Споделена история от Други

Весели празници!
Не, нямам история за споделяне. Имам за споделяне коледен дух и усмивки!
Искам да пожелая на всички, които споделят и коментират тук, на администраторите и хората, които просто четат много светлина в душите им и любов в сърцата!
Споделих тук много от сърцето си, голяма част от него не остана разбрана, но намерих отдушник за проблемите си, намерих и истински приятел!
Понякога е хубаво просто да попишеш... за да се разтовариш от напрежението, да изчистиш мисълта си и да я канализираш към вземането на някакво решение.

Хора, ВЕСЕЛИ ЗИМНИ ПРАЗНИЦИ! Наздраве и нека повече усмивки, разбиране и доброта да си пожелаем в навечерието на Коледа.
Много здраве, успехи и повече красиви истории за споделяне!

Коментари

1.   И на теб, мерси за позитивната история

2.   Аз се чудя как да си повдигна духа на Коледа, защото ми е адски смачкан, и с право.... Разбрах как-с всички вас!

Първа Коледа без баща ми-оказа се, че ми липсва повече, отколкото съм си мислела... Цял един живот не се разбрахме... а ми липсва... Майка ми почина твърде отдавна, вече си минаха 14-15 години....

Децата ми тичат наоколо... 4-годишната щерка играе, тинейджърът 15 год. неин брат се вози на скейт из обикновената панелка. Наемателят ми, младо момче, идва, носи малко парички, храна, и духва при гаджето си.

Моят пък приятел-някакво гадже, колкото да го имам и да не съм сама, идва, когато му хрумне/живее през 3 блока от моя... /. Само подпира фотьойла и компютъра ми, да си кажем 2-3 думи... и после скука.. Явно и него го устройва нашата измислена връзка.. Напоследък го майтапя, че е обърнал апартамента ми на нещо средно между интернет-клуб, кафе, бар, заведение плюс нещо като стриптийз-да му ходи нещо женско наоколо в цици та да се чувства мъж. Всеки влиза и излиза в къщи когато и както си реши. Само стаята си заключвам, да не ми окрадат компютрите.. Прибирам си котката, тя си ляга при мен, много сладко ме гали-по-хубаво от мъж... Другата година, живот и здраве, ще и взема другарче, някое мъжко, да не е сама като мен. Че и котенца ще ми направят :)

В хладилника мизерие, едва скалъпих баница за снощи, настроение никакво, днес нещо се опитва да дойде и съм се наканила да си направя една здрава дискотека, тип 80-те, да плаша комшиите с чалгата и сръбското, да млъкнат най-после :))

И все пак искам да чувствам щастие! Какво по-хубаво от децата ми наоколо! Тинейджърът ме побърква, малката ходи след мен, по петите ми, та ще се спъна в нея! Отворила съм си едно евтино обикновено винце отсега и ще празнувам Коледа! С децата си. Щастлива-не мога да кажа. Но удовлетворена -да. Не съм съвсем сама в тоя свят. Два чифта очи ме гледат-и аз ги обичам.

Желая на всички читатели на моя любим сайт радост и удовлетворение от живота. И ако имате и любов, още по-красиво ще е! Желая оптимизъм, вяра и обич на всички!! :))

3.   Весела Коледа!!! :) :) :)