Споделена история от Други

Да послушам ли приятелката ми и да си направя профил в OnlyFans
Аз съм кросдресър от много години. Приятелката ми знае за това и ходим заедно на шопинг. На нея и хрумна една идея, от която може да спечеля пари. Идеята е да си направя OnlyFans профил и там да качвам снимки и кросдресърски видеа и да трупам абонати, от които да печеля. Тя казва, че съм фотогеничен и това ще привлече хората да се абонират за мен. От една седмица ми говори да си направя профил в OnlyFans и да печеля пари от това. Идеята е тя да ме снима и качва в сайта и ако се разрастне бизнеса, да напусна сегашната си работа. Мен ме е срам от това да си направя регистрация в този сайт. Но от една страна мисля, че ще събера много абонати от които мога да изкарвам много повече пари отколкото от заплата. Чудя се какво да правя.

Коментари

1.   Щях да пиша да не се занимаваш с глупости, но всъщност може да си подходящ.

2.   И двамата сте тотално сбъркани.

3.   Няма смисъл, едва ли ще се получи както мислиш, не рискувам, прави си сметката, това е решението.

6.   Ходи работи нещо нормално като другите хора

7.   Ако си хубава и слабичка, не се чуди. И не забравяй да ни кажеш как се казва профила ;)

8.   Казва се травестит това.

9.   Не се занимавай с глупости. На теб ти трябва казарма.

10.   Ама това е проститутски сайт.

11.   Приятелката ти не е в час. То и ти не си, де. Умрял някой да дава пари, за да гледа Ганчо в женски дрехи. Мързеливо племе, какви ли не простотии и извращения ще измисли само, за да не работи. Щял да разрастне бизнеса :D:D:D Направо мултимилионер ще станеш.

12.   Номер 6, какво работят нормалните хора? Съсипват си здравето и кръста от работа по 12 часа, 6 дни в седмицата за минималната заплата. Е, хайде няма нужда, мерси съм.

13.   Н 11, бедна ти е фантазията колко чужденци и българи--мъже, ще плащат точно за това.

15.   12. - Оправданието на мързеливеца. Не всички са на минимална, нито работят по 12часа. Или ти нямаш никакъв ценз и единствения ти шанс е да се гърбиш като хамалин в някое хале. Има хора с високи заплати и 4 дневна работна седмица.
13-ти В света има хора, които предлагат много по-инересни неща. Мъже облечени като жени могат да се гледат безплатно в YT и порно платформите. Интересът към травестити беше през 90-те - ерата на Азо Урсула, Дездемона и не знам още какви грешки на природата.

16.   Човек трябва да си следва мечтите, помисли за това ли си мечтал като дете

17.   15, не казвам, че одобрявам или подкрепям, но факт е, че много хора гледат тази "синя" страница, а много мъже са заинтересовани от точно такива.

18.   Защо да се задоволяваш само с онлито? Отделно стани и проститут.

19.   Задължително да си с псевдоним и ако може прикрий и държавата си. Пиши на английски там. Не съм запознат с онлифанс но въпроса е дали ще си готов за това някой ден твои близки и познати да видят тези видеа и снимки.

Хората които го правят имат самочувствие и са ексхибиционисти тоест на тях не им пука и няма да им се увреди психиката ако тръгнат да ги подиграват. Напротив ще намерят начин да отвърнан подобаващо.

Ако се смяташ за такъв човек...
Ако ли не, по добре недей.
Защото веднъж там това е завинаги дори и да затриеш профила видеата и снимките се копирват и появяват другаде.