Споделена история от Други

Жени, какво слагате на масата?
Жени, какво можете да предложите на един мъж във връзка? С кое правите компромиси и с кое не? Какво давате на мъжете, че да изберат вас?

Коментари

1-50 от 63

1.   Аз залагам на простите неща, с едва няколко съставки. Примерно - пържени кюфтенца (те по-скоро са печени в еър-фрайъра) със салатка от домати, чушки, мъничко лук и много сирене.
Друг път - сваря броколи, после ги запичам с малко течна сметана, солчица и пилешко. Става перфектно - леко, вкусно, засища, но не тежи на стомаха.
Месо задължително трябва да има - на мъжете им трябват протеини. Колкото по-леко (риба, пиле), толкова по-добре! Съотношението месо къмто зеленчуци трябва да е някъде 1 към 3-4. Така е според Зоната и според правилното хранене.
Правя и постни, примерно някаква "мързелива" версия на Имам-баялдъ, но там вече си е повече играчка откъм рязане на зеленчуците.
Пък и вече има пици, има Джиков, има Хепи, Икигай...

2.   Тук нещо изходната позиция е тотално сбъркана. Не се състезавам, не се пазаря и не наддавам за мъж. Щом сме се избрали един друг, тестваме, дали си пасваме и дали се получават естествено и леко нещата. Или става или не става. Ако ще се чуди, по-добре да си върви по пътя. Каква ще е тази смешна връзка, дето аз ще го разубеждавам да не избере друга. Ми ако му е вързала друга и я иска, нека си ходи по-добре при нея тогава. Това не е търг, че да обещавам и наддавам. Аз искам моя човек да е сигурен, че иска само мен. Щом той има съмнения, дали съм неговия човек, значи най-вероятно не съм. Обратното също важи - ако имам съмнения, че е моят човек, то най-вероятно не е - какъв смисъл има тогава да го карам да ми се доказва и да ме убеждава, че по-добър от другите мъже. Ако наистина го исках, това би било излишно. След като не го искам, защо да губя и моето и неговото време с глупости. Връзка, която започва като сделка е обречена. Продължаваме просто да си търсим половинки и толкова.
Или си пасваме и стават нещата без изчисления, пазърлъци и жертви, или кой откъдето е.
А ти авторе, както го поставяш, ще кажеш че кастинг ще провеждаш. Това не е бизнес, не е наддаване. В реалността не стават така нещата. Или поне ако искаш нормална връзка. Извращения иначе всякакви.

3.   Какво да му предложим, компания, секс, време?
Мога да му сготвя, но не съм му майка, много мъже искат жената да прави всичко вкъщи, но ако кажем, че сметките са негови, тогава жените били меркантилни.

4.   По принцип никога не съм била в очакване да бъда "избрана" хаххаха това или се случва двупосочно или не. Не клякам, не се "рекламирам" не минавам втори пък ако е пропуснала да се влюби от пръв поглед.
Не приемам и не правя компромиси със зависимости-алкохол, дрога, комар.
Не приемам и не прощавам изневяра-освен неуважение към мен е и кражба на свободната ми воля и време.
Сега дори почти за нормално се пробутва, че един шамар не било нещо кой знае какво. Е, един шамар на наго може да му коства ръката и без грам жал от моя страна.
Какво давам- абсолютна откровеност и коректно отношение, дори ако не му харесва да съм толкова откровена.
До него съм дори ако е паднал в ада... Дори ако иска да ме освободи за да не страдам с него. Аз съм там и ако трябва з а косите ще го дърпам нагоре, но ще излезем заедно, пък после ако иска-да си ходи, негова воля си е.
Никога не подвеждам, не лъжа, не бутам ножове в гръб.
Той трябва да уважава и приема моето уважение и любов към мен на първо място, аз давам същото и не се съгласявам на по-малко.

5.   Айде, Кифльо пак е отворил лексикона (въпросника на нарцисиста, a. k. a какво ще получа АЗ).

