Споделена история от Други

Някой пробвал ли е да лекува депресия и фобии при ясновидци?
Здравейте, аз съм посетила психиатър и се лекувам с медикаменти, но няма достатъчен ефект. Ако някой има опит по въпроса ми спешно да пише!!! Много ви моля!

Коментари

1.   никой ли?

2.   пишете, моля ви!!!!

3.   Депресиите и фобиите, както всички други болести се лекуват с лекарства, назначени от и под наблюдението на лекар. В случая, това е психиатър.

4.   eх, жалко, никой не се намери да ми помогне, не отричам медицината и т. н., ходих при психолози, сега по психиатри, в чудо съм се видяла :((((((((((

5.   Момиче, не ходи при такива шарлатани! Те се хранят с нещастието и надеждата на хората.
Смени психиатъра. Аз изпаднах в много тежка депресия, започнала още по време на бременността. Смених трима психиатри, ходих на психоаналитик, който ми се стори толкова крейзи, че реших сама да си помогна. МОето лекарство се оказа детето. Намери си заниание, което да ти отвлича вниманието към самата теб. Опитай се сама да се справиш с фобиите - те са страхове, а там сама трябва да си помогнеш, защото страхът разболява.
Но не си давай парите и надеждата на мръсни шарлатани. Помисли реално - ние сме малко над 6 милиона, а сигурно има поне 10000 "ясновидци", "скенери" и "феномени". Не са ли твърде множко? !
Ще ти кажат, че имаш магия, която ще разруши живота ти, семейството ти, няма да ти върви в нищо (особено в любовта и работата), ще се разболееш, някой твой близък ще умре. И задължително трябва да ти се направи защита и да се изчисти магията, която може да се окаже кармична и т. н. и т. н. простотии.

6.   ами аз само мога да ти препоръчам един човек, много добър психиатър Рали Димитров! Като съдя по прогреса в депресийте на двама приятели просто този човек е златен...

7.   Много ви благодаря!