Споделена история от Други

Темата е провокация
Защо когато някой напише нещо, което се различава от начина на мислене на някои хора, те пишат че темата е провокация? Мисля че голяма част от темите са истина. Това е анонимен сайт, повечето хора едва ли си измислят проблемни случки.

Коментари

1.   Винаги когато си с различно от стадото мислене, ще на скачат "овцете" с всякакви методи да се опитат да те върнат в кошарата.
В случая с "провокация" да намалят евентуален интерес към темата, или поне да "посадят"/активират в другите отблъскване/неприемане/ дори не разсъждаване, а по възможност негативна или никаква реакция.
Без да изключвам и българската завист :))) често реагират така просто от завист- похвали се някой с добро семейство, добра заплата, постигнати мечти и хоп - бързата да обявят ще е измислица.

2.   замисли се в какво време живееш, сети се, че живееш в неоколония, която се управлява чрез управление на потока от мисли, та накрая погледни и от двете страни на сайта, към тези мигащите неща, и пак помисли...

3.   А ти защо си ми изкопирал темата отпреди няколко месеца със същото заглавие и текст, а, а? Тази тема е провокация!

4.   Абе има и доста извратени индивиди, които пускат история с цел да събират материал за сещаш се какво. Повечето измислици са в раздел секс и интимност.

5.   Ограничен човек освен да напише в коментар, че темата е провокация друго не може да предложи.

6.   Истината е, че измислят неща, затова хората масово мислят, така, не е случайно, с бутане на тъпи неща целта е емиграция за жалост, оставяме в страната си, това е което е смислено.