Споделена история от Други

Ужаси
Моля всички ви за съвет!
Догледало ми се е нещо супер страшно.
Кажете ми кой е най-психиращият, хорър филм, който знаете!
Така ще помогнете и на мен, и на всички любители на ужсите!
Благодаря!

Коментари

1.   Играй Amnesia The Dark Descent. Има и превод на български, ако не си добре с езиците. Няма нищо по страшно от това ти да си във "филма", както се получава, докато играеш игра.

За страшен филм не мога да се сетя. House of Wax, може би? Не зная какво му е страшното, като гледаш отстрани само. В игрите е истинският страх.

2.   "In the mouth of madness"

jay

3.   Обожавам страшни филми! Лично моите любими са: The Ward, One Missed Call, Wrong Turn 4, Joy Ride 2, Scream 1, Scream 2, Scream 3, Scream 4, Orphan, Mirrors, Autopsy..
Ж13

4.   стига с тея филми, занимавай се с нещо смислено

5.   Тексаско клане

6.   тексаско клане ще го дават тази вечер

7.   Убийствен пъзел, всички серии, психотрилър на високо ниво. На английски заглавието е Saw.

8.   The Ring (японската/китайска версия била още по-страшна, но не съм я гледала), Fourth Kind (Срещи от четвъртия вид) и Paranormal activity 1.
:)

9.   Mirrors, The ring...

10.   Мен ме впечетли много"предизвестена смърт"1 и 2 част, няма вампири, но може и да ти хареса

11.   Номер 3, кой ти позволява да гледаш ужаси на тая възраст???
Родителите ти са за затвор, а ти, уви - вече си за лудницата....

12.   The Ring, The Grudge, The Omen, The Exorcist, The Amityville Horror, Dead Silence... любимите ми ужаси. Това са паранормални мистерии така да се каже /без клоуни, които се водят сериини убийци/.
От друга страна е поредицата SAW - доста психарски филм, но със сигурност знаеш за него.
Тези, за разлика от Тексаско Клане и другите подобни комедии са наистина страшни и интересни. Специално ти препоръчвам да видиш The Ring и Dead Silence :)

13.   Аз обичам да гледам филми за секти

14.   Гледай "Канибалите"от 70-те години, "Сръбски филм"от 2010 год. и документалния"Чечня" и повече няма да се сетиш за ужаси.

15.   За мен най-добрият хорър филм в историята на киното е "The Shining". Но не го препоръчвам на хора със слаби нерви и на деца. Има доста обезпокоителни кадри. Няма нищо общо със сегашните хорър филми.

17.   "Отведи ме в Ада" е много як,гледах го на 12 години,и половин година светках всички лампи в стаята ми, или ходих да спя при нашите:Д почти няма кръв,но останалото....."Къщата на восъка"не беше лошо,в началото беше доста страшно,но после не,но пък за сметка на това актьорите са мнго яки.И "Екзорсизмът на Емили Роуз" по истински случай е!

18.   Ще ти дам няколко, които аз съм гледал и не са за хора със слаба психика. Ето моите предложения :
Гняв, Тексаско Клане, Кошмари на Елм Стрийт, SAW, Предизвестена смърт, Jeeper Creeper

19.   Черни небеса,Досиетата Х (сериал е,но по твоите критерии е идеален),Седем, Случай 39 (той е от най-новите),и най-вече Магьосникът (Lord of ilusions), от '95-та. Пълен е с кървища,сексуално насилие и садо-мазо сцени. Дори аз не проумявам как актьорите са се навили да участват в такъв филм.

20.   До номер 19. Казва се дело 39, а не случай 39. Супер е, макар че не е много страшен, а е по-скоро за деца, които искат да се направят на голямата работа, че са гледали сташен филм.

22.   Последен Изход (Final Destination 1-5)

23.   За мен няма по-голям ужас от Пришълецът (1979), както всички негови продължения-кръв, слуз, разчленени тела и какви ли не още отвратителни субстанции, които са не за 18, а за 30 години.

27.   Кендимен:Сбогуване с плътта

28.   Наскоро гледах един преведен беше като "Мистериозният дом" или нещо такова.
Ставаше въпрос за едно момче болно от рак и една къща която взимат под наем без да знаят, че е била погребален дом. На мен ми хареса.
Чувала съм и за някъкъв, "Човешка стоножка", но не съм го гледала.
"Призрачната бленда" също е интересен.
"Плюя на гроба ти " е уникален, но малко кървищата са му в повече..
"Забавление" също си струва.
"Хелоуин" 1 и 2 ми е един от любимите.

Предпочитам хоръри за духове, страхотии вампири, но не и гнусотии, като кървища и сополи разни.
Имаше един испански "хотел на ужасите" те тоя не го догледах-и то не от страх а от гнус.

Съвет - гледай неща, които да ти понасят, защото все пак трябва да ти е забавно а не да те е гнус.

И аз мисля, че не е полезно подрастващи да гледат такива филми, защото има хора с по-лабилна психика...
Аз като бях малка гледах един епизод на Досиетата Х, в който имаше разложен изкопан труп, който още ми е пред очите. Сега не е страшно, като го гледах на скоро, но тогава...

Успех с филма. :-)!
Емануела 25 г..

29.   Екзорсистът или под името заклинателя също го има за го гледах и след това не можах да спя 3 нощи