Споделена история от Други

Ново хамстерче
Здравейте! Взех си ново хамстерче, какво ще ми предпоръчате за отглеждането му.

Коментари

1.   Аз имам приятелка голям привърженик на хамстирите, нейния хамстер обичаше зеленчуци и тя преди да му ги даде ги киснеше 30 мин във вряла вода заради нитратите.

2.   Даааа съгласна с номер ендо и в допълнение не му давай мазни яддки - орехи фъстъци. въобще виж в нета какво може и какво не - но знам че те честичко умират то затлъстяване - сериозно предразположени са

3.   Когато стане пролет му късай листа от жълтурче, един приятел така прави и аз също си късам за моите папагали. Успех!!! /баба също отглеждаше едно хамстерче и те му даваха от негова хамстерска храна и много плодове и зеленчуци/ не знам това с жълтурчетата колко е вярно, но като си гедам папагалите са още живи:D

4.   О, много се радвам за теб...
бъди щастлива и си играй с хамстерчето, мила :)

5.   Котка! Мисля, че ще станат големи приятели с котката.;)

6.   Купи си и една змия и ги отглеждай в един и същи аквариум :D
Палав Мечок

7.   Дай му коте, много ще му се зарадва:) Нали знаеш че си има храни за гризачи-обикновено съдържат овес, пшеница, царевица, витамини, сушени плодове, слънчоглед., талаш за постелка на клетката

8.   Има храни за хамстери в зоо магазините, вземи му и колело да си тича

9.   + хубав аквариум и трици, които да се сменят от време на време - това е, не е нищо особено, аз като имах хамстер си имаше и малка къщичка

10.   О честито!!
Само знай на пролет изпадат в нещо като сън за най-много месец да не го помислиш за умряло.
Му-у-у

11.   И не требва, ако ти е във стаята, да слушаш музика до дупка, щото силната музика не им е полезна за сърцето. :)
като цяло за гризачите.

12.   Благодаря на всички за отговорите.