Споделена история от Други

Той бяга от мен
Едно момче от университета бяга от мен постоянно. Като ме види и дим да го няма. Онзи ден имах дупка между лекциите и отидох да си купа пица, защото от предния ден не бях яла и бях гладна. Отидох до една пицария, то не е точно пицария, ами като тези дето продават дюнер, сещате се.

Тъкмо си изядох пицата и той дойде там и си купи сандвич. Аз седнах на една пейка, той ме видя, но не дойде до мен. Постоянно ме гледаше. Преди да тръгна за магазина, той ме погледна накъде тръгнах и ме проследи с поглед.

Един път аз чаках да ме вземат с колата и той ме попита него ли чакам, а аз му казах, че чакам нашите с колата да ме вземат. Той ми каза "Ок, ще остана с теб". А упражненията му бяха започнали. Аз му казвам да отива, той "не, ще остана с теб". И вече няколко пъти закъснява заради мен. Обаче това е само като няма познати. Иначе като ме види и бяга по-далеч. Забелязах, че това е след като му казах, че съм тренирала таекуондо... Защо според вас се държи така?

Коментари

1.   Харесва си те, но няма смелост, страх го е да не го отблъснеш и направиш на глупак. Явно е срамежлив и счита, че не те засужава.
Ако и ти си го харесваш, покани го на кафе и поеми инициативата. Като се отпусне и види, че не хапеш, най-вероятно ще се отпусне и ще почне да се държи нормално, може страхотен романс да излезне, но просто има нужда от ритник по задника! Дай му го и ще бъде твоето момче, е - ако го искаш.

2.   Хаха, много странно.
Да не го е страх да не го набиеш?
Странно ми е, че историята ти е в Други - за това се замислих.
Може би наистина те харесва, но няма смелост да ти го каже и за това се държи така.

Лоша

3.   Според мен той си те харесва аз съм в подобна ситуация, в която моят бивш иска ме но бяга от мен... бъди по смела и опитай ако го харесваш защото може да го осъзнаеш но да е прекалено късно... успех!!

4.   И аз харесвам едно момче но той бяга от мен

5.   Питаш ни дали момчето те харесва или защо бяга от теб?
Дали те харесва , навярно да . А защо бяга от теб...може би е не е сигурен още, че иска да се занимава с теб , както и че ти не му даваш позитивна обратна връзка.
Мъжете са несигурни , когато срещу тях няма жена , а друг "мъж". Ако срещу мен седи момиче , което след 5тата секунда ме е вкарала в зоната на приятели , колкото и да е хубава няма да се занимавам с нея и ще направя същото с нея. Ако обаче ми дава ясни сигнали , че се интересува от мен и съм й симпатичен - действам уверено.