1 000-1 500 че да не ти отпуснат още малко.
2. Измами ( не е за препоръчване). например.
Например наркотици, грабеж на магазинче или тн., измама по интернет- да продаваш скъпо акаунти за игри които не съществуват, покер, сварка, и най лошия законен начин според мен до който може да стигнеш- продажба на бъбрек).
3. кола на заложна къща, компа, телефона, телевизора, хладилника, микровълнова, двд-устройства и тн.

23.   Значи ако всички горе посочени варианти (заложни кащи, заеми и т. н. ) не се получат остава само обир. Кво да се прави човек като е притиснат в ъгала се стига до краиности! Слагаш маската с газов пистолет и... касмет!!!

24.   Много ми е интересно дали авторката на историята е още тук... имам един въпрос, той по-скоро е ей така за обсъждане.

И? Какво от всичките тези притеснения тогава има значение сега след 7 месеца? Какво значение ще има след година и седем месеца и какво след седем - просто спомен за премината трудност.

Трябва да се отучим да се тревожим и страхуваме. Нещата винаги се нареждат, винаги им решение на всеки проблем. Щом нещо сее изпречило на пътя ни, веднага някъде встрани се е изправило и решението.

Плам

25.   Коментар 18 е много прав.

26.   Така е! Нищо не е на живот и смърт! Аз също имам дългове и от личен опит знам, че стила на кредиторите е точно такъв - да те притискат и да ти поставят неизпълними условия и срокове! Разчитат, че ще се паникьосаш и ще изровиш някакво скътано златце, ще продадеш забутан имот или ще мобилизираш близки, приятели и познати! Но какво става, ако наистина нищо нямаш? Какво ще ти вземат? На босия цървулите? Нямат сметка да те ликвидират дори, защото мъртъв длъжник не връща пари! Свиркаш си и си живееш живота и нещата сами ще се подредят! Само за справка - Всички, ама абсолютно всички държави по света са затънали в дългове, като се почне от баснословният дълг на САЩ( който дори цифрово не може да се назове ), мине се през Япония, държавите от ЕС и т. н.! И какво? Да не би да е спрял живота? Печатат си пари, пускат си разни дългови хартийки, наречени облигации и си ги разсрочват с години напред! Всички знаят, че тези дългове никога няма да бъдат погасени и на 10 %! Но се продават разни емисийки и така рискови фондове и спекуланти печелят милиарди и си намират работа! Все някога на някой ще му светне и ще се сложи край на тази идиотска практика и всички дългове ще се нулират и ще се започне на чисто! Сигурен съм, но не знам дали ще го доживея! ;)

28.   Сядай на улицата да просиш, като на плакат напишеш за какво са ти парите, все някой бизнесмен ще ти даде или от тоз, оня ще се съберат.

32.   думни някои магазин като ти трябват толкова няма законен начин по който да ги изкараш за 2 дена освен кредит ;)

33.   според мене се хвани на работа ако не си достатъчно голяма потърси у вас някъкви предмети които вече не използваш и ги продаи а друг вариант е да поискаш от родител родителите ти винаги ще се застъпят за теб в каквото и да си се забъркала

35.   Много време е минало, но искам да кажа само едно нещо- Винаги може да се направи нещо!!! Ако някой те изнудва- отиваш в полицията и казваш всичко ДО НАЙ- МАЛКИЯ ДЕТАИЛ, малки сте и не разбирате, но вече държавата работи в интерес на обществото и няма да ви обърне гръб ако ще да си имаш работа с премиер.

51.   Мили хорица спрете да се тревожите напразно за неща, които си имат решение. В живота е имало и ще има трудности и това е.

ВСЕКИ ПРОБЛЕМ ИМА РЕШЕНИЕ
прошетете и номер 24

52.   почни работа на много места.

56.   Имам свободно време и гледам да избия някои лев не знам дали на някои не му трябват пари всеки иска