6.   Дом, храна, подкрепа, семейство, грижа и още много неща, ама вас ви мързи даже и масата да донесете.

7.   Губиш си времето, ще ти отговорят с контравъпрос в същата насока.

8.   Първо съм умна. Изглеждам сравнително добре и се поддържам, но външността е въпрос на вкус. Отлична къщивница съм. Изключително съм надарена откъм вкус и естетическо чувство - всеки дом мога да го превърна като от списание със сравнително нисък бюджет. Поддържам дома си на ниво. Готвя отлично. С мен може да се проведе съдържателен разговор. Лоялна съм, емпатична и отговорна. Грижа се за околните. Издържам се сама, но финансов гръб ще ми се отрази добре, без да изпадам в ролята на принцеса. Не съм прекалено ревнива - смятам, че всеки носи глава на раменете си и, ако някой се чувства щастлив с мен, няма да търси щастие другаде. Кой каквото прави си е за негова сметка. Недостатъцие са: пинякога се изнервям, не съм много общителна, не съм и постоянно усмихната, понякога имам склонност да драматизирам. Но ако имам подходящ мъж до себе си, който да ми дава увереност и сила, тези проблеми изчезват.

9.   Необходимите неща.

10.   Питай баба си. Ще ти даде много по-добри съвети от коя да е съвременна жена.

11.   Слагам на масата, каквото поръчаме. Ежедневно хапваме доставена храна от хепи, рафи и спагети китчън. Често се глезим с морски дарове, телешки стек или суши. Мъжът ми е успешен, мениджър в семейния бизнес на баща си е, отделно се занимава и с политика, дори беше част от листоте на ДБ. Та така - който както си постели. Ако мъжът е успешен няма да иска половинката му да мирише на мусака или пържени кюфтета и да се излага да пазарува кайми, брашна, яйца и прочие.

12.   Като мъж ще ти кажа, че почти нищо друго освен един гол секс не дават на мъжете. Жените са крайно егоистични и бездарни. Затова само взимат и искат от нас. По-скоро питай какви главоболия създават?

13.   С нищо не искат да правят компромиси. Затова и е пълно с толкова много сами жени.

14.   Заради такива въпроси се радвам всеки ден, че се омъжих. Г-н автора е пореден екземпляр на модерен български мъж. Ухажвай ме, доказвай ми се, дели си сметките с мен, вози ме с колата ти.. нямам дом, стабилна работа, вероятно и съм с посредствено образование, но много се страхувам жените да не ме искат за облаги, които нямам, вероятно няма и да имам. Търся си жена с която да “градя” - под градя разбирай експлоатирам докато я карам да чисти, готви, ходи на работа, плаща сметки и гледа децата сама. Бонус и, че половината вече не могат да шофират, да плуват, да запалят едно барбекю и общо взето са един недоразвит придатък, който прави нещата, които прави всяка жена по-бавно и по-скапано. Маминка да е жива и здрава да ви отгледа до старини, че иначе сте за никъде.

15.   11 Защо да се излага, за мен да готвя е много приятно. Да си знам аз как съм сготвила, какво слагам, а не някъде да ми готвят, да знам дали е чисто. Да знам какво слагам в храната.

16.   Живеем в 21-ви век, не в 10-ти. Няма роби, нито мазохистки вече. Това е мислене на нарцистичен садист.

17.   11, ха-ха, и като те изрита един ден ще замиришеш на свинска мас трета употреба! И какво си мислиш, че като е в "семейния бизнес" не могат да го уволнят или да фалират ли?
Ей такива лумпенизирани "късметлийки" са ми безкрайно смешни, а понякога и жалки...
Колкото и да е "успешен" един човек или партньорът му - ако не е вързан в ръцете и в главата като стоножка, може да се "прежали" да приготви нещо, и то да го направи добре, без да "мирише на мусака".
Да не говорим тези "хепита" колко са солени и на практика - вредни. Ще го вденете след 20-30 години, обаче...

