Споделена история от Други

Каква е целта на подобна информация в темите
Прави ми впечатление, че много теми напоследък започват с нещо от сорта на "работя добре платена работа, живея в собствено жилище, изглеждам добре, висок съм 185 см, ателитечен съм, спортувам". В повечето случаи тази информация няма никакво отношение към темата. Не разбирам защо се дава и защо е толкова важно това.

Коментари

1.   Тя и почти всяка женска тема е - много съм секси (каквото и да значи), поддържана, имам обожатели... Повечето теми малко или много се въртят около другия пол и техните автори явно държат да подчертаят, че поне в техните собствени очи са си супер и не разбират защо нещо им се случва.

2.   Според мен е, за да се намали до минимум критиката в коментарите и да бъде оправдан някакъв провал в личните отношения/работата. Къде на съзнателно, къде на подсъзнателно ниво... Не че на мен не би се приискало да си включа подобни плюсове в евентуална тема тук, но бих го направила в хода на историята, а не в началото по такъв начин

3.   За някои теми е необходимо за общо впечатление за човека за да се даде по-коректно мнение.

4.   За връзките има значение, ако имаш гореизброеното и си сам, значи нещо тотално в характера ти куца.

5.   От коя планета падаш?? Има си отношение тя, има си много голямо отношение! Има, защото точно такива са изискванията на всички жени, за да пуснат на някой мъж, и ако не отговаря на всички тях до едно - чао чао, няма секс. Освен всичко описано (ти вече спомена бруталната физика) трябва да има и своя собствена кола, татуси, брада, фиешън прическа и дрехи, да друса, да пуши, да пие, да се бие за щяло и нещяло, да псува, да слуша чалга, и да има куче. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да има куче. Почти всички са върли кучкарки и природозащитнички и се подмокрят, когато видят някой мъж с пес, това им създава илюзьорно чувство, че ще е достатъчно отговорен, за да се грижи за дете и цяло семейство. Което е идиотско и не подлежи на никаква логика, ама иди ги разбери жените с тяхната тъпа "логика", лишена от всякаква логика. Имат и още 3333 изисквания, ама не ми се изброяват сега, че ми се спи... Сериозно, ти да не си бабичка на 80 или 10 годишно лапе, че да не си наясно защо се пишат тия неща? !

6.   Аз ще ти обясня, целта е тези хора да получат някакъв съвет как да се подобрят или поправят някоя грешка защото са самотници и търсят половинката си. Въпреки абсурдните изисквания на жените в днешно време такива като нас (аз също съм един от тези, за които питаш) с посочените характеристики пак съм сам и не мога да намеря партньор, макар че ги покривам. Не е нормално да отиваш към 30 или да си над 30 и да си самотен, работа и вкъщи постоянно. Уж имам собствен апартамент, не лоша кола, добри доходи, добра визия и пак греда. Та така, затова тези хора ги пишат тези неща за да може някой да им даде по точен съвет, макар че в повечето случаи няма какво да те посъветвам защото ти си ок. Имам чувството, че целия тоя процес е умишлен и идеята е да се намали населеното на земята и затова в днешни дни е такава пропадия навсякъде, лицемерни хора, изневери, постоянно ти говорят за свобода, почивки, да не си борбен, да нямаш дисциплина и при най-малката трудност да напускаш и търсиш "по-доброто" сиреч по лесното. В кофти време живеем децата на 90-те.

7.   Нямам идея, но съм висок 183см, тежа малко над 104 кила и не съм атлетичен. Тренирам когато мога, ама не мога много, на 35 съм и не работя особено платена работа. 2600 лева чисто, които не ми стигат. Семеен съм засега, с едно дете. Не знам защо дадох тази информация...

8.   Да се похвалят какви са умни и красиви.

9.   Защото повечето от коментиращите имат презумпцията, че авторите на темите нямат тези пособи и го коментират като решение на проблема

10.   Пази се от горещините, не ти се отразява добре на мозъка! Тази информация обикновено се дава в случаите, когато автор на тема в която споменава тези неща не може да си обясни недобро отношение на жените към него примерно, при условие, че разполага с условията и статута той да е желан от тях.

11.   Да да, то ако се заслушаш, тука всички са по 190см, със сини очи, нацепени и изкарват мин по 10К на месец.. Ама реалността..

12.   10, в последната такава тема автора си има приятелка и пак е започнал по този начин.

13.   Номер 5 може ли да изброиш и другите изисквания, че ми стана интересно? :)

14.   Жена, атлетично тяло, висока 160 см. Имам собствен дом, живея чужбина, работя си хобито, изглеждам грешно добре.
На въпроса: не знам.

15.   14, местя.