Споделена история от Други

Проблеми с телефонните оператори
Здравейте от няколко дена съм на LOOP. Имам 2000 включени минути към всички от LOOP, след изчерпването на тия минути разговарям с всички от Мтел и Loop за стотинка на минута. Та въпроса ми е как е възможно за един ден (вчера ми свършиха безплатните ) да навъртя сметка от 20 лв. след като говоря само с един от LOOP? Благодаря предварително на всички!

Коментари

1.   Откажи се от тъпите Мтел. Вземи си Бооб на Виваком!!!

2.   С Мтел всичко е възможно. Изкретай до края на договора си и ги разкарвай. В момента и Виваком и Глобул имат хубави оферти. Избери по-малкото зло.

*Syndrome

3.   Възможно е и вината да е в тях, може и нещо друго да е станало. Всеки случай ние нищо не можем да ти кажем. Трябва да си направиш справка.
Има големи проблем с мтел, но не съм убедена, че са толкова по-зле колкото ги изкарват. Аз съм с луп от години. Говоря страшно много с тези 2000 минути, които мога да ползвам и с още 5 номера, имам 500 смс на месец и мобилен за една стотинка. Ползвам всичко, плащам м/у 7 и 10 лева на месец. По едно време правеха мизерии със смяната на платформата, явно аз съм имала късмет, не са ми надписвали сметките. Трябва наистина да провериш на какво се дължи. За сега съм доволна от договора и пак ще преподпиша. Дори вивател да имат най-добрите оферти, мтел имат най много абонати, а и много млади хора са към луп, поне около мен специално.
1, Боб предлагат точно това, което казват, че нямат в рекламата си- подводни камъни. И за тях може достатъчно да се пише, да не говорим, че са свързани с мтел.

4.   До 1
Не го подвеждай, ВОВ са също на Мтел.

5.   На въпроса ти - как е възможно. Ами невъзможно е! Чисто математически погледнато при цена една стотинка на минута, за да навъртиш сметка от 20 лева, трябва да говориш повече от 24 часа в денонощието. А това както се сещаш е невъзможно.
Напоследък чета доста негативни коментари и за трите мобилни оператора.
Иначе свържи се с оператор и попитай, настоятелно, как в възможно това.