19.   Едно време свекърите са ходели в домовете на момата която са харесали и са излагали това което предлагат, какво ще дадат на момата, какво ще получи бащата в замяна и т. н. Най-имотните са имали най-хубавите моми в селото. И на пук на схващанията жената не е била слугиня, а на нея са й слугивали. Днес Ганьо стои с ръце в джобовете и чака жената да каже какво предлага. На такива като теб, авторче не предлагам нищо. Даже и времето което отделих в темата ти е много. Пусни си снимка на чушката и се обяви на търг. Е. ти жените са днешните мъже. Пази Боже от мъж. По-добре сама отколкото с такъв като автора

20.   Падам от смях, да ни били избрали. Жал ми е за male centered жени точно колкото са ми смешни self centered мъже. Ама за всеки влак си има пътници, свиркайте си и мама 2 ще ви почука на вратата.

21.   Лятно време повече салати с пържола, риба, скариди, и по-леки храни, а зимно време повече ориз с месо, макарони, пиле с картофи, кюфтета с някаква гарнитура, гледам да ги редувам. Не обичам готова храна, предпочитам лично аз да си я приготвям. Но гледам почти винаги да има месо, мъжете не могат без месо.

22.   Въпросът какво слагате на масата подбужда друг въпрос колко е голяма и луксозна тази маса. За да разбере човек какво може да се сложи на нея.
Както мъжете не могат да предложат една и съща по големина и стойност маса, така и жените няма как да сложат едно и също на масата!
Та ако мъжът прелага маса от 5 квадратни метра сложена в салон, който се намира в къща с над 500кв РЗП предложението е едно, и положеното на масата ще съответства.
Обаче ако мъжът е обърнал една касетка, в мазето което е наел под наем, постлал я е със стар вестник и нарича това маса, няма как да изисква кой знае какво да се сложи на "масата".

23.   Номер 12, изключително нелеп коментар, май си поредния Андрю Тейт за бедни. Една жена дава изключително много на мъжа до себе си - любов, подкрепа, увереност, уют... Съвременната жена хем работи и изкарва пари за дома, хем ражда и отглежда деца, хем готви и чисти, хем си сменя сама гумите на колата, защото днешните мъже май само знаете да питате какво ще ви се даде наготово. Отделете повече време за себе си, усъвършенствайте се, така че безбожното ви самочувствие да има някакво покритие, пък тогава няма да се налага да питате хората какво слагат на масата и какво не.

25.   Аз не чакам някой да ме избере, нито се конкурирам и предлагам, нито си търся мъж. Ако с някой случайно се харесаме, добре, както някой по-горе каза. Аз водя много висок стандарт на живот за България, имам си пари, мога да готвя всичко, да си чистя сама, деца не обичам, не ми пука дали ще правя секс или не, не ми е самотно да съм сама, а ми е забавно и приятно, имам добър характер, интелект, държа се добре, имам маниери, хобита, образовам се. И въпреки, че имам всички тези неща, аз никога не бих се опитвала да купя някой с тях, ако някой ме обича наистина нека ме приеме безкористно, а не аз да се боря за него и да се правя на жалка, чакайки да бъда “избрана. В днешно време не знам какво ви става, навсякъде в интернет мъжете питат жените какво предлагат, ами какво да предлагат-вие отивате при тях и ги заговаряте, значи е важно вие какво предлагате, някои от нас и без мъж да сме ни е все тая, а и морето е пълно с риба, ако не е този има още стотици на опашката зад него, които ще са дори и по-добри от него. Връзката не е “Какво предлагаш”, “Какво мога да взема”, връзката е да си паснете по характери и да се обичате истински и уважавате и да си помагате един на друг, който с каквото може и ако на някой не му изнася е готов да не се занимава и да си намери друг човек, който му пасва

26.   Заглавието на темата кърти..
Слагам хляб, салата и сирене.

28.   "Една жена дава изключително много на мъжа до себе си - любов, подкрепа, увереност, уют... "

От четирите само любов съм получавал, колкото да се каже, че не е без хич. Говориш наизустени неща, които на практика не се случват или много рядко само на определени хора. Изчисти си очилата, че са ти се замъглили.

