Споделена история от Други

Живота ми няма никакъв смисъл...
Здравейте,
Намерих този сайт съвсем случайно и незнайно как, се реших да пиша...
Едва на 20 години съм, а живота ми няма никакъв смисъл (или поне не виждам такъв). В момента нямам нито работа, нито уча, нито имам човек до себе си, нито има някакъв социален живот. Напоследък като се погледа в огледалото, дори не мога да се позная. През последните 2 години качих 10 килограма и започнах да се отпускам.

Преди това винаги бях добре облечена и поддържана, а сега... Знам че за да съм щастлива и да имам приятели и човек до себе си трябва да ходя на нови места, да се запознавам с нови хора, но как да го направя след като нямам тази финансова възможност. Искам да живея на пълни обороти, както преди, но не знам как да го постигна.

Търся работа, всеки ден изпращам автобиографията си, но работодателите не ме забелязват. А това е толкова нечестно, знам че имам достатъчно умения да се справя с по-отговорна длъжност, но липсата на висше образование си казва думата. Но как да уча висше без пари, трябват ми спестявания за тази цел, нали?! Вече наистина не знам какво да правя. Ако имате идеи, моля споделете ги! Имам нужда от помощ!

Коментари

1.   Незнам какво да ти кажа аз съм в подобна ситуация. На 26 съм нямам социялен живот нямам работа нямам образование понеже го прекъснах поради финансови причини а да не говорим че обичам мъж на който не му пука за мен а сме заедно от 4г. Изобщо целият ми живот е пълен провал без смисъл в нищо и не намирам изход от това

2.   Доста е сложно при тебе, родителите ти не ти ли помагат до някаква степен, с тях ли живееш? Според мен трябва да потърсиш някой познат да те уреди някъде да работиш, да чакаш одобрение е по-трудно, наистина е много гадно това, че нямаш възможност да учиш макар, че днешните висшисти метат улиците и са безработни повечето.

Моят съвет е ако нямаш близък който да те финансира до някаква степен да си вземеш един вестник с обяви за работа или да попиташ хора които познаваш за такава. Наистина ти съчувствам за ситуацията в която си.
jack___daniels