Споделена история от Други

Жени, какво слагате на масата?
Жени, какво можете да предложите на един мъж във връзка? С кое правите компромиси и с кое не? Какво давате на мъжете, че да изберат вас?

Коментари

51-63 от 63

59.   Коментар №8 е ясен, съдържателен и откровен.
Само липса едно - телефонният й номер, за да я потърся.
М33

60.   57, ясно е какъв си като каза къде живееш.
Аз жена без коса не съм виждала изобщо. Но всеки втори мъж е без. Описал си май мъжете с тия характеристики. В огледалото ли се гледа?

61.   Хората или се харесват или не. После ако се заобичат създават семейство. Няма схеми, поне при нормалните хора, които знаят какво искат и са честни.

62.   58, медицинско образование ли имаш, че раздаваш диагнози?

64.   60, като казвам жените, значи имам предвид точно ЖЕНИТЕ, не мъжете. Ти на български език можеш ли да четеш? Или си от някой друг не чак толкова грамотен и образован етнос, и изпитваш затруднения при четенето на книжовен български?

65.   Забравих да допълня - не виждаш, защото носят перуки. Иначе бъди сигурна, че поне 90% от жените им окапва косата още на 30-35 от нездравословния начин на живот, който водят, наркотиците, алкохола и цигарите, които поемат, които ги състаряват с 50 години. И ти може да си такава, затова сега се обиждаш.

66.   65, жена с перука може да носи, ако има онкозаболяване. Къде виждаш по улиците тези с окапали коси, освен мъже? Докато мъж с перука е често срещана гледка. Не си измисляй медицински неща, защото е смешно.

67.   66, не аз, а ти си тази, която си измисля. За какво си мислиш, че всяка втора на 30 носи екстеншъни с всякакви шарени цветове (червен, зелен, лилав, син)? Това е ясно, че не е истинската й коса, а е перука или присадена.

68.   66, мъжът и да е плешив му отива повече, отколкото на жената, все пак е мъж. Жена без коса изглежда отвратително грозно, не е естетично, нито женствено. Много жени обичат и гологлави мъже без никаква коса и ги предпочитат, пред тези със. Така, че загубата отвсякъде е за вас, жените.

69.   Страхотни глупости са писани тук. А жените с перуки на 30-35 години вече ме накараха да падна от смях.

Гледам Кифльо и верните му дружки - женомразци са се развихрили с пълна сила и плюят жените на поразия, макар да знаят, че те ако не си платят на проститутка, единствените голи жени, които ще виждат ще са пластмасовите порно актриси.

Иначе, какво значи "какво слагам на масата"? Има за всекиго по нещо. Който трябва вече яде от масата. Който разбрал - разбрал. ;)

71.   "Страхотни глупости са писани тук. А жените с перуки на 30-35 години вече ме накараха да падна от смях. "

69, няма нищо глупаво, нито смешно в това, защото това е самата истина. И това не съм си го измислил аз, а е написано в сайта на възможно най-женската, феминистка, политкоректна медия на света Deutsche Welle. Ето, чети и плачи:

https://www. dw. com/bg/kosopadt-pri-zenite-kakvi-sa-pricinite/a-67133564

Само ще ти приложа един цитат, за да се увериш, че съм прав:

"Той може да се прояви и много рано - още на 30-годишна възраст. "

72.   66, знаеш ли какво значи екстеншън? Ползвай гугъл.
Това е допълнение към косата, удължение, а не основната ти коса. Ти изкара жените на 20-30 Амгъл. Падам. :)

73.   Те са под масата. Пияни-заляни чалгари с каруцарски речник, които нахално преследват жени на улицата и избиват комплекси на всяка срещната. Неприятно.

51-63 от 63