Споделена история от Други

Това е Гласът на Връзкария!
Тази година в Гласът на България е пълно с участници връзкари. Смешно ми е как се правят, че не познават свои градски и хора, които са си от арт средите. И се правят на изненадани - Ау и аз съм от Бургас/ВТ. България е малка страна и е комично просто.

Коментари

1.   Не го гледам това!

2.   Кой ги гледа изобщо тия помии, толкова са ми фалшиви, и водещите и всички..

3.   Това е реалити шоу след края на което никой няма да помни 99 процента от участниците освен, ако самите участници не са направили някоя велика глупост и са се изложили.
Не го вземай много насериозно.
Идеята е да се гледат рекламите и зрителите да пускат sms-и.

4.   Трябва да си доста тъп за да гледаш подобни предавания.

5.   Ти остави участниците, журито е под всяква критика, то бива лигавене... не знам по сценарии ли се държат като идиоти, в никав случай не са забавни. Ппц спрях да гледам телевизия през 2020 г, слушам само city tv, the voice tv и balkanika. Та събота и неделя бях на гости и мои приятели бяха пуснали тая тъпня и те бързо смениха канала като видяха за кво иде реч.

6.   Хубаво е да коментират хора, които участват в предаването, другото няма смисъл, защото не е реално мнение.

7.   Изобщо не гледам такива предавания, никога не съм и нямам планове тепърва да затъпявам с реалити-формати, пък било то и готварските тъпотии. И винаги съм се чудила на хората, които като зомби рани следят, че чак се и вълнуват какво станало. Ако със същия ентусиазъм се вълнуваха от бъдещето на България, а не само от "гласа" ѝ, и гласуваха, щяхме да живеем в рая.

8.   Тоя пък за какви глупости се кахъри... Не гледа, че държавата е зле и има връзкарство в политиката и изобщо навсякъде в РЕАЛНИЯ живот, ами седнал да обсъжда някакви прости чалгари по телевизията, дето никой не го засягат! Намери си работа!

9.   З, ами моята работа е певец. Как да не ме касае?