Споделена история от Други

Трудна мечта
Здравейте драги читатели искам да споделя една своя трудна мечта и ако знаете нещо по въпроса да ми помогнете. На 24г съм момче работя във една фабрика за чанти. Много искам да работя във САЩ няма значение във кой щат ще сам дали ще е Чикаго, Ню йорк или Вашинктон ако иска да е най забутания щат, но искам да работя там.

Но нямам никава информация как стават нещата има ли някакви български фирми, които карат работници за САЩ? Как мога да се свържа със тях? По какви начини мога да стана гражданин на сащ.
Въобще някой ако има информация или е ходил там да работи или все още работи да ми обясни как стоят нещата ще сам му благодарен.

Коментари

1.   Аз се сещам за два начина.
Или трябва да кандидатстваш за зелена карта, което отнема време и късмет, или може да станеш студент (някоя смотана специалност) и да отидеш на бригада...

ех, мечти...

2.   пиши тук и ще ти отговорят на всичките въпроси - http://www. bghelp. net/forums/forumdisplay. php? 17-%D1%C0%D9-USA

3.   И това ли според теб е трудна мечта... оллеее.
Синкас

4.   Но Чикаго, Ню Йорк и Вашингтон не са щати! Стана ми ясно, какво точно представлява да си шивачка!

5.   № 4 и ти си в грешка. Вашингтон освен град и столица е и щат. :) Така че не се изказвай неподготвен.

6.   Да №5 е прав има Washington D. C. има и щат Washington където се намира Сиатъл ( Seattle ).

8.   Моята мечта е подобна..! Имаш ли Facebook или Skype?

9.   Работиш във фабрика за чанти... хубаво! А какво ще работиш в САЩ. Щом работиш във абрика за чанти... Просто е смешно

10.   Запиши се на бригада, не е нужно да си студент, просто трябва да вземеш езиковия изпит доколкото знам.

11.   Мога да ти помогна... ако се интересуваш пиши ми на email:
*****

Модератор: Не публикуваме лични данни.

14.   Мечтата ти въобще не е трудна.. Всеки с малко повече ум може да отиде да работи в САЩ.

15.   Номер 5- Освен, че Вашингтон е щат и Ню Йорк е щат. И ти не се изказвай неподготвен! :)