29.   Темата е писана от жена и е напълно сериозна. Виждам, че повечето жени започнахте да пишете гневни коментари вместо да отговорите адекватно на въпросите, което говори, че повечето жени са избухливи, злобни и си вярват прекалено много. Наистина ми е странно как печелите мъж с такива качества, но най-вероятно сте лицемерни пред мъжете и затова ви харесват. Доста подло. Затова има толкова разводи, защото накрая жената сваля маската от лицето си.

Авторката

30.   Аз лично намирам за особено забавно как една солидна част от коментарите интерпретират въпроса твърде буквално и се получават 2 теми. Не, че е лошо де, по това какво яде и готви някой може да си направиш доста изводи. Иначе номер 29 сумаризира моя практичен опит и наблюдения.

31.   Без женската енергия мъжът е празен контейнер... Не, няма да обяснявам, който разбрал-разбрал.

32.   31, не позна! Отдавна съм без жена и се чувствам изключително "изпълнен". Само докато е с жена, мъжът може да се почувства изцяло изцеден от към сили, пари, време, нерви, здраве, спокойствие и всички онези неща, които номер 23 претендира, че жените давали на мъжете.

А ти си явно някоя заблудена феминистка, която си мисли, че щом мъжете я гонят, значи много струваш. И тук грешиш. Мъжете искаме само две неща - секс и някой да се грижи за децата ни! Има жени, които стават само за секс, други горе-долу за майки и трети, от които нищо не става. Ти явно още си по-младичка и те искат за секс, но времето ти изтича. Максимум до 35 ще креташ по тоя начин, след това ще си търсиш треторазрядна работа.

33.   Кюфтета в бял и доматен сос, мусака, баница със сирене, баница с тиква, пица, домашна пита, мекици, зеленчукова и пилешка супа, картофена крем супа, бисквитена торта, домашен шоколадов крем и други неща. Не правя големи компромиси със солта, защото ако е безсолно, можеш да си добавиш допълнително, а прекалено многото сол задържа вода в организма. С другите подправки правя почти всякакви компромиси. :)

Black Sabbath

35.   32, беден мозък, беден живот ще ти е... И не, нямам предвид парите. Ти обрисува себе си проектирайки се върху анонимена жена... Жалка работа.

36.   Партньорство предлагам и това очаквам. Другото е споделяне на задълженията. Хората се избират взаимно, не желая да ме избират или да се боря да задържам някого в живота си.

37.   Като цяло и мъжете, и жените предлагат минимума, който според техните обяснения имат така или иначе независимо от това дали имат жена или мъж до себе си. Следователно, предлагат ли изобщо нещо? По моите наблюдения повечето се вземат просто да го/я отметнат от списъка, да не е без хич.

38.   Всеки влага във връзката си това, което може и не му се свиди:) Когато има повече безкористност от двете страни, което означава повече любов и емпатия - нещата се получават и обратно. Това което не бих допуснал на масата си е дама като номер 11 - не пожелавам такъв партньор на никого - нисък интелект и явни неумения, които по някаква извратена логика се опитва да представи като преимущества, гарнирани със самочувствие без покритие.

39.   Лесно е, почти от пръв поглед отпадат много мъже, на които бих сложила каквото и да е на масата.
От първи разговор отпадат още повече, а на втори вече знам дали искам въобще да проектира някаква маса, на която евентуално бих подала нещо...
Знам точно какво търся, защото знам и какво предлагам.

40.   До 39
И сега е достатъчно само да кажеш какво предлагаш? Не е трудно да се досетим, че е една гола п*тка с много изисквания, префърцунено и арогантно поведение (което си личи и от двете изречения тук, които си драснала), с една голяма добавка "МЪРЗЕЛ", който очевидно не подлежи на коментар от твоя страна. Търсиш си донор, защото сама си неспособна на 5 стинки работа.

