Споделена история от Други

Въпрос към травестити, кросдресъри и кралици
Ако има такива хора влизащи в този сайт, бих искал да попитам
как станахте такива. Как се научихте да се гримирате. Откъде си купувате дрехите, гримовете и другите принадлежности? Много ми е любопитно и бих искал да пробвам такова нещо, но незнам от къде да започна. М29

Коментари

1.   Интересно, ако не знаеше че има такива извращения, то дали щеше да се сетиш да питаш? Абе колкото повече ви се дава поле за изява, толкова повече надигате глави и се опитвате да демонстрирате и налагате извращенията си на другите. Защото много добре си написал "КАК станахте такива"! Май въобще не се раждате извратени, а се УЧИТЕ един от друг, попивате извращенията и болестите си. Едно време неслучайно тези неща се възприемаха като болестно състояние, а сега, когато цялата ни цивилизация е болна, то се насърчават... Ами споко, то както е тръгнало, няма да е задълго:)

2.   При мене всичко започна, когато, като тинейджър обух бикините на сестра ми. Хареса ми, как ми седят. Постепенно почнах да обличам други дрешки на сестра ми, като рокли, поли, бодита и т. н. Всичко това го правех тайно, когато тя и нашите са излезли и съм сам в апартамента.
Дрехи пазарувам основно от физическите магазини, като H&M, но понякога и по интернет.
Гримове съм пазарувал от магазини, акто DM. Имам хубаво лице и рядко използвам грим.

Можеш, като заначало да си купиш дантелено бельо.
Веднъж, като пробваш след това ще ти хареса. Така, че помисли си внимателно, дали искаш да пробваш.

3.   Спри се бе човек, защо пускаш тези истории с каква цел? Нормалните хора, няма да станем по-толерантни към лгбт извращенията.

5.   От автора:
До 1 Честно казано, съм си го задавал този въпрос и съм се питал какъв би бил живота ми ако не бях срещнал това нещо или извращенията както ги наричаш.
До 2 интересна история. Аз се запалих по тези неща в интернет.
До 3 не не съм същия човек от предната тема, просто търся отговори на определени въпроси.

8.   Извратените хора убиват и мразят.
Да се обличаш в женски дрехи и да се гримираш е безобидно хоби с което пречиш само на болните от омраза и страх че не са достатъчно мъже че да видят какво е чувството да си лакираш ноктите.

Помни ми думата - най големите и храбри мъже го правят това което на теб ти се иска.

Горе главата и ония дето кураж колкото една жена нямат че да обуят бикини заслужават само презрението ти

9.   8, да си мъж и да се гримираш и да носиш женски дрехи не е безобидно хоби. Това си е психическо разстройство... И това, че големи мъже го правят не означава, че не са хора с психически разстройства.

10.   Жена съм
Дрехите може да си ги купиш в някой по-голям магазин или онлайн. NewYorker, H&M, Terra... във всички има дантелени бикинита, прашки и подобни.

А за грима, в Dm, Lilly, Douglas... Сега ако ще се учиш д се гримираш, има много видеа в YouTube, Instagram, TikTok...

Не казваш каква ти е ориентацията, но да те предупредя че ако си хетеро, няма да има жена която да те хареса така облечен и гримиран. Педалско е и от гледна точка на жена ще ти кажа че за мен това е антиеротично. Но също така ще ти кажа, че ако е нещо което много ти се иска да пробваш, да го направиш и да не се ограничаваш заради мнението на останалите. Веднъж се живее и човек не трябва да робува на хорското мнение.

11.   Подкрепям мнението на н 10
Само ще добавя нещо, тъй-като и живея в чужбина, доста по свободна от предупреждения страна
По принцип аз също не харесвам в романтичен план мъже с женски дрехи и грим, може да харесам стилът им, дори понякога излъчване, но не за връзка примерно, но това си е въпрос на личен вкус, а не предупреждение.
Тук често се виждат мъже с поли, с лакиран маникюр, грим, обикновено дрехите им са по-нестандартни и привлича внимание дизайна най-вече.
Приема се нормално, ако нещо се обсъжда е самият стил, дизайна, как стои на човека, а не "бахти педала" примерно.
Както в България може да се обсъжда който и да е с по-различен стил на обличане, нищо повече.
Но в България хората са още твърде предубедени, съдят за човека според дрехата/опаковката, разбрали-не разбрали обичат да съдят за спорта, пък и предполагам им е по-лесно да сочат другите с пръст, вместо себе си да погледнат и поправят неща.