Споделена история от Други

Обеца на езика?
От доста дълго време искам да си сложа обеца на езика. Интересувала съм се доста по темата, но бих искала ако някой от вас има обеца да сподели как е минала процедурата и да ми отговорите на няколко въпроса. С упойка ли се прави? Боли ли при самото слагане? След колко време зараства? Какви рискове има? Къде мога да си я направя за по сигурно? И цена? Благодаря на всички : )

Коментари

2.   На една позната и я откъснаха.. сега на езика има ужасен белег... ужас!

3.   Аз лично я имам от 2 години някъде и нямам проблеми. Пробиването не се усеща защото преди това ти се пръска със спрей чрез който самият език изтръпва. Усещането от самия спрей не е мн приятно но е кратко. Бързо ще ти зарастне около 2 3 дни ти трябват но ако не я дърпаш и не си играеш с нея и другото наистина попринцип отбягваи да си играеш с нея защото се получава деформация на зъбите и гледката никак не е добра при мен не се е получило но го знам от сестра ми която е стоматолог :) цената е двайсетина лева ако си я правиш в студио НА ТЪМНО е 23 знам с точност защото там се пробивах аз :) надявам се да съм помогнала :)

4.   От авторката: До номер 3 благодаря ти много :]

5.   Аз да добавя още нещо, един съвет- пий аулин, за да можеш да ядеш нормално и да не го караш само на супи и млека няколко дни. Този, който ме пробива ми го каза и си ядях спокойно без да усещам никаква болка. С изключение на подутия език, който трудно си намира място в устата ти заедно с храната :) След 3-4 дни всичко отминава. И задължително след всяко ядене-сандрин, но те ще ти обяснят за това.

Мег*

6.   И аз да ти дам един съвет. Защо си усложняваш живота? От какъв зор ти е да си слагаш тази обеца. Няма да станеш по-красива. Даже като видя жена с хубаво лице и обеца в близост до устните ми се иска да отида и да й я махна.

Но все пак ти си решаваш. Гледам само жени са писали досега и те подкрепят. Ако си я сложиш, какво ще стане:
- ще платиш
- ще трябва да чакаш да зарасне
- ще ти е гадно (поне в началото)
- ще седи грозно (поне за някои хора)

А иначе поне можеш да си купиш нещо по-добро с парите ;)

Но живота си е твой и ти си реши.