Споделена история от Други

Следите ли kcal на хран. продукти?
Здравейте! Искам да ви попитам вие следите ли калориите на хран. продукти?

Коментари

1.   Не. Но точно затова имам 10-15 килца в повече ;(

2.   Авторката:номер 1- Всеки, когато си казва килцата добавя там 2, 3... 15. И аз имам излишни килограми само от невнимание и не мога да спра сладкото. Толкова е вкусно и СЛАДКО пък и сега по празниците... мммммммммм

3.   Авторката: Май сама си пиша на темата. Пожелавам ви весело посрещане на новата 2012 година

4.   Здравей!

Аз понякога следя калориите, но само, ако знам, че е нещо от което е възможно да се напълнее. Според мен е хубаво да се следят, за да знаеш колко калории поглъщаш. Според мен 1600 калории на ден за жена са достатъчни.

*Наталия

5.   Според мен трябва да се следят не само празните калории, но и консервантите, Е-тата, т. нар. добавки, защото ги смятам за също толкова опасни, колкото и скритите мазнини. Мили дами, обръщайте внимание и на срока на годност на продуктите. Пазете се от "лайт" и газирано. Килцата ни не се дължат само на сладкото.
Да, мила авторке, аз винаги чета опаковката, ама въпросът е доколко може да й се вярва.
перличката

6.   Аз лично се старая да следя хранителните вещества които поемам дневно, но го намирам за доста трудно. Сега използвма приложение с което следя какво съм ял и виждам резултатите от там.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.marian.caloriecounter