Споделена история от Други

Бойни изкуства
Някой може ли да ми каже ако знае дали някъде в Пловдив има тренировки по някое бойно изкуство през деня? Но да не е за деца, а за младежи на възраст към 18.

Знам, че е късно да се запиша сега, но имам проблем и е наложително. Но да не са и сутринта към 7-8, защото пак не мога. Смисъл някъде в интервала от 3 до 6 през деня. Само да не свободна борба. Всяко друго изкуство става.

Коментари

1.   Запиши се на MMA или Муай Тай щом казваш, че имаш проблем. Бойните изкуства започват с техники, които нямат изцяло отношение с приложния бой, а служат за показ на умения, демонстрации и на изпитите също. А Пловдив е голям град, би трябвало да има достатъчно такива места.

2.   Добре, защо всичко наготово?
Не става така.
Сега какво очакваш, да вляза в гугъл и да ти потърся инфо ли какво?
Влизаш, ровиш, четеш, търсиш, намираш и ГОТОВО.

Конкретно за Пловдив знам, но няма да ти кажа, защото в интернет има достатъчно информация!!! Ако искаш и вместо теб да ходим на тренировки.
Относно времето - повечето тренировки по боеве са вечер, след 18,19 часа.
И аз ти препоръчвам MMA :)

Лоша

4.   Силно ти препоръчвам Винг Чун, защото е един от меките стилове във бойните изкуства и го е тренирал Брус Лий. Освен това боец от ММА няма шанс срещу Винг Чун, понеже не може да ти стигне лицето. Ръцете са така разположени, че при всеки удар отстрани или централно ще имаш възможност да парираш, след което да нанесеш серия от верижни удари при които трябва да си нечовек за да станеш! Не ги слушай тия двамата горе. ММА е нашумял турнир и всеки ти го препоръчва, без да е запознат особено какво представлява. Повечето там са бавни и нямат добра координация.

5.   Съгласен съм с коментар номер 3. Мма е комерс и ще се увредиш за нищо. Много по-добре ще е да тренираш Винг Чун