Много сте зле днешните жени. Нямате бащи, никой не ви е научил на нищо стойностно. Готови сте да проституирате, за да се издържате, което от своя страна го казвате "даване". Да, даване на п*тка и временна компания на мъже, но това си е проституция. Проституират само най-изпадналите жени.
Проститутките не са за уважение. Напротив, за присмех са и за сочене с пръст. Винаги е било така, така ще и бъде.

41.   40, а какво предлага мъжът? Един амортизиран орган? Дето не се знае още колко живец има в него? Имоти, яхти, лимузини?
Масово мъжете си търсите Маминка да ви дондурка.
Уж не уважавате проститутките, а само по ескорти и жрици ходите, защото иначе никоя не ви дава с тоя характер и визия.

43.   40, баща си имам и съм учена на доста стойностни неща, които явно твоите родители не са те учили, затова и попадаш на неставащите жени, чието поведение проектираш върху мен. Не, сладурче, не се познал и много ще те разочаровам в така изгарящото ти желание да съм боклук като жените, които харесваш и това е изцяло по твоя вина, само че нито съм мързелива, нито предлагам просто една гола п*тка, нито проституирам или съм готова да проституирам. Това всичкото са жените, които ти харесваш, а пък всеки мъж си заслужава жените; за тези ти неуспехи са виновни твоите родители, защото теб не са научили на нищо стойностно и затова няма с какво ти да привлечеш стойностна жена. Явно майка ти е олицетворение на жените, които описваш, щом попадаш само на такива, а може би ти нямаш баща или няма нищо мъжко в него, което да предаде на теб, за да си на това положение.

Аз не само, че не проституирам, ами никога не съм правила секс за една нощ било то за кеф или за пари. Ако бях мързелива, нямаше два месеца да работя без нито един почивен ден и да карам и двойни смени по 13- 14 часа, защото няма кой да работи, а когато пък има, да върша и част от неговата работа, защото го мързи и все на мен се разчита. Работя като барман в механа - семеен бизнес - и именно защото е семеен, се разчита повече на мен да си върша работата. При оборот от 12 хиляди лева за денонощието, съм издавала поръчки сама. Къде видя мързел? Издържам се сама с честен труд, не проституирам, не си лягам със случайни мъже и никога не съм разбирала защо една жена би си причинила да си легне с някакъв, когато вероятно удоволствието ще отиде за него, а не за нея. Не смятам, че нито един мъж заслужава това чрез моето тяло, ако ще да е богат, красив и така нататък.
Винаги жените, които имаме поне някаква стойност, биваме отъждествявани от вас, българските мъже, като мързеливи и проституиращи жени, а жените, които са такива, биват уважавани от вас. Казано по друг начин- за да попадаш постоянно на неставащи жени, значи първо си преценил по някакви начини, че са ставащи, а за да не попадаш на ставащи, значи предварително си ги определил като мързеливи проститутки, както направи с мен и то без грам да ме познаваш. А на проституиращите коври даже и шанс ще дадеш, защото в главата си си преценил, че "стават". Вероятно си попадал на ставащи жени, но ведната си ги определил като неставащи, мързеливи проститутки.
Все на жените с леко поведение давате шансове, все с тях се занимавате и знаеш защо? За да се доберете до лесен секс, а после, когато решите, че искате нещо повече от секс за една нощ, обвинявате цялото женско съсловие, че жените, които мъжете харесвате и с които сами избирате да се занимавате, не могат да ви дадат повече от това. Е, не е ли курвенско вашето поведение, с което се опитвате зорлем да си легнете с тези еднодневки, хвърляте толкова старание по тях и в резултат те започват да се имат за богини, просто защото мъжете сте достатъчно тъпи, че да обсипвате същите с комплименти и добро отношение. Че защо им е на такива да предлагат нещо повече от просто една гола п*тка като и това им стига, за да получат това, което искат, от вас мъжете. Една гола п*тка им стига, за да получат така желаната валидация от такъв като теб, който си мисли, че е разгадал жените, но всъщност нищо не разбира щом попада само на к*рви. А тези, които предлагаме нещо повече от просто гола п*тка? - ние за мъжете сме "мързеливите проститутки". Така да бъде, но от това тъпо мислене накрая заслужено страдате мъжете.
Самички сте си виновни мъжете и самички си правите цялата тази мизерия с жените.

