Споделена история от Други

Обеци някъде по лицето
Здравейте... бих искала да попитам някого с опит, понеже мисля да си правя обица някъде по лицето. Та, имам няколко въпроса.

1. Ако си я махнеш за колко време зараства?
2. Вие къде бихте са направили, ако си правите. (На мене ми се иска на устата отдолу, но имам една приятелка, която има там и ми се струва, че ще е някак тъпо. )
3. Мина ли им модата всъщност на тези обеци?

Та кажете най-важното е за колко време зараства дупката - мисля да си направя и на ухото горе.
И специално на носа за колко време зараства?

Коментари

1.   За ухото горе на хрущяла не се притеснявай, изобщо не боли. Аз имам там, наскоро си я направих, преди около два месеца - с пистолет :) Първите две седмици със салицилов спирт само я промиваш и я въртиш, за да не се възпали, ако забере малко - нормално е :) И мен вече изобщо не ме боли. Всъщност ми мина на третия ден и вече спокойно си спя на това ухо. Дано съм ти била полезна :)
Момиче на 14г.

2.   Ами зависи, на носа обикновено остава белег и малка дупчица. аз имам на веждата и за няколко месеца зараства, но пак личи малко, въпреки че за 3 месеца ми бе6е зарасла пак успях да сложа обица; :) явно по лицето зарастват по трудно :) а и имам и на езика и там определено за 2 месеца може да зарасне, на езика съм я махала за по седмица и определено се стеснява;)

3.   Не прави тази грешка да си загрозяваш лицето! В 9-ти клас и мен ме хванаха мераците за обица на носа, е пробих си носа ама сега след 6 години съжалявам много, защото искам да я махна, но ще ми остане белег и не е никак приятно. Помисли добре преди да предприемеш такова нещо, защото не е някъде др по тялото където можеш когато не искаш да се вижда да я сриеш, а е на лицето.

Б. М.

4.   как може да си пробиеш хрущяла на ухото със пистолет? !? ! момиче 14??? може да ти се счупи целия хрущял.... П. Д. 18 години

5.   Номер 1, благодаря ти, че сподели защото аз също много искам да си направя там, но ме е страх понеже се разрових из интернет и видях последиците от пробиването на хрущяла. Колкото до коментара преди моя явно човекът не е информиран за въпросния "пистолет" с който се продупчваш все по-често ушите ;) и надявам се ти е станало ясно, че не става въпрос за истински пистолет!! ;х :Д

-Г. С