Black Sabbath

44.   41, не отклонявай въпроса с въпрос, подла, нагла змийо! А какво предлагаш ТИ?

47.   44, ами отговарям, но ме пускат коментарам
Ето, опитвам още веднъж: НИЩО! За ганьо дори не минавам около масата!

48.   44, ти отклоняваш въпросът с въпрос, змей.
Много се изнежихте бг мъжете. Все да ви коткат като жени, каквито искате да сте. А насреща- един бракуван орган, изцеден финансово, емоционално и психически нисък табуретчо.

49.   47, ето, най-после някоя разпоретина в прав текст да си признае, че не предлага НИЩО в замяна на всички претенции, които разисква, бравос за честността! Е браво, Ганке, с НИЩО и ще си останеш!

48, не ми кради думите, змия проклета, аз го казах пръв. Вие пък бг жените нали не се изнежихте през последните 35 години. Не щете да чуете за кухнята, некадърни сте едно яйце да изпържите, мързи ви един стол да преместите, ама знаете да скролвате по тик ток и да тъпчете дюнери и кока кола по цял ден. Вие затова и сте толкова дебели и затлъстели. Трябва ви само женска казарма, ама пак с мъже-старшини, да ви научат на ред и дисциплина, и бързо бързо ще влезете във форма.

50.   49, виждам, че процесът "мислене" не ти се отдава, четене с разбиране на кратки и ясни текстове-също.
:))) ще добавя още малко, покриват ми се всички претенции, съжалявам, че това може би ще развали злостничкото ти удоволствие от измисленият от теб сценарий за моят живо хахха
Ха познай сега:какво ти казвам?

51.   49, има логика жена да се изнежи. Ама мъж-това е извращение. Толкова отчаяно искаш да си прав и над.... Ако не беше смешно, щеше да е тъжно. Змията е готино създание, това е комплимент. Мерси, гущер.
На вас ви трябва казарма. Жалко, че вече я няма. Някой да ви научи да бъдете силни, смели, да не хленчите за Мама. Да сте отговорни за нещо, различно от колата и телефона.
Масово мъжете тук сте ниски, плешиви чалгари, облечени в суитчъри и анцузи. Като табуретки-еднакви на височина и ширина.

52.   50, то на думи няма жена в Споделито, дето да не "покрива". Всички все покриващи, силни, умни, независими, богати и преуспели бизнес-дами. Всички тука сте все от перфектна по-перфектна, елита на елита направо. Все философия и психология учили, по всички въпроси всичко знаят, насън да ги удари човек веднага психоанализ ще почнат да му правят. А в реалността са дебели, грозни, черни, ниски, безработни дропли, които не знаят как да си оправят собствените бакии, ама знаят да изискват от мъжете да били богати, самостоятелни и преуспели, когато самите те не са такива и не могат да предложат същото. Не е важно какво казваш, а какво правиш, а жените винаги правите точно обратното на това, което казвате. Затова си има поговорка "не ги слушай жените какво говорят, а ги гледай какво вършат", и е съвсем правилна.

51, само жена може да изтърси такава простотия, че змията била "готино" създание. И какво й е "готиното", ма!? Като те ухапе веднъж и умреш в агонизиращи болки от отровата, тогава ще видиш колко е "готина". Змията е символ на злото, коварството и проклетията, още в Библията пише, че тя е изкушила Ева да отхапе от забранения плод, и я е подканила да даде и на Адам. Така че не, изобщо не е комплимент, приемай го като обида, от която трябва да те е срам. То така или иначе жените и змиите сте си симиларни в това отношение - еднакво долни, подли, зли и лукави, и двете творения на Дявола.

"Масово мъжете тук сте ниски, плешиви чалгари, облечени в суитчъри и анцузи. Като табуретки-еднакви на височина и ширина. "

Такива са само топ батките, по които тичаш ти, които не съставляват повече от 5% от мъжкото население тук. Останалите 95% мъже са си нормални, ама жените не искате и да чуете за тях, защото са ви "скучни" и прекалено добрички, и няма какво да поправяте в тях. С лошата батка си е друго - интриги, изневери, скандали, стрес, драми, сълзи и сополи - жените обожавате това. И си го заслужавате.

53.   52, не всяка змия е отровна. Учи се в училище. Напиши в Гугъл и се ограмоти. Комплимент е, защото е кораво създание, гъвкаво. Изискано.
Описаните от мен мъже са 95 % от преобладаващите. Хем невзрачни, хем с много изисквания, хем злобни. Някоя им е виновна, че са ниски, нямат коса и не ги харесват жените, ако не си платят. Някакви мижави 5% са красиви, ама те са обратни.

55.   53, не знам защо не ми публикуваха коментара, като нямаше нито 1 обида, ще се опитам да го пусна пак, дано тоя път вече да го одобрят.
Не ми се прави на много умна, щото не си по-умна от мен. Нито за змиите, нито за мъжете не си права. За боа чувала ли си? Тя не е отровна, ама пак е смъртоносна, защото е дебела, жилава и може да се увие около теб и да те удуши до смърт. Не, не е комплимент, обида е.
Мъжете, които си описала не са 95%, ами само 5% от топа на топовете батки, които преследвате 100% от жените. Ти лъжеш и го извърташ както на теб ти изнася, но много добре знаеш, че аз съм си прав.

56.   55, къде си виждал боа на живо? В зоопарка, нали? Зад огради и стъкла. В градът няма как да ти налети боа през терасата на панелката. Още по-малко в тая страна.
Къде го тоя топ? Масово бг мъжете не ставате на външен вид и то е видно с просто око. Ниски, без косми по главата.
Нека те преследват и теб. Потруди се малко.

57.   56, а не ти ли хрумна, че може и да живея на село, в къща, на земно ниво, а, "умнице"? И да, виждал съм дебел смок на живо в собствената ми къща, разсякох го на две с правата лопата. Бас държа, че ако ти беше на мое място, щеше да се наакаш от страх. Всички лигави градски кифли сте такива.

"Ниски, без косми по главата. "

Такива сте жените в България, не мъжете. Освен това сте дебели, грозни, черни, рунтави, космати като орангутани, злобни, прости и тъпи. Мъжете сме си наред, нищо ни няма. Даже сме прекалено перфектни за вас, не ни заслужавате.

58.   Сподели-то става все по трудно за четене заради ей такива екземпляри като тази откачалка дето във всяка тема тръби, че "бг мъжете били грозни и не ставали" (все едно тя пък е въплащение на Джоли) и един друг такъв пациент дето се пени твърде много на такива, и си позволява тон който не прави чест на нито един мъж. По мое мнение, почти всяка тема се изражда в битак дето ей такива вдигат доста грозничка какафония.

Понякога си мисля, че е най добре да им направим една специална тема на тези, та да си излеят енергията. Явно им липсва по пълнеценна среда за изява. Туко виж остналите теми са се поизчистили и биха се дискутирали точки по темата, без излишни лични нападки.

И в този дух, по темата : лятото - салати, зимата - супички и баница. Разнообразявам с ориз със зеленчуци, мусака, понякога седмица на плодове, добре ми се отразява. Обичам сам да си готвя. А на другата маса - ами уморих се да "нося неща" на тази маса. Предимно защото днешно време запознаствата с по сериозна цел могат да се сравняват с с кандидатсване за работа в Гугъл, за мъжете, а за жените - онлайн шопинг дето основно суайпваш с пръстчето. Затова се научих да правя и цели маси, в пряк и преносен смисъл. И с изненада установих, че ми носи повече удовлетворение и вътрешен покой. Фактори, с които вече не бих направил компромис.

1-